Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі +38 (093) 946-15-45
+48 519-861-051, +48 571-267-477
вул. Кларетинська, 9, м. Лодзь 91-117
http://wsbw.pl/

інформація підтверджена

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі

Ласкаво просимо до ВШВБ!

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі (Польща) допоможе вам отримати європейську вищу освіту, знання та практичні навички у сфері права, внутрішньої безпеки та психології.

Це складні та міждисциплінарні сфери досліджень, що відповідають викликам сучасного світу та динамічній ситуації у сфері внутрішньої безпеки держави чи бізнесу.

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі проводить дистанційне навчання/онлайн навчання в групах. Заняття проводяться зручною для студентів мовою (російською або українською).

ВШВБ активно співпрацює із зарубіжними університетами.

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі є приватним вищим навчальним закладом, створеним за рішенням Міністра національної освіти, та значиться у Реєстрі приватних університетів та асоціацій приватних університетів Міністерства національної освіти за номером 384.

Заняття проводяться відповідно до сучасного та адаптованого до реалій навчального плану, що дозволяє вивчити теоретичні основи внутрішньої безпеки — правові, економічні, філософські, а також набути компетенцій, необхідних у професійній діяльності.

Чому вам слід обрати ВШВБ?

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі дозволить вам отримати знання та практичні навички в галузі внутрішньої безпеки. Зараз цей напрямок є вкрай актуальним на ринку праці.

Практичний профіль навчання у ВШВБ буде корисним не лише студентам, а й співробітникам силових та спеціальних служб, які бажають поглибити свої професійні знання.

Наші студенти отримують знання у галузі юридичних та соціальних наук, виявлення загроз, організації та управління діяльністю, пов’язаною з кризовими ситуаціями.

Заняття у ВШВБ проводяться тільки по суботах та неділях, тому навчання буде легко поєднувати з роботою, особистим життям та улюбленим заняттям.

Наш університет — це гарантія якісної підготовки до професійної діяльності!

FacebookInstagram

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в Лодзі пропонує навчання за такими напрямами:

  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.05.2022