Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Європейський гуманітарний університет (+370) 5-263-96-50
Skype: QuestionEHU
Lt-01114 Вільнюс, Литва, вул. Тауро, 12
http://www.ehu.lt/ru/

Європейський гуманітарний університет

Бакалаврські, магістерські і докторські програми з гуманітарних і соціальних напрямків

Європейський гуманітарний університет був заснований в 1992 році і розташований у м. Вільнюсі, Литва. В даний момент на денних і дистанційних програмах навчаються близько 1500 студентів, які отримують якісну сучасну гуманітарну освіту по найбільш затребуваним на європейському ринку праці спеціальностям. Університет проводить навчання в рамках повного освітнього циклу, пропонуючи бакалаврські, магістерські та докторські програми з гуманітарних та соціальних напрямків. Викладання в університеті ведеться як російською мовою (з курсами англійською та німецькою / французькою мовами), так і виключно англійською мовою (як на бакалаврській програмі подвійного диплома «Світова політика і економіка»).

Викладацький склад представлений фахівцями з понад десяти країн. Студенти можуть брати участь в програмах обміну більш ніж з 40 європейськими університетами в рамках програм студентських обмінів Erasmus + і Campus Europae, а також у двосторонніх обмінах з такими вишами, як Університет Осло (Норвегія) та Університет Сёдертёрн (Швеція). Студентам очної форми навчання видається посвідчення на проживання в Литві, яке дозволяє безперешкодно подорожувати по всіх країнах Шенгенської зони, а також дозволяє офіційно працювати до 20 годин на тиждень.

Невеликі розміри університету сприяють виникненню почуття приналежності до даної спільноти і можливостей для групової роботи. Співвідношення між викладачами і студентами, що становить 1:16, сприяє їх інтенсивній взаємодії.

Подача документів відбувається через інтернет, більш детальна інформація - на сайті www.ehu.lt. Будемо раді відповісти на ваші запитання - [email protected] або по Skype QuestionEHU.

Європейський гуманітарний університет пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 11.04.2019