Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Віденський медичний університет Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.meduniwien.ac.at

Віденський медичний університет

Бездоганна якість освіти, міжнародне визнання й лідерство в науково-дослідній діяльності

Віденський медичний університет (нім. Medizinische Universität Wien, MUW; англ. Medical University of Vienna, MedUni Vienna) – це найбільший медичний ВНЗ і провідний науково-дослідний інститут не лише на території Австрії, а й усіх німецькомовних країн Європи; це університет, який повністю забезпечує діяльність найбільшої в Європі лікарні (Allgemeines Krankenhaus, AKH in Vienna) й усього її медичного персоналу, надаючи студентам унікальну базу для досліджень і практичних занять.

Заснований у 1365 році як медичний факультет Віденського університету, MedUni Vienna є одним з найбільш відомих і визнаних медичних ВНЗ у світі. Вже в часи середньовіччя медичний факультет (Alma Mater Rudolphina) був свого роду владою в медичному середовищі, яка не тільки диктувала певні парадигми лікування, а й вирішувала чи давати право на лікарську діяльність, чи ні. У XIX столітті з Rudolphina пов'язаний внесок у науку всесвітньо відомого засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда, який довгі роки викладав у ВНЗ.

У 2004 році в результаті проведеної в Австрії реформи освіти медичний факультет Віденського університету отримав повну автономію й новий статус окремого університету, що додатково розширило його можливості. А включення в Болонський процес дозволило модифікувати освітні програми згідно з новітніми вимогами. Важливим є й той факт, що кількість місць для іноземних студентів із країн, що не входять в ЄС, фіксована, що убезпечує їх від конкуренції з німецькомовними абітурієнтами.

Маючи багаті традиції та унікальну історію, яка налічує майже 650 років, MedUni розвинувся в ультрасучасну наукову установу, що займає загальну площу в 40000 м2. Його штат налічує близько 5000 осіб, з яких 1800 вчені та 1600 практикуючі лікарі. Щорічно 100000 пацієнтів отримують стаціонарне лікування у 31-й клініці університету, 60 000 пацієнтів отримують амбулаторне лікування в денних клініках і близько 48000 пацієнтів проходять оперативне лікування в хірургічних відділеннях. Усі ці бази – власність ВНЗ, що робить його абсолютно неповторним та унікальним у своєму роді. До того ж у ньому працюють 12 медико-теоретичних кафедр, на яких студенти безпосередньо отримують спеціалізовані знання.

У цілому, можна назвати три наріжних камені, на які спирається університет у своїй роботі, це наукові дослідження, освіта й догляд за хворими. Вони становлять єдине ціле, що веде до успіху.

У даний час під керівництвом 1000 викладачів близько 8000 студентів у MedUni Vienna вивчають загальну медицину та стоматологію. Широкий спектр освітніх напрямів, що включають у себе докторські й кандидатські програми, робить MedUni Vienna одним з найважливіших центрів навчання та заохочення молодих учених на міжнародному ринку професійної освіти. А спеціальні навчальні курси, такі як біологія пухлин, менеджмент медичного догляду, медична фізика або токсикологія, роблять об'ємну навчальну програму максимально повною та всеохоплюючою.

Міждисциплінарність і прикладні дослідження для ВНЗ не є пустими словами, вони з усією серйозністю щоденно втілюються у життя. Практично всі структурні одиниці університету беруть участь у наукових дослідженнях і медичній діагностиці.

Дослідницькими блоками (clusters) є: алергологія/імунологія/інфектологія (AIIC), дослідження раку/онкологія, медична неврологія (MNC), серцево-судинні захворювання (CVC) та медична візуалізація (MIC).

Клінічні програми представлені такими напрямами, як: базові науки/діагностика/візуалізація, відмова органів/заміна органів/трансплантати, інтенсивна терапія, метаболізм і нутриціология, хвороби кістково-м'язового апарату.

Ступені. Програми дозволяють отримати дипломні ступені в галузі загальної медицини та стоматології, а також ступінь магістра в галузі медичної інформатики, ступінь кандидата наук, ступінь доктора прикладної медицини та пройти навчання на одному із 13-ти післядипломних курсів.

Патентування. Для забезпечення додаткових джерел фінансування науково-дослідної діяльності MedUni Vienna впевнено підтримує патентування та комерційне використання результатів наукових досліджень (так зване «академічне приватне партнерство»). Віденський медичний університет створив для цього навіть свою власну сервісну організацію.

Міжнародне співробітництво є одним із центральних завдань науково-дослідної установи такого рівня, як Віденський медичний університет. Він перший з австрійських медичних ВНЗ, який у своїй роботі вийшов на міжнародний ринок у сфері охорони здоров'я. У 2005 році із цією метою ВНЗ створив MUVI (The Medical University of Vienna International Hospital Operations GmbH) і в даний час успішно бере участь у двох комплексних проектах управління охороною здоров'я в Малайзії, Лівії та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Розташування. Віденський медичний університет розташований в одному з центральних районів столиці (у 9-у окрузі), що безпосередньо межує з історичним центром Відня, відкриваючи безліч можливостей для культурного збагачення.

Інфраструктура. Університет крім безлічі спеціалізованих клінік, медичних центрів і клінічних інститутів складається із 12-ти навчальних корпусів з повністю обладнаними сучасними лабораторіями та навчальними аудиторіями. Також є бібліотека з багатим фондом літератури та періодичних видань, комп'ютерний центр і магазин, в якому студенти можуть придбати всі необхідні канцтовари та студентський одяг з логотипом університету.

Проживання надається у студентських гуртожитках ВНЗ, також за бажанням можна арендувати житло.

Із запитаннями про навчання в Medizinische Universität Wien звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Віденський медичний університет пропонує навчання за такими напрямами:

  • МЕДИЦИНА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016