Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Європейський гуманітарний університет

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Європейський гуманітарний університет (+370) 5-263-96-50
Skype: QuestionEHU
Lt-01114 Вільнюс, Литва, вул. Тауро, 12
http://www.ehu.lt/ru/

Європейський гуманітарний університет

Бакалаврські, магістерські і докторські програми з гуманітарних і соціальних напрямків

Європейський гуманітарний університет був заснований в 1992 році і розташований у м. Вільнюсі, Литва. В даний момент на денних і дистанційних програмах навчаються близько 1500 студентів, які отримують якісну сучасну гуманітарну освіту по найбільш затребуваним на європейському ринку праці спеціальностям. Університет проводить навчання в рамках повного освітнього циклу, пропонуючи бакалаврські, магістерські та докторські програми з гуманітарних та соціальних напрямків. Викладання в університеті ведеться як російською мовою (з курсами англійською та німецькою / французькою мовами), так і виключно англійською мовою (як на бакалаврській програмі подвійного диплома «Світова політика і економіка»).

Викладацький склад представлений фахівцями з понад десяти країн. Студенти можуть брати участь в програмах обміну більш ніж з 40 європейськими університетами в рамках програм студентських обмінів Erasmus + і Campus Europae, а також у двосторонніх обмінах з такими вишами, як Університет Осло (Норвегія) та Університет Сёдертёрн (Швеція). Студентам очної форми навчання видається посвідчення на проживання в Литві, яке дозволяє безперешкодно подорожувати по всіх країнах Шенгенської зони, а також дозволяє офіційно працювати до 20 годин на тиждень.

Невеликі розміри університету сприяють виникненню почуття приналежності до даної спільноти і можливостей для групової роботи. Співвідношення між викладачами і студентами, що становить 1:16, сприяє їх інтенсивній взаємодії.

Подача документів відбувається через інтернет, більш детальна інформація - на сайті www.ehu.lt. Будемо раді відповісти на ваші запитання - recruitment@ehu.lt або по Skype QuestionEHU.

Європейський гуманітарний університет пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!