Спеціалізовані курси "Англійська +" у Лондонському університеті мистецтв

23 березня освітня агенція DEC education провело зустріч з Ханною Кокс (Hannah Cox), представником Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London)

Спеціалізовані курси "Англійська +" у Лондонському університеті мистецтв

На сьогоднішній день Лондонський університет мистецтв є одним з найбільших вищих навчальних закладів Великої Британії художньо-артистичного профілю. Він об'єднує 6 коледжів:

  • Camberwell College of Arts
  • Central Saint Martins College of Art and Design
  • Chelsea College of Art and Design
  • London College of Communication
  • London College of Fashion
  • Wimbledon College of Art

Крім традиційних дисциплін художньо-артистичного профілю Лондонський університет мистецтв пропонує ряд курсів для іноземних студентів.

Зокрема, на курсах "Англійська +" студентам пропонується вивчати англійську мову, а також мистецтво, дизайн та маркетинг. Програма розрахована на 4 тижні, а в кінці навчання студенти проходять контрольний тест і захищають індивідуальний творчий проект.

На період навчання студенти отримують тимчасовий студентський квиток, мають право відвідувати будь-які заняття університету та користуватися інфраструктурою університету.

Забронювати курси "Англійська +" можна протягом усього року, однак Хана Кокс зазначає, що поступати на них краще в червні-липні, тому що в цей час іноземні студенти Лондонського університету мистецтв отримають можливість бути присутніми на захисті дипломних робіт випускників.

З питань вступу до Лондонського університету мистецтв ви можете звернутися до менеджерів освітньої агенції DEC Education за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
26.03.2011