Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце +48 32 209 10 39
Польща, Катовіце, вул. Банкова 8  (карта)
http://www.ua.wszop.edu.pl

інформація підтверджена

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) - це сучасний навчальний заклад,
в якому здійснюється підготовка фахівців за двома напрямами та гуманітарними, соціальними
та технічними спеціальностями. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

Вища школа управління охороною праці це польський навчальний заклад, що знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Це місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації,  яка налічує чотири мільйони мешканців. 

ПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) - це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома факультетами та гуманітарними, соціальними та технічними напрямами. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

ІНФРАСТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Університет має в своєму розпорядженні сучасні наукову, лабораторну та спортивну бази, що розташовані в трьох будівлях. Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях і залах, 50 практичних аудиторіях і в 36 лабораторіях.  У всіх корпусах є загальнодоступні комп’ютери та Wi-Fi.

Лекційні та практичні аудиторії обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відео конференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу.

ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ У WSZOP?

ВИСОКА ЯКІСТЬ ОСВІТИ

Навчальний заклад був сім раз позитивно оцінений акредитаційною комісією Польщі, яка є органом Міністерства вищої освіти та науки Польщі.

Поєднання теорії і практики

WSZOP реалізує напрями практичного профілю навчання. Програми були створені визнаними експертами та фахівцями в економічній галузі, завдяки чому студенти мають можливість стажування на відомих підприємствах.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Заняття ведуть досвідчені викладачі, які мають високий авторитет як серед студентів, так і в різних навчальних закладах Польщі та за кордоном.

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Університет організовує конференції зі студентами та займається науково-дослідною та популяризаторською діяльністю. Цьому сприяла сучасна науково-дослідна інфраструктура та міжнародне співробітництво.  Студенти можуть розвивати свої інтереси в численних наукових колах.

СУЧАСНІ ЛАБОРАТОРІЇ

WSZOP має унікальне, на рівні країни, науково-дослідне обладнання, особливо в галузі криміналістики та безпеки праці. Навчальний заклад має сучасне програмне забезпечення, ІТ-обладнання та дослідну апаратуру.

РОБОТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Студенти та випускники денної форми навчання можуть влаштуватися на роботу в Польщі без додаткового дозволу.

МІЖНАРОДНЕ БЮРО

Студенти з-за кордону будуть отримувати підтримку від Міжнародного бюро, що допомагає адаптуватися у Польщі, вирішувати життєві проблеми та питання з  проживанням. WSZOP також надає студентам кімнати в гуртожитку.

МІЖНАРОДНА ОСВІТА

Програма Erasmus+ та співпраця з іноземними навчальними закладами поза ЄС дозволяє студентам провести семестр навчання в навчальному закладі обраної країни. Міжнародна співпраця також створює можливість відвідати лекції професорів з різних європейських країн.

ПОЛЬСЬКА МОВА НА ПРАКТИЦІ

Іноземні студенти можуть вчити польську мову під час практичних, безкоштовних, спеціально підготовлених для них занять..

СЕРТИФІКАТИ

Навчальний заклад забезпечує студентам можливість підтвердження професійної кваліфікації  сертифікатом компаній, які мають польську та закордонну акредитацію.

WSZOP гарантує:

  • незмінну оплату протягом усього періоду навчання (зазначеного в договорі)
  • відсутність оплати під час канікул (оплата тільки за 10 місяців навчання)
  • безкоштовні іспити
  • відсутність вступного внеску

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.12.2017