Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Swiss School of Tourism and Hospitality Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, м. Кур
http://ssth.ch/en/

Swiss School of Tourism and Hospitality

Кар'єрно- та практико-орієнтовані програми й гарантоване оплачуване стажування

Швейцарська школа туризму та гостинності (SSTH) – це провідний освітній заклад, що забезпечує своїм студентам абсолютну готовність до побудови професійної кар'єри у сфері готельного та туристичного менеджменту з акцентом на гостинності та гастрономії.

SSTH, більш відома як «Швейцарська школа», є флагманом відповідної освіти в усьому світі. Заснована в 1966 році, SSTH була однією з перших шкіл гостинності у Швейцарії, хто запропонував програми англійською мовою для іноземних студентів. І до цих пір вже майже п'ятдесят років вона утримує свої лідерські позиції за багатьма параметрами, будучи синонімом швейцарської гостинності.

З метою підтримки високих стандартів і впевненої об'єктивності школа регулярно піддається контролю якості відповідно до стандартів ISO-Norm 9001, eduqua і 3Q. Вона має міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2000 Certification і є відкритим акціонерним товариством з реєстрацією в комерційному реєстрі.

SSTH пропонує освітні програми бакалаврату та магістратури, кожна з яких обов'язково включає вагому частину практичних занять, до того ж роблячи акцент на поточних тенденціях і постійно мінливих вимогах ринку. А маленькі розміри класів додатково підвищують успішність, у цілому забезпечуючи конкурентну перевагу.

Вагоме значення практики підкреслюється й завдяки різним заходам і бенкетам, в яких протягом усього навчання студенти беруть участь. Так, SSTH є єдиною школою-готелем, яка щороку бере участь у всесвітньому економічному форумі в Давосі, чим дуже пишається. Також широко відомий щорічний міжнародний кулінарний фестиваль, який школа влаштовує кожної весни на території кампусу «Passugg». А ще внутрішні заходи, на які можуть запросити до двохсот гостей. Ефективна міжкультурна комунікація та корпоративне мислення активно практикуються всіма студентами SSTH.

Академічний обмін. З метою забезпечення всебічної міжнародної освіти швейцарська школа туризму та гостинності встановила партнерські відносини з різними університетами та коледжами в всьому світі.

Школами-партнерами є: університет «Edinburgh Napier University» (Единбург, Шотландія), університет штату Делавер (США), Міжнародний коледж готельного менеджменту в Аделаїді (Австралія), GATE Глобальна академія освіти в сфері туризму та гостинності (Катманду, Непал), університет «Cheju Halla University» (Чеджу, Південна Корея).

Кар'єрна служба, у свою чергу, усебічно сприяє в питаннях стажування та допомоги при пошуку гідного місця роботи, також вона регулярно організує різні заходи для встановлення прямого діалогу між потенційними роботодавцями та студентами.

Кампус розташований трохи вище чудового міста Кур (Chur) – найстарішого у Швейцарії – приблизно у 120 км від Цюріха, недалеко від Німеччини, Австрії та Італії. Студенти вчаться практично по сусідству із всесвітньо відомими курортами Сент-Моріц, Давос, Лакс та Ароза і живуть посеред мальовничих місць з панорамним видом на Альпи. Головна будівля дуже красива, у ній є обідній зал в елегантному стилі й велика відкрита сонячна тераса для відпочинку, а також сучасні академічні умови, необхідні для отримання престижної освіти у сфері готельного менеджменту.

Проживання надається в готельних номерах на території кампусу, є 140 номерів різних категорій із двомісним й одномісним розміщенням, до того ж з вікон багатьох із них відкривається чудовий вид на місто Кур і гори, а деякі з них мають навіть тераси. Усі номери повністю мебльовані й оснащені телефоном і безкоштовним бездротовим доступом в інтернет. Пропонуються послуги пральні та хімчистки. Розміщення включає в себе повний пансіон. Сніданок в американському стилі з понеділка по п'ятницю, а по вихідних - пізній сніданок. В їдальні подаються обід і вечеря із трьох страв.

Із запитаннями про навчання у Swiss School of Tourism and Hospitality звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Swiss School of Tourism and Hospitality пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016