Osvita.ua Освіта за кордоном Мова за кордоном 25% знижка на навчання від British Study Centres в Борнмуті, Велика Британія
25% знижка на навчання від British Study Centres в Борнмуті, Велика Британія

British Study Centres - група шкіл англійської мови у Великій Британії, що включає в себе навчальні центри для дорослих, а також дитячі школи, що працюють у період шкільних канікул

25% знижка на навчання від British Study Centres в Борнмуті, Велика Британія

British Study Centers - це мережа навчальних центрів у Великій Британії, що пропонують навчання англійській мові для дітей і дорослих.

Згідно відгуками читачів журналу Language Travel Magazine, British Study Centers визнана провідною мовною школою у Західній Європі в 2010 році. Організація акредитована Британською радою та організацією English UK.

Програми для дорослих: загальна англійська, інтенсивні курси, ділова англійська, підготовка до іспитів (BULATS, IELTS, TOEIC / TOEFL, Кембриджські іспити), курси для викладачів, англійська + серфінг, віндсерфінг і кулінарія, індивідуальні курси.

Програми для дітей віком від 8 до 16 років: загальна англійська, інтенсивний курс загальної англійської, англійська + спорт, англійська + розваги, сімейна програма.

При бронюванні будь-якого курсу, що включає 20 занять на тиждень в навчальному центрі British Study в Борнмуті до 1 квітня 2011 року - знижка на навчання у розмірі 25%!

Вартість навчання та іншу інформацію ви можете уточнити в освітньому агентстві Istudy.

Освіта.ua
14.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!