Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Західнопоморська школа бізнесу у Щецині Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Щецин
http://www.zpsb.pl/en/

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині

Практико-орієнтовані програми для побудови успішної кар'єри

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині (пол. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, WPBS) – це перший приватний вищий навчальний заклад у своєму регіоні й один з перших у Польщі, який надає найсучасніші знання та навички в галузі менеджменту, економіки, фінансів та інформаційних технологій.

WPBS діє повністю в рамках закону про вищу освіту Польщі та є некомерційною організацією, чиї доходи реінвестуються у власний розвиток. Також ВНЗ абсолютно автономний у частині визначення своєї місії, цілей і пріоритетів, його свобода дозволяє впроваджувати авторські освітні програми та креативно вдосконалювати інтелектуальний потенціал. Також WPBS акцентує увагу на своїй прихильності до гуманізму і європейських цінностей.

Програми. Західнопоморська школа бізнесу пропонує своїм студентам програми бакалаврату (для отримання ступеня «Бакалавр» і «Інженер»), програми магістратури, МВА, дипломні та післядипломні програми. Усі вони створені з урахуванням потреб сучасного суспільства й дозволяють випускникам бути максимально конкурентоспроможними та побудувати успішну кар'єру в умовах інтернаціоналізації та глобалізації світової економіки.

Історія: WPBS заснована в 1989 році, проте офіційну реєстрацію школа пройшла в 1993, після періоду вдосконалення в якості бізнес-коледжу, розрахованого на 120 студентів. У 1993 році ВНЗ підписав угоду про співпрацю із Британським фондом ноу-хау. У 1997 році – з Leeds University Business School у галузі програм МВА. У 1999 році він приєднався до програми Erasmus-Socrates, пропонуючи стипендії для іноземних студентів і викладачів. У 2006 році в ньому були відкриті програми дистанційного інтернет-навчання (e-learning) в області економіки (бакалаврські та магістерські). А вже у 2008 ВНЗ ініціював спільно з дев’ятьма іншими школами створення Академічного союзу, метою якого є заснування першого національного net-університету. У березні 2010 року WPBS увійшов у склад престижної Американської асоціації бізнес-шкіл AACSB. У 2012 році ВНЗ отримав сертифікат ISO 9001:2009. Розвиток освітніх програм і міжнародного співробітництва продовжується й у даний час.

Акредитація. Школа пройшла акредитацію таких організацій, як: European Language Certificates (TELC), Міжнародна асоціація менеджерів ІТ-активів (IATAM), Європейська маркетингова конфедерація (ЕМС), Асоціація National des Directeurs Commerciaux de France (DFC), Центральний консалтинговий реєстр (CCR) при Європейській комісії у Брюсселі, ECDL – «Європейські комп'ютерні права», EBDL – Європейські бізнес-водійські права, Інститут оцінки нерухомості в Нанті (Франція) та Асоціація оцінювачів майна (акредитація для магістерської програми «управління нерухомістю»), Асоціація польських банків (акредитація для екзаменування й сертифікації магістрантів: «Банківська справа І – старший банкір» і «Банківська справа II – сертифікований банкір»).

Членство підтримується в таких організаціях, як: AACSB International – Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу, Академічна асоціація сучасних європейських досліджень (UACES), Європейське дистанційне та інтернет-навчання (EDEN), Конфедерація польських роботодавців, Асоціація роботодавців Щецина, National Services Network, Польське агентство розвитку підприємництва, Північна торгово-промислова палата та ін.

Рейтинг. Згідно з даними, опублікованими в журналі «WPROST», у рейтингу кращих двохсот приватних вищих шкіл економіки WPBS зайняла 4-е місце. У третьому національному рейтингу програм МВА програми ВНЗ були оцінені як «програми професійного класу +». А в національному рейтингу недержавних вищих шкіл, опублікованому в «Rzecz pospolita daily» і «Perspektywy» WPBS зайняла 18-е місце.

Видавництво. Гордістю WPBS є свій Видавничий дім, який професійно друкує академічні підручники, довідники, журнали і професійну літературу. З моменту свого заснування в 1995 р. видавництво випустило понад 120 найменувань загальною кількістю 115 тисяч примірників. З 1996 року воно регулярно (двічі на рік) видає журнал «Company & Market», присвячений презентації поточних результатів наукових досліджень, як теоретичних, так і практичних, у галузі економіки та менеджменту. Журнал схвалений міністерством науки та вищої освіти Польщі. Студенти також мають право друкуватись у ньому.

Інфраструктура. У будівлі школи створені всі умови для комфортного навчання. Крім просторих і світлих аудиторій, лекційних залів та навчальних класів у ВНЗ діє безліч організаційних структур, покликаних допомогти студентам на всіх етапах навчання. Студентський форум ВСС працює з найбільшою організацією приватних підприємців у країні Business Centre Club, що дозволяє студентам, які підключились до процесу, у подальшому організувати власний бізнес і знайти свій неповторний шлях до успіху. У ВНЗ діє студентське самоврядування, яке забезпечує повноту студентського життя як у частині навчання (семінари, тренінги, конференції, тематичні заняття) так і в частині розваг (студентські вечірки, спорт). Активно діє кар'єрний офіс, піклуючись про подальше працевлаштування випускників. Також студентам надаються всі необхідні IT-послуги. Є бібліотека, у читальному залі якої можна підключитись до безкоштовного інтернету Wi-Fi, а також використовувати сканер, принтер, комп'ютер і копіювальну техніку.

Проживання. Для студентів пропонується широкий вибір знімного житла.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016