Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Літні канікули 2011: Індивідуальне вивчення мови за кордоном для дітей
Літні канікули 2011: Індивідуальне вивчення мови за кордоном для дітей

International House Київ цього літа пропонує індивідуальні подорожі для дітей до Великої Британії та інших країн з метою вивчення мови і цікавого відпочинку. Найбільш популярною є англійська мова і вивчати її можна у Великій Британії, США, на Мальті і навіть у Швейцарії

Літні канікули 2011: Індивідуальне вивчення мови за кордоном для дітей

Найпопулярнішим напрямком залишається Велика Британія. У цій країні великий вибір навчальних центрів і дуже багато цікавих міст, які можна відвідати. Вартість навчання і проживання, без додаткових послуг і авіаквитків за два тижні становить від 915 до 1700 британських фунтів. До вартості входить: 15-20 занять з англійської мови на тиждень, проживання з триразовим харчуванням, екскурсії та розважальні заходи.

Для дітей існують два варіанти проживання: приймаюча родина — усі родини офіційно акредитовані та працюють на договірних умовах із школами, або резиденція — традиційна форма "гуртожитку" на базі школ-пансіонів та університетів.

При цьому на курси англійської можна їхати з будь-яким рівнем мови. Усі діти проходять тестування у перший день занять і розподіляються по групах згідно рівня і віку. В резиденціях і сім‘ях дітей по можливості розселяють із однолітками з інших країн, стимулюючи таким чином спілкування англійською.

Необхідною умовою поїздки є наявність дійсного проїзного документа дитини та завчасна реєстрація, яку бажано розпочинати за 2-3 місяці до запланованої подорожі, щоб вчасно отримати візу.

Існують також програми з вивчення англійської мови в таких країнах як Мальта, США, Канада, Ірландія, Швейцарія. Вартість таких подорожей (два тижні) становить від 1295 євро на Мальті до 2500 доларів в Канаді.

Щодо інших мов, то компанія International House Київ пропонує програми: німецька в Німеччині, німецька в Swiss Language Club (Швейцарія), французька в Swiss Language Club (Швейцарія), французька в International House Ніцца (Франція), чеська мова для підлітків у Празі.

Детальніше про вивчення мов за кордоном ви можете дізнатись у менеджерів компанії International House за телефонами +38 (044) 238-98-70, 238-97-96.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!