Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ризька вища школа права +3 (716) 703-92-30
Strelnieku street 4k-2, Riga, LV-1010, Latvia
www.rgsl.edu.lv

Ризька вища школа права

Riga Graduate School of Law (RGSL) або Ризька вища школа права - це навчальний заклад високого класу, що пропонує англомовні програми на бакалавраті, магістратурі та докторантурі (зі спеціалізацією з права, бізнесу, фінансів, міжнародних відносин і дипломатії). RGSL пропонує високоякісні програми англійською мовою для майбутніх юристів з усього світу. Також, Школа проводить курси для офіційних осіб, представників громадянської та наукової спільноти з країн, які входять в Європейську політику добросусідства.

Для українських студентів навчання в Riga Graduate School of Law - це чудова можливість отримати вищу юридичну освіту в Європі англійською мовою за доступними цінами.
Гарний доказ якості освіти в RGSL - це високий відсоток зайнятості випускників Школи на міжнародному рівні, в тому числі в Єврокомісії, Європейському суді, Європейській раді, Європейському парламенті, Світовому Банку, ООН та інших.

Школа була заснована в 1998 році в результаті угоди між урядами Латвії і Швеції, а також Фондом Сороса в Латвії. У 2005 році 76% акцій RGSL перейшли до Університету Латвії, інші 24% залишаються за Фондом Сороса в Латвії. RGSL має повну юридичну, фінансову та академічну автономію.
Школа бере участь у програмі з обміну студентами Erasmus, яка дозволяє студентам вищих навчальних закладів пройти навчання в іншій країні терміном від 3 до 12 місяців.
Вуз на регулярній основі організовує гостьові лекції, щорічні конференції та майстер-класи, обговорення та публічні дебати за участю визнаних міжнародних і місцевих експертів. Також, RGSL бере участь у широкомасштабних дослідницьких проектах. У 2012 - єдиний серед навчальних закладів Латвії, отримав грант в рамках Сьомої Рамкової Програми ЄС.

Ризька вища школа права пропонує програми навчання англійською мовою на бакалавраті, магістратурі та докторантурі за такими спеціальностями як «Право і бізнес»

Спеціалізації

Програми на бакалавраті (LL.B):

 • Право і бізнес
 • Право і дипломатія

Програми на магістратурі (LL.M):

 • Міжнародне та європейське право
 • Право і основи Європейського Союзу
 • Міжнародне комерційне право
 • Публічне міжнародне право в сфері прав людини
 • Право і фінанси

Програма на докторантурі (PhD):

 • Міжнародне та європейське право

Курси:

 • Розширена програма з права та економіки
 • Інтенсивна програма з права та економіки
 • Прозорість і протидія корупції

Офіційним представником навчального закладу в Україні є компанія «Інтелект ГІд». Дізнатись більше про університет ви можете відвідавши сайт компанії або зателефонувавши за номером +38 (044) 229 90 20.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.02.2018