Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Віденський університет економіки і бізнесу (WU)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Віденський університет економіки і бізнесу (WU) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Австрія, м. Відень
http://www.wu.ac.at/

Віденський університет економіки і бізнесу (WU)

Висока якість програм, відмінне викладання та чудові кар'єрні можливості

Віденський університет економіки і бізнесу (нім. Wirtschaftsuniversität Wien, WU) - найбільший державний ВНЗ в Австрії, а також у всій Європі, який готує висококваліфікованих фахівців у галузі бізнесу та економіки, підприємницького права й соціальних наук.

WU пропонує своїм студентам високорівневі освітні програми, ефективну організацію та управління, а також широкий спектр напрямків і науково-дослідних можливостей. Програми університету для отримання ступеня стабільно займають лідируючі позиції у престижних міжнародних рейтингах. Але найголовнішим критерієм його якості, без сумнівів, є акредитація EQUIS (2007 року), наявність якої гарантує правильність вибору даного закладу. Що, до речі, підтверджується величезною кількістю студентів з Австрії та з-за кордону (24 000).

З історії вузу. Університет був заснований 1-го жовтня 1898 року як Імператорська академія експорту, націлена на майбутню зайнятість випускників у міжнародній торгівлі. У 1975 році ВНЗ був перейменований у Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування. У 1989 році він став членом WU PIM (Partnership in International Management), будучи одним з перших вузів країни, які приєдналися до цієї мережі (спільноти європейських шкіл менеджменту і міжнародних компаній). А в 2004 році WU отримав повну автономію, надану австрійським Міністерством освіти, науки і культури, після чого в ньому почалися якісно нові перетворення. У тому числі включення у Болонський процес.

Акредитація. У 2007 році WU став першим австрійським університетом, який отримав акредитацію EQUIS. EQUIS (European Quality Improvement System) є міжнародно-визнаною акредитаційної системою, запропонованою Європейським фондом розвитку менеджменту (EFMD). Всі програми МВА WU Executive Academy акредитовані AMBA. AMBA (Асоціація МВА) - одне з провідних світових агентств з акредитації, поряд з відомими EQUIS, AACSB і FIBAA. В даний час лише 191-а бізнес-школа у більш ніж 70-ти країнах (станом на червень 2012 року) отримали акредитацію AMBA. WU є одним з усього лише п'яти AMBA акредитованих університетів у німецькомовному світі.

Рейтинг. Відповідно до щорічного рейтингу бізнес-шкіл та академічних програм The Financial Times в 2013 році програма WU «Міжнародне бізнес-адміністрування» зайняла 22-е місце, а програма «Магістр в галузі міжнародного менеджменту», яка в Австрії доступна виключно у WU, як і раніше займає відмінне сьоме місце. У тому ж Financial Times у рейтингу «European Business School 2013» WU зайняв 42-е місце. При цьому всього вісім німецькомовних університетів і в цілому 75 кращих бізнес-університетів отримали право на участь у цьому рейтингу. Треба враховувати, що кількість вищих навчальних закладів, що пропонують бізнес-програми в Європі, налічує понад 1900. В останньому FORMAT Uni-Ranking (2013) WU з програмами ступеня по «Бізнес-праву» посів перше місце, а дві інші WU-програми увійшли в ТОП-5. Ці результати дають зрозуміти, що WU бере безпосередню й активну участь у стандартизації бізнес-освіти в Австрії. Крім цього, в німецькомовному світі за даними газети Handelsblatt WU зайняв 16 місце в рейтингу вересня 2013 серед університетів Німеччини, Австрії та Швейцарії і відповідно їх факультетів економіки.

Структура. Віденський університет економіки і бізнесу структурований таким чином. Він складається з 11 академічних факультетів (департаментів), що утворюють основу організаційної структури WU, та доповнюються 16 науково-дослідними інститутами та 3 центрами компетенцій.

Факультети: факультет державного та податкового права, факультет економіки, факультет фінансів, бухгалтерського обліку та статистики, факультет іноземних мов ділового спілкування, факультет глобального бізнесу і торгівлі, факультет інформаційних систем та операцій, факультет менеджменту, факультет маркетингу, факультет соціальної економіки, факультет стратегії та інновацій.

Науково-дослідні інститути: CEE юриспруденція, обчислювальні методи, співпраця і кооперативи (Co-Operation and Co-Operatives), економіка старіння, європейські справи, сімейний бізнес, менеджмент охорони здоров'я та економіки, людський капітал і розвиток, вільні професії, міжнародне оподаткування, нормативна економіка, дослідження ринкового капіталу, економіка просторового та нерухомого майна, менеджмент ланцюгів постачаня, міське господарство і керування.

Кампус. Інтернаціоналізм, інновації, різноманітність - ці характеристики абсолютно точно відповідають загальній концепції нового кампусу WU і є матеріальною реалізацією уявлень про сучасний університет. Центральна будівля, бібліотека і навчальний центр знаходяться в оточенні п'яти будівель, побудованих шістьма всесвітньо відомими архітекторами. 55000 м ² загальної та 100000 м ² житлової площі кампуса є відкритим і загальнодоступним простором. Кампус був розроблений відповідно до принципів «зеленого будівництва», тобто крім усього передбачає отримання великої частини необхідної енергії шляхом використання геотермальної енергії з підземних вод. Ще однією ключовою особливістю кампуса WU є безбар'єрна доступність - ніяких парканів і обмежень. Вся територія містечка спеціально обладнана для людей з обмеженими фізичними можливостями, в т.ч. що використовують інвалідні візки, також є тактильна система наведення для студентів з обмеженнями зору. Студентське містечко зручно розташоване між двома станціями метро, а це означає, що до нього дістатися зовсім нескладно. До того ж, не лише його будівлі, а й навколишня територія пропонує безліч можливостей для спілкування і приємних зустрічей.

Інфраструктура. Новий кампус вузу, що використовує найсучасніші інновації, - це прекрасне місце як для навчання, так і для життя. У ньому облаштовано 3000 робочих місць, що в три рази більше, ніж у старій будівлі в дев'ятому окрузі Відня. За винятком двох IT-навчальних кімнат, всі класи мають природне освітлення і таким чином створюють комфортну і приємну атмосферу навчання. Всі вони поділені на чотири категорії: конференц-зали (на 30 місць), класні кімнати (на 60 місць, у тому числі з П-подібним розміщенням столів), аудиторії (на 120 місць) і класні кімнати на 180 місць. Практично всі класи в новому кампусі оснащені смарт-та/або білими дошками. Таким чином, подвійна проекція дозволяє не тільки якісно представити різні навчальні презентації, а й забезпечує видимість інформації для кожного студента, незалежно від його розташування в аудиторії. Також новий кампус пропонує п'ять комп'ютерних класів з новітнім програмним забезпеченням. А за межами навчальних приміщень передбачено безліч місць для самостійного вивчення матеріалів і спільного навчання в групі з друзями, а також місця, в яких можна просто відпочити між парами. В університеті є й бібліотека з величезним фондом всієї необхідної літератури.

Сервісні підрозділи. У WU продумана допомога студентам на всіх етапах їх перебування в університеті. Функціонують студентський союз (ÖH WU), IT-обслуговування, центр мовних ресурсів, міжнародне бюро та кар'єрний центр ZBP. Також працюють термінали самообслуговування, онлайн-консультації та багато іншого.

Проживання надається на території кампусу, а також є можливість орендувати зручне житло поблизу нього.

Із запитаннями про навчання у Wirtschaftsuniversität Wien звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Віденський університет економіки і бізнесу (WU) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!