Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Зальцбурзький університет Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Зальцбург
http://www.uni-salzburg.at/

Зальцбурзький університет

Широкий спектр освітніх програм і величезна інфраструктура

Зальцбурзький університет (університет Паріса Лодрона; нім. Paris-Lodron-Universität Salzburg/Universität Salzburg, англ. – Salzburg University) – це найбільший у регіоні державний вищий навчальний заклад з високими стандартами викладання, широкою науково-дослідною діяльністю й одним з найкращих юридичних факультетів в Австрії.

У даний час у ньому проходять навчання близько 18000 студентів і працюють близько 2700 співробітників. Процентне співвідношення студенток становить близько 60 %, а частка іноземців близько 30 % (причому з них у зв'язку із близькістю до державного кордону близько 66 % – з Німеччини). Річний бюджет ВНЗ становить 112,8 мільйонів євро, що в тому числі визначає наявність найсучаснішої бази для навчання й наукової діяльності.

Університет є невід'ємною частиною культурного й освітнього життя Австрії, у ньому проходять зустрічі вчених, викладачів, студентів з різних ВНЗ, а також різноманітні заходи для широкої громадськості.

Історія університету унікальна і йде корінням у XVII століття. Усе почалося з відкриття бенедиктинського ліцею в Зальцбурзі. У 1622 році імператор Священної Римської імперії Фердінанд II підвищив його статус до рівня університету, після чого 8 жовтня того ж року відбулось його урочисте відкриття. Відкриття відбувалося за участю місцевого архієпископа Паріса фон Лодрона (нім. Paris von Lodron), ім'ям якого й був згодом названий ВНЗ. Однак через майже два століття університет був скасований новою владою, яка прийшла після приєднання Зальцбурга до Баварії. Відтоді аж до ХХ століття він існував лише як ліцей, медична школа або факультет. І тільки в 1962 році ВНЗ знову відродився як університет і отримав своє друге «народження».

Програми. Зальцбурзький університет пропонує студентам широкий вибір програм бакалаврату, магістратури, докторантури, дипломної та післядипломної освіти.

Факультети. Освітні програми в університеті викладаються на чотирьох факультетах: юридичному факультеті, факультеті культури й соціальних наук, факультеті природничих наук і факультеті католицької теології. У свою чергу вони поділяються на 31 департамент (відділ), що є більш сучасною структуризацією в порівнянні з попереднім розподілом на інститути. Крім них функціонують різні вузькопрофільні центри (наприклад, центр нейрокогнітивних досліджень, центр міжкультурної теології та вивчення релігій, центр з етики й дослідження бідності, центр геоінформатики та багато інших).

Інфраструктура представлена просторими і світлими аудиторіями й добре обладнаними навчальними класами, а також широким спектром сервісних відділів і центрів, покликаних зробити навчання комфортним і цікавим і при необхідності допомогти кожному студенту при вирішенні виникаючих проблем. Серед них мовний центр для додаткового вдосконалення мови; безліч спортивних секцій (у тому числі центр спорту, в якому проводяться наукові дослідження), свій оркестр і хор, беручи участь в яких, студенти під час навчання не зупиняються в розвитку своїх творчих обдарувань; на території університетських корпусів відкриті різні міні-кафе, до того ж студентам надаються знижки в кафетеріях і ресторанах старої частини міста; у складних фінансових умовах передбачено надання матеріальної допомоги студентам. Важливим є й те, що у ВНЗ активно діє студентський союз, який є законним представником студентів у Зальцбурзькому університеті й допомагає їм на всіх етапах навчання, у його підрозділ також входить консультативний центр, доступний у будь-який час.

Розташування. Зальцбурзький університет не має єдиного, сконцентрованого на певній території студентського містечка. Кожний з його чотирьох факультетів має власну будівлю, відповідну загальній архітектурній концепції певного району. У цілому, можна сказати, що університет розкинувся по всьому Зальцбургу, і студенти мають можливість милуватися красотами цього старовинного європейського міста з його унікальними пам'ятками архітектури, історико-культурними цінностями, парками, музеями, театрами і концертними залами.

Проживання. Студентам надається всіляка допомога при підборі житла.

З питаннями про навчання в Universität Salzburg звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Зальцбурзький університет пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016