Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Віденський університет прикладних наук менеджменту та комунікації Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://en.fh-wien.ac.at/

Віденський університет прикладних наук менеджменту та комунікації

Практико-орієнтована освіта й висока конкурентоспроможність випускників

Віденський університет прикладних наук менеджменту та комунікації (нім. FHWien der WKW; міжнародна назва – University of Applied Sciences for Management and Communication) – провідний австрійський державний університет, який з 1994 року пропонує своїм студентам найсучасніші програми отримання академічного ступеня бакалавра та магістра (ВА і МА) у сфері менеджменту, фінансів і комунікації.

Особливості: академічний рівень викладання, використання сучасної дидактики й постійний контроль якості в галузі наукових досліджень, програм навчання та адміністрування; а також, розвиваючи індивідуальність кожного студента, заохочення ініціативи та командного духу; тісна співпраця з австрійським бізнесом і, відповідно, успішне працевлаштування випускників.

Структура. Університет складається із семи інститутів: інституту фінансового менеджменту, інституту управління нерухомістю, інституту журналістики та менеджменту засобів масової інформації, інституту комунікації, маркетингу і продажів, інституту людських ресурсів та організації, інституту туристичного менеджменту та інституту менеджменту та підприємництва.

Програми. Сьогодні FHWien пропонує 17 навчальних програм (9 бакалаврських і 8 магістерських). У 2010/11 навчальному році університет повністю перейшов на надання освіти відповідно до Болонського процесу, що гарантує випускникам міжнародне визнання й затребуваність на європейському ринку праці. Крім програми MBA 12 із 17 програм мають акредитацію FIBAA. І хоч офіційною мовою викладання в університеті є німецька, багато програм представлені англійською мовою.

Студенти. У даний час у ВНЗ навчаються близько 2364 осіб, що складає приблизно 6 % від усіх UAS-студентів в Австрії. При цьому 59 % використовують заочну форму і 41 % очну форму навчання. Також добре збалансовано співвідношення жінок (60 %) і чоловіків (40 %). Привабливим є й розташування університету в самому центрі столиці, що обумовлює відносно високу частку студентів заочної форми навчання (95 %) із самого Відня й різних австрійських провінцій. Іноземні студенти також радо приймаються у ВНЗ, серед них 6 % – це студенти із країн ЄС (6 %) і 2 % із країн, що не входять в Євросоюз.

Викладачі (інструктори). Університет у своєму штаті має 907 висококваліфікованих викладачів, при цьому приблизно 50 % з них приходять безпосередньо зі світу бізнесу, що дозволяє надавати якісну практико-орієнтовану освіту.

Кампус. Усі сім інститутів розташовані під одним дахом, що робить університет по-своєму унікальним. Загальна площа кампусу становить 8500 м2. А численні скляні фасади будівлі створюють легку й повітряну атмосферу. Щедрий прийом відчувається вже відразу при вході завдяки привітності співробітників за головною стійкою адміністратора. Найгарніший акваріум біля основи центральних сходів привертає увагу кожного й налаштовує на приємне спілкування. Ще однією річчю, що приковує погляд, є оновлене «сімейне древо» університету, зображене на стіні холу, де вказані всі важливі історичні віхи розвитку ВНЗ та його найвидатніші представники, їх надихаючі цитати та цінні ідеї – усе те, що може мотивувати студентів на особистісне зростання й успішне засвоєння матеріалу.

Інфраструктура. Сучасні технології буквально пронизують усе студентське містечко. На всій його території студенти можуть вільно підключитись до бездротового інтернету, а кожна аудиторія обладнана рідкокристалічними (LCD) проекторами, аудіосистемами й системою управління світлом в один дотик. Крім цього інфраструктура представлена величезною бібліотекою, центром IT-послуг і центром міжнародної освіти, в якому іноземні студенти завжди отримають відповіді на свої запитання.

Проживання надається у студентському гуртожитку на території кампусу.

Із запитаннями про навчання у FHWien der WKW звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Віденський університет прикладних наук менеджменту та комунікації пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016