Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Спеціалізовані курси "Англійська +" у Лондонському університеті мистецтв
Спеціалізовані курси "Англійська +" у Лондонському університеті мистецтв

23 березня освітня агенція DEC education провело зустріч з Ханною Кокс (Hannah Cox), представником Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London)

Спеціалізовані курси "Англійська +" у Лондонському університеті мистецтв

На сьогоднішній день Лондонський університет мистецтв є одним з найбільших вищих навчальних закладів Великої Британії художньо-артистичного профілю. Він об'єднує 6 коледжів:

  • Camberwell College of Arts
  • Central Saint Martins College of Art and Design
  • Chelsea College of Art and Design
  • London College of Communication
  • London College of Fashion
  • Wimbledon College of Art

Крім традиційних дисциплін художньо-артистичного профілю Лондонський університет мистецтв пропонує ряд курсів для іноземних студентів.

Зокрема, на курсах "Англійська +" студентам пропонується вивчати англійську мову, а також мистецтво, дизайн та маркетинг. Програма розрахована на 4 тижні, а в кінці навчання студенти проходять контрольний тест і захищають індивідуальний творчий проект.

На період навчання студенти отримують тимчасовий студентський квиток, мають право відвідувати будь-які заняття університету та користуватися інфраструктурою університету.

Забронювати курси "Англійська +" можна протягом усього року, однак Хана Кокс зазначає, що поступати на них краще в червні-липні, тому що в цей час іноземні студенти Лондонського університету мистецтв отримають можливість бути присутніми на захисті дипломних робіт випускників.

З питань вступу до Лондонського університету мистецтв ви можете звернутися до менеджерів освітньої агенції DEC Education за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!