Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Західнопоморська школа бізнесу у Щецині

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Західнопоморська школа бізнесу у Щецині Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Щецин
http://www.zpsb.pl/en/

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині

Практико-орієнтовані програми для побудови успішної кар'єри

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині (пол. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, WPBS) – це перший приватний вищий навчальний заклад у своєму регіоні й один з перших у Польщі, який надає найсучасніші знання та навички в галузі менеджменту, економіки, фінансів та інформаційних технологій.

WPBS діє повністю в рамках закону про вищу освіту Польщі та є некомерційною організацією, чиї доходи реінвестуються у власний розвиток. Також ВНЗ абсолютно автономний у частині визначення своєї місії, цілей і пріоритетів, його свобода дозволяє впроваджувати авторські освітні програми та креативно вдосконалювати інтелектуальний потенціал. Також WPBS акцентує увагу на своїй прихильності до гуманізму і європейських цінностей.

Програми. Західнопоморська школа бізнесу пропонує своїм студентам програми бакалаврату (для отримання ступеня «Бакалавр» і «Інженер»), програми магістратури, МВА, дипломні та післядипломні програми. Усі вони створені з урахуванням потреб сучасного суспільства й дозволяють випускникам бути максимально конкурентоспроможними та побудувати успішну кар'єру в умовах інтернаціоналізації та глобалізації світової економіки.

Історія: WPBS заснована в 1989 році, проте офіційну реєстрацію школа пройшла в 1993, після періоду вдосконалення в якості бізнес-коледжу, розрахованого на 120 студентів. У 1993 році ВНЗ підписав угоду про співпрацю із Британським фондом ноу-хау. У 1997 році – з Leeds University Business School у галузі програм МВА. У 1999 році він приєднався до програми Erasmus-Socrates, пропонуючи стипендії для іноземних студентів і викладачів. У 2006 році в ньому були відкриті програми дистанційного інтернет-навчання (e-learning) в області економіки (бакалаврські та магістерські). А вже у 2008 ВНЗ ініціював спільно з дев’ятьма іншими школами створення Академічного союзу, метою якого є заснування першого національного net-університету. У березні 2010 року WPBS увійшов у склад престижної Американської асоціації бізнес-шкіл AACSB. У 2012 році ВНЗ отримав сертифікат ISO 9001:2009. Розвиток освітніх програм і міжнародного співробітництва продовжується й у даний час.

Акредитація. Школа пройшла акредитацію таких організацій, як: European Language Certificates (TELC), Міжнародна асоціація менеджерів ІТ-активів (IATAM), Європейська маркетингова конфедерація (ЕМС), Асоціація National des Directeurs Commerciaux de France (DFC), Центральний консалтинговий реєстр (CCR) при Європейській комісії у Брюсселі, ECDL – «Європейські комп'ютерні права», EBDL – Європейські бізнес-водійські права, Інститут оцінки нерухомості в Нанті (Франція) та Асоціація оцінювачів майна (акредитація для магістерської програми «управління нерухомістю»), Асоціація польських банків (акредитація для екзаменування й сертифікації магістрантів: «Банківська справа І – старший банкір» і «Банківська справа II – сертифікований банкір»).

Членство підтримується в таких організаціях, як: AACSB International – Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу, Академічна асоціація сучасних європейських досліджень (UACES), Європейське дистанційне та інтернет-навчання (EDEN), Конфедерація польських роботодавців, Асоціація роботодавців Щецина, National Services Network, Польське агентство розвитку підприємництва, Північна торгово-промислова палата та ін.

Рейтинг. Згідно з даними, опублікованими в журналі «WPROST», у рейтингу кращих двохсот приватних вищих шкіл економіки WPBS зайняла 4-е місце. У третьому національному рейтингу програм МВА програми ВНЗ були оцінені як «програми професійного класу +». А в національному рейтингу недержавних вищих шкіл, опублікованому в «Rzecz pospolita daily» і «Perspektywy» WPBS зайняла 18-е місце.

Видавництво. Гордістю WPBS є свій Видавничий дім, який професійно друкує академічні підручники, довідники, журнали і професійну літературу. З моменту свого заснування в 1995 р. видавництво випустило понад 120 найменувань загальною кількістю 115 тисяч примірників. З 1996 року воно регулярно (двічі на рік) видає журнал «Company & Market», присвячений презентації поточних результатів наукових досліджень, як теоретичних, так і практичних, у галузі економіки та менеджменту. Журнал схвалений міністерством науки та вищої освіти Польщі. Студенти також мають право друкуватись у ньому.

Інфраструктура. У будівлі школи створені всі умови для комфортного навчання. Крім просторих і світлих аудиторій, лекційних залів та навчальних класів у ВНЗ діє безліч організаційних структур, покликаних допомогти студентам на всіх етапах навчання. Студентський форум ВСС працює з найбільшою організацією приватних підприємців у країні Business Centre Club, що дозволяє студентам, які підключились до процесу, у подальшому організувати власний бізнес і знайти свій неповторний шлях до успіху. У ВНЗ діє студентське самоврядування, яке забезпечує повноту студентського життя як у частині навчання (семінари, тренінги, конференції, тематичні заняття) так і в частині розваг (студентські вечірки, спорт). Активно діє кар'єрний офіс, піклуючись про подальше працевлаштування випускників. Також студентам надаються всі необхідні IT-послуги. Є бібліотека, у читальному залі якої можна підключитись до безкоштовного інтернету Wi-Fi, а також використовувати сканер, принтер, комп'ютер і копіювальну техніку.

Проживання. Для студентів пропонується широкий вибір знімного житла.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Західнопоморська школа бізнесу у Щецині пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!