Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет імені Адама Міцкевича в Познані Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Познань
http://amu.edu.pl/

Університет імені Адама Міцкевича в Познані

Високорівневі освітні програми, престижний диплом і відмінна конкурентоспроможність випускників

Університет імені Адама Міцкевича в Познані (пол. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, міжнародна назва - Adam Mickiewicz University, AMU) - найбільший державний ВНЗ Познані і один з кращих в Польщі, чия відмінна репутація заснована на традиціях, наукових досягненнях і особливих освітніх програмах з акцентом на міждисциплінарному та міжнародному характері. На сьогоднішній день університет крім різних навчальних корпусів і підрозділів у Познані має свої кампуси в Гнєзно, Каліші, Пілі і Слубіці/Франкфурті-на-Одері.

Рейтинг. В опублікованому освітнім фондом «Perspektywy» в 2014 році рейтингу кращих 88-ми академічних ВНЗ Польщі, AMU посів третє місце. Ось уже протягом п'яти років університет щорічно входить в трійку кращих.

Статистичні дані. У виші працює близько 3000 викладачів, у тому числі 264 штатних професорів, 439 доцентів, 1617 ад'юнкт-професорів зі ступенем доктора наук і старших викладачів; навчаються близько 49 тисяч студентів, серед яких більше 1000 іноземних.

Членство підтримується в таких організація, як EUA - Асоціації європейських університетів, EUCEN - Європейській асоціації університетів безперервної освіти, CGU - Групі університетів «Компостела» (Compostela), Групі «Сантандер» (Santander) - мережі європейських університетів, European Chemistry Thematic Network та інших.

Програми. Студенти можуть вибирати з майже 200 спеціальностей, навчаючись за програмами бакалаврату, магістратури, докторантури, а також вибирати з широкого спектру різних програм післядипломної освіти та мовних курсів. До того ж, постійно впроваджуються нові освітні проекти, що включають комплексні дослідження в гуманітарних, природничих і соціальних науках. Наприклад, новими є програми когнітивних досліджень на факультеті соціальних наук, а також програми зі звукорежисури та нанотехнологій на факультеті фізики, програми фіно-угорської, в'єтнамської, тайської та сучасної грецької мов на факультеті неофілології. Більшість освітніх програм здійснюються у співпраці з іншими ВНЗ як у Польщі, так і за кордоном.

Програми для обдарованих студентів. Для самих амбітних і талановитих студентів пропонуються індивідуальні та міждисциплінарні програми навчання, такі як MOST (Student Mobility System), MlSH (міждисциплінарна індивідуальна гуманітарна освіта), AAL (Artes Liberales Academy) й інтегровані програми навчання відразу за двома спеціальностями. Крім того, університет в рамках міжнародних програм (таких як LLP Erasmus, «Leonardo da Vinci» або «Jean Monnet») дає студентам можливість виграти отримання певної кількості освітніх кредитів за кордоном.

Іноземним студентам запропоновані такі програми, як медична освіта AMU PreMed; школа польської мови та культури для іноземних студентів; річна школа польської мови та культури; інтенсивні підготовчі курси англійської мови для подальшого навчання у ВНЗ; освітні програми отримання академічного ступеня BA, MA, а також наукового ступеня доктора філософії (PhD), що викладаються польською та англійською мовами. В свою чергу підрозділ університету «AMU-PIE: Рік в AMU» координує майже 300 регулярних курсів з різних предметів, що викладаються англійською мовою, а деякі й французькою та іспанською мовами (і не тільки).

Програми обміну студентами. Університет підписав двосторонні угоди з вишами по всьому світу. Діють програми DAAD - Німецької служби академічного обміну, GFPS, Visegrad Foundation, CEEPUS, Fulbright Student Program, а також Erasmus.

Факультети (15): біологічний, хімічний, фізичний, педагогічний, факультет англійської мови (єдиний такого роду в Польщі), факультет географії та геології, факультет права і адміністрування, історичний факультет, факультет математики та інформатики, факультет сучасних мов і літератури (неофілологічний факультет), факультет політології та журналістики, факультет польської та класичної філології, факультет соціальних наук, богословський факультет, факультет педагогіки та образотворчого мистецтва в Каліші.

Бібліотека. Університет ім. Адама Міцкевича має унікальну бібліотеку з величезною колекцією друкованих видань і потужною електронною онлайн-системою. Друковані фонди налічують близько 3 мільйонів примірників книг та періодичних видань, включаючи газети, карти та інші документи. До того ж на кожному з 15-ти факультетів розміщена профільована бібліотека відповідно до тематики досліджуваних предметів.

Студентське життя. В університеті існує величезна кількість різних студентських організацій, наприклад, студентський парламент, незалежна студентська асоціація, туристичні клуби, Всесвітня асоціація молоді, асоціація активного туризму та спорту та ін. Діють студентські наукові гуртки: наукове співтовариство математиків, гуртки робототехніки, археології, географії, гурток любителів древньої писемності і багато-багато інших. До того ж університет ім. Адама Міцкевича визнаний самим спортивним ВНЗ країни. Працює спортивний клуб AZS, в якому можна займатися, в тому числі і тріатлоном, вітрильним спортом і веслуванням. Університет пишається також своїми творчими досягненнями: двома хорами («Академічним хором» і «Камерним хором») і двома театральними гуртками («Biuro Podróży» і «Strefa Ciszy»), а також університетським оркестром. Кожен студент неодмінно знайде собі позакласне заняття до душі і зможе всебічно розвиватися.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет імені Адама Міцкевича в Познані пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016