Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Люблін
http://www.wssp.edu.pl/

Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP)

Високий освітній рівень і комфортні умови навчання

Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP – Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie) є вищим навчальним закладом, чинним на підставі рішення міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. (DNS-1-0145-396-/Eko/2000) та зареєстрованим в Реєстрі міністра науки і вищої освіти Польщі під номером 186. WSSP є некомерційною установою. Усі одержані кошти призначаються на розвиток ВНЗ та підтримку його високого освітнього рівня.

Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля була створена з думкою про тих, хто хоче досягти своїх професійних цілей і матеріалізувати свої захоплення. Вона навчає на стаціонарній та заочній формах на трьох освітніх рівнях: бакалаврському, магістерському та післядипломному. Викладання ведеться висококваліфікованими фахівцями своєї справи.

Інфраструктура

Заняття проводяться в одному з найсучасніших у Польщі наукових об'єктів. У розпорядженні учнів актовий зал на 200 осіб, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметології, біомеханіки, масажу, а також хімічна лабораторія, наукові кабінети туризму, готельної справи, гастрономії, географії та інформатики. У будівлі вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки та гімнастики, спортзали для загальнорозвивальних вправ. Студенти також мають можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Є своя комп'ютерна мережа, заснована на найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіодоступом в інтернет, користуватися яким можна в будь-якому місці будівлі школи. Частина приміщень оснащена найсучаснішими системами кондиціонування та моніторингу. Для задоволення потреб мешканців регіону та студентів факультету фізіотерапії у 2010 році був введений у дію сучасний академічний центр фізіотерапії.

Крім того, студенти можуть користуватись багатими фондами бібліотеки WSSP (понад 20000 томів). До послуг викладачів і студентів паркінг для більш ніж 120-ти автомобілів. Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перетині головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручні умови під'їзду як засобами міської комунікації, так і легковими автомобілями.

Студенти мають можливість навчатись і відпочивати в освітньо-рекреаційному центрі «Зелена школа» в Петравіні на березі Вісли, розташованому на відстані 60 км від Любліна і близько 15 км від м. Казімєж Дольни, на території Вжеловецкого ландшафтного парку. Близько 50-ти осіб одночасно можуть користуватись тут комфортними умовами відпочинку.

Партнери. Партнерами навчального закладу, що забезпечують його високий освітній рівень, є: Люблінський католицький університет, університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, природничий університет у Любліні, Люблінська Політехніка, Вища школа туризму та рекреації ім. М. Орловича у Варшаві, Вища школа економіки в Бидгощі, Вища школа освіти в Ліссабоні (Португалія), університет в Хаен (Іспанія), університет Алгавре (Португалія), коледж туризму та готельного менеджменту в Нікосії (Кіпр), Інтерколледж в Лімасолі (Кіпр ), Інститут інформаційних систем та менеджменту в Ризі (Латвія), університет Єдитепе у Стамбулі (Туреччина), університет «Дунарея де Жос» («Dunarea de Jos») у м. Галац (Румунія), вищий навчальний заклад «Fakulteta za Komercialne in Poslovne Vede» у Словенії, університетський коледж економіки й культури в Латвії, університет Ле Мірай в Тулузі (Франція), університет Урбана у штаті Огайо (США), університет м. Ніш (Сербія), університет в Нанті 2 (Франція), університет у м. Мішкольц (Угорщина), Рівненський інститут слов'янознавства (Україна), Рівненський державний базовий медичний коледж (Україна), Білоруський державний університет фізичної культури в Мінську (Білорусь).

Розташування. Люблін – найбільше місто у східній частині Польщі, займає за кількістю населення дев'яте місце у країні. У структурі економіки переважає сектор послуг, більшість фірм та установ якого пов'язані з вищими навчальними закладами. І це не випадково. Люблін відомий як місто молоді, під час навчального року 35 % жителів міста (100000 осіб) складають студенти, серед яких численна й постійно зростаюча група – студенти з-за кордону. Місто має розвинену культурно-розважальну базу, що включає численні центри культури, театри, кінотеатри. Люблін є господарем великої кількості щорічних фестивалів, концертів, художніх виставок. Територія Старого Міста між Краківською Брамою й Королівським замком завжди жвава через відпочиваючих, які приємно проводять тут час у численних барах, кафе й ресторанчиках, що привертають клієнтів цінами, які помітно нижче цін в інших великих містах Польщі.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!