Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.boku.ac.at/en/

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU

Інноваційні освітні програми та наукові дослідження

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні (нім. – Die Universität für Bodenkultur Wien, BOKU; англ. – The University of Natural Resources and Life Sciences Vienna, the Alma Mater Viridis, BOKU) – австрійський державний університет міжнародного рівня та значення, який крім унікальних освітніх програм проводить активну науково-дослідну діяльність у сфері вивчення й охорони природних ресурсів, екології, біо- та нанотехнологій.

Заснований у 1872 році як коледж сільського та лісового господарства, університет за свою 140-річну історію досяг надзвичайного високого рівня розвитку й отримав визнання не лише в Європі, а й далеко за її межами. Він входить у число двохсот кращих університетів світу.

Маючи неофіційний статус «Університету життя» або «Зеленого університету», ВНЗ бере активну участь у громадському та політичному житті, робить неоціненний внесок у справу збереження та захисту природних ресурсів не тільки для нинішніх, а й майбутніх поколінь.

Співпраця. BOKU співпрацює з вченими всього світу з метою кристалізації питань майбутнього нашої планети та інноваційних рішень існуючих проблем. І в педагогічній діяльності університет також вийшов на міжнародний рівень, співпрацюючи із кращими ВНЗ та використовуючи, у тому числі, різні програми обміну студентами.

Особливості. Підключаючи природні та інженерні науки, соціальні науки та економіку й використовуючи, таким чином, міждисциплінарний підхід, університет прагне підвищити знання сталого використання природних ресурсів, зберігаючи їх гармонійне існування. У навчанні акцент робиться на розвитку в кожного студента здатності генерувати власні ідеї, гнучко обробляти інформацію і грамотно реагувати на нові виклики, розуміти складні міждисциплінарні відносини й на практиці застосовувати отримані знання.

Програми. Сьогодні для більш ніж 10000 студентів університет пропонує 9 бакалаврських програм, 25 магістерських і 4 докторські програми.

Теми. Основними напрямами навчання є лісове господарство, науки про правильну обробку деревини, менеджмент водних ресурсів, сільське господарство, харчова хімія та біотехнології, раціональне використання природних ресурсів та інженерна екологія, ландшафтний дизайн і ландшафтне планування, навколишнє середовище й менеджмент природних ресурсів.

Стипендії. ВНЗ передбачає виплату таких видів стипендій: 1) стипендії «за заслуги» призначені для студентів, які демонструють успішність вище середнього рівня; 2) стипендії «з урахуванням потреб» призначені для студентів, які потребують фінансової допомоги під час написання дисертаційної роботи. Такі стипендії видаються тільки у випадку, якщо тематика дослідження відповідає певним природоохоронним критеріям (вони можуть використовуватись на необхідні транспортні витрати або забезпечувати дороговартісні дослідження). Ці стипендії надаються Федеральним міністерством науки й досліджень.

Міжнародний рівень. В університеті діє програма «ERASMUS +», що дозволяє студентам BOKU проводити від 3-х до 12-ти місяців навчання в європейському ВНЗ-партнері. Також університет за допомогою Euroleague for Life Sciences (ELLS) – мережі провідних університетів, що співпрацюють у галузі раціонального використання природних ресурсів, сільського та лісового господарства, наук про життя, ветеринарії, наук про продукти харчування та екологічних наук, – бере участь у багатьох міжнародних (освітніх) проектах, таких як міжнародні магістерські програми, літні школи, наукові студентські конференції та ін. У ВНЗ діють програми видачі грантів (стипендій) CEEPUS, KUWI, Marshall Plan (США) та інші. Також для магістрантів існує можливість Joint Study – навчання протягом чотирьох місяців у Північній, Центральній і Південній Америці, Австралії та Нової Зеландії. До того ж діє програма Joint Study Freemover, що розширює можливості виходу за межі Європи завдяки навчанню в будь-якому університеті світу протягом чотирьох місяців.

Інфраструктура представлена унікально обладнаними лабораторіями та навчальними кімнатами, де все виконано за останнім словом науки й техніки. Діє бібліотека, яка пропонує не тільки свої багаті матеріалами фонди, а й широкий спектр послуг. Надаються також і різноманітні IT-послуги. На всій території є доступ до бездротового інтернету.

Із запитаннями про навчання в BOKU звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Університет природних ресурсів і природознавства у Відні, BOKU пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!