Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном Курси вивчення англійської мови в Лос-Анджелесі та Санта-Моніці, Південна Каліфорнія, США
Курси вивчення англійської мови в Лос-Анджелесі та Санта-Моніці, Південна Каліфорнія, США

Освітня агенція Вивчай! запрошує на курси вивчення англійської мови, різного навантаження та спеціалізації, у провідних мовних центрах одних з найцікавіших і найпопулярніших міст Південної Каліфорнії — Лос-Анджелесі та Санта-Моніці

Курси вивчення англійської мови в Лос-Анджелесі та Санта-Моніці, Південна Каліфорнія, США

Школи пропонують інтенсивні та напівінтенсивні програми, групові й індивідуальні заняття, додаткове вивчення американської культури, кінематографу й медіа, практику різних стилів писання, ділової англійської мови, спеціальні заняття набуття американського акценту.

Семестрові й річні програми вивчення англійської мови, курси підготовки до тесту TOEFL і Кембриджських екзаменів ідеально підійдуть тим, хто планує здобувати вищу освіту в коледжах й університетах США.

Для студентів мовних центрів, які прагнуть доповнити навчання активним відпочинком у надзвичайно комфортних кліматичних умовах Південної Каліфорнії, заняття англійської мови  поєднують з уроками серфінгу, гри в гольф чи теніс, повноцінним курсом йоги.

Мінімальний вік для навчання на курсах для дорослих — 18 років.

Крім екскурсій Лос-Анджелесом, школи організовують поїздки в такі відомі та прекрасні міста як Пасадена, Санта-Барбара, Сан-Дієго, Сан-Франциско і Лас-Вегас.

Навчання і відпочинок в Південній Каліфорнії стануть незабутнім досвідом вашого життя.

Детальну інформацію про освітні центри і курси можна отримати у менеджерів Освітньої агенції "Вивчай" за телефонами: (044) 522-95-99, (097) 151-38-58, (050) 772-72-55.

Освіта.ua
18.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!