Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія Леона Козьмінського Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Варшава
http://www.kozminski.edu.pl/pl/

Академія Леона Козьмінського

Унікальні ексклюзивні бізнес-програми для міжнародної кар'єри

Академія Леона Козьмінського (польск. Akademia Leona Koźmińskiego, міжнародна назва – Kozminski University) – це польський приватний університет, офіційно визнаний кращою бізнес-школою в усій Центрально-Східній Європі. Заснований у 1993 році, ВНЗ на сьогодні має повний спектр академічних прав і відповідно надає освітні послуги на всіх рівнях.

Акредитація. У світі налічується близько 12 000 бізнес-шкіл, серед них тільки 138 удостоїлися престижної акредитації EQUIS, менше 5 % пройшли акредитацію AACSB і тільки 59 можуть пишатись наявністю акредитації всіх трьох найпрестижніших акредитаційних організацій у світі – AACSB, EQUIS та AMBA. І серед цих 59-ти – й Академія Леона Козьмінського, яка першою в усій Центральній та Східній Європі отримала таке визнання. Причому в Польщі це єдиний ВНЗ, який повністю відповідає стандартам, встановленим European Quality Improvement System (EQUIS). Слід також зазначити, що акредитація AACSB присуджена й таким престижним університетам, як Єльський та Гарвардський.

Рейтинг. У 2009 році академія увійшла у три престижних рейтинги, опублікованих «Financial Times», як кращий польський освітній заклад. А вже у 2011 і 2012 рр. вона значно просунулась у всіх трьох. У рейтингу кращих європейських бізнес-шкіл із 2009 по 2013 рр. ВНЗ займав 37 місце, 47-е місце серед кращих у світі програм Executive MBA (81-е у 2011 році), 25-е місце в рейтингу 50 найкращих у світі магістерських програм у галузі менеджменту (Global Masters in Management 2009–2013) і 19-е місце в рейтингу п’ятдесяти найкращих у світі магістерських програм у галузі фінансів. Один з підрейтингів «Financial Times» Global Masters in Management у 2009 році представив десять найкращих університетів у світі за певними категоріями: у категорії «Кращий у галузі підприємництва» ВНЗ зайняв четверте місце, у категорії «Кращий у галузі економіки» – дев’яте, «Кращий у галузі базового менеджменту» – восьме й у категорії «Кращий у галузі маркетингу» – теж восьме.

Крім того, протягом останніх 13-ти років Академія Леона Козьмінського щорічно займає перше місце серед усіх приватних університетів Польщі в освітніх рейтингах, що публікуються національними виданнями «Perspektywy», «Rzecz pospolita», «Wprost» і «Polityka».

Програми. Академія Леона Козьмінського пропонує програми бакалаврату, магістратури, МВА, а також докторські програми (ВНЗ належить право присудження докторського ступеня PhD за такими напрямами: менеджмент, економіка, фінанси, соціологія та право). Усі вони викладаються англійською мовою. Освітні пропозиції включають такі напрями, як: менеджмент (польською та англійською мовами), фінанси та бухгалтерський облік (польською та англійською мовами), економіка – міжнародні ринки, право, адміністрування, а також громадські науки у сфері менеджменту: соціологія і психологія. З навчального 2010/2011 року університет запровадив елітну правову програму під назвою «Prawo +».

Кампус. Студентське містечко займає загальну площу у 3,4 гектара. Академія при цьому є повноправним власником усіх будівель, розміщених на її території. Серед безлічі аудиторій і класних кімнат розташовані і спеціальні апартаменти для гостей (3 приміщення: 2 двомісні номери та 1 одномісний номер). На території кампуса знаходяться три затишних кафетерії для викладачів і студентів, п’ять кавових автоматів, книжковий магазин, копіювальні офіси, банкомати, поштове відділення та багато іншого. Також побудовані автомобільні стоянки на 400 місць для студентів і 70 додаткових місць для викладачів і співробітників. Прямо навпроти академії розташована трамвайна зупинка, а щоб дістатись до центра Варшави, треба витратити всього 15–20 хвилин часу.

Інфраструктура. 60 % усіх аудиторій і лекційних залів оснащені обладнанням новітнього покоління, моніторами з плазмовими екранами, візуалізаторами, телевізорами, магнітофонами і відеомагнітофонами. Кожний студент має доступ до семи комп'ютерних лабораторій із 235 ПК, які оновлюються кожні чотири роки, а також до бездротового інтернету Wi-Fi. Діє студентська рада, завдяки якій навчання гармонійно доповнюється безліччю цікавих і захоплюючих заходів. Важливим критерієм студентської активності є діючі в рамках академії 21 наукове співтовариство.

В академії також широко представлено культурне та спортивне життя. Головний зал (600 м2) не тільки забезпечує відмінну зону відпочинку для студентів, а й використовується як виставкова площа, на якій регулярно проводяться книжкові ярмарки та художні виставки. А художня галерея «U Koźmińskiego», у свою чергу, служить свого роду епіцентром культурних зустрічей викладачів і студентів. Також академія пишається своїм студентським камерним хором «Кameleon», який вийшов на міжнародний рівень і завоював безліч нагород.

Академічна спортивна асоціація ВНЗ організує різні заходи та підтримує роботу спортивних секцій, їх 14: футбол, баскетбол, волейбол, плавання, теніс, настільний теніс, айкідо, вітрильний спорт, дзюдо, twoevent competition, аеробіка, гірські лижі, гольф і дайвінг.

Проживання. Університет ще не має власних гуртожитків для іноземних студентів, але він всіляко допомагає підібрати знімну квартиру, що у Варшаві є звичайною справою.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Академія Леона Козьмінського пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016