Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Вища школа економіки і культури

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа економіки і культури +3 (712) 845-10-54
Lomonosova 1/5, Riga, LV-1019 Latvia
www.eka.edu.lv

Вища школа економіки і культури

Університет економіки і культури (EKA University) - це латвійський ВНЗ, акредитований Міністерством Освіти і Науки Латвії, що пропонує програми рівня бакалаврату та магістратури англійською, російською та латиською мовами. Для українських студентів навчання в EKA - це можливість здобути вищу освіту в Європі англійською мовою або вищу освіту в Європі російською мовою.

EKA забезпечує освіту високої якості відповідно до останніх вимог - реальні і віртуальні лекційні зали, сучасна бібліотека, що забезпечує доступ не тільки до традиційних паперових видань, а й до аудіо- і відеоматеріалів, інтернет-ресурсів та електронних баз даних. На англомовній програмі «Управління бізнесом» проходять повноцінні лекції в режимі онлайн, які читають більш, ніж 70 викладачів з інших країн.

В університеті працює студентський бізнес-інкубатор, який надає учасникам широкі можливості для розвитку власного бізнесу, серед яких: допомога досвідчених фахівців у розробці бізнес плану; лекції та творчі майстерні; надання контактів, корисних для розвитку бізнесу і важливі поради; обладнане приміщення і місце для роботи, зборів і зустрічей з потенційними партнерами та клієнтами; можливість презентувати свою ідею представникам вашої сфери бізнесу і багато іншого.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Розміщений у столиці Латвії, ВНЗ пропонує іноземним студентам прекрасну можливість здобути вищу освіту в Європі за доступними цінами. На сьогодні EKA пропонує 14 програм на бакалавраті і магістратурі, з них дві програми - англійською мовою, три - російською.

Спеціалізації

  • Менеджмент - бакалаврат, російська та англійська мови
  • Управління бізнесом (MBA) - англійська мова
  • Інноваційна економіка і підприємницька діяльність - бакалаврат, російська мова

Офіційним представником навчального закладу в Україні є компанія «Інтелект ГІд». Дізнатись більше про університет ви можете відвідавши сайт компанії або зателефонувавши за номером +38 (044) 229 90 20.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!