Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Морська академія у Щецині Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Щецін
http://www.am.szczecin.pl/en/

Морська академія у Щецині

Чудове навчання морської справи і висока затребуваність випускників

Морська академія у Щецині (Akademia Morska w Szczecinie) - це державний вищий технічний навчальний заклад, чиї випускники затребувані в усьому світі і з легкістю знаходять престижну роботу як на суші, так і на морі. ВНЗ має багату історію, що сягає корінням у 1947 рік, а також прекрасні традиції кращих морських шкіл. Він займає третє місце серед них у світовому рейтингу. У 2007 році академія святкувала своє 60-ти-річчя, за цей час вона випустила 7632 відмінно підготовлених фахівців.

Академія одна з перших впровадила міжнародну систему стандартів якості ISO 9001, а також отримала сертифікат відповідності якості послуг, виданий всесвітньо відомою транспортно-логістичною компанією «Lloyd’s» (Ллойдівським морським центром регістра судноплавства).

Академія надає освітні програми інженерного та магістерського ступеню в очній і заочній формі на трьох факультетах (судноводійному, механічному та інженерно-економічному факультеті транспорту), також можна отримати додаткову фундаментальну наукову освіту й займатись науковою діяльністю в аспірантурі.

Однією із традицій, що підкреслює елітарний характер академії, є носіння форми. Так, студенти таких напрямів, як навігація, мехатроніка, а також механіка та машинобудування, зобов'язані носити мундир, що додатково сприяє усвідомленню професії та рівня відповідальності.

Виконання вимог міжнародних конвенцій та наявність сертифікатів якості навчання роблять Морську академію у Щецині лідером серед ВНЗ цього типу в Євросоюзі.

Високий рівень підготовки. Програми навчання всебічно враховують актуальні умови експлуатації флоту, чому сприяє сучасна навчальна база, включаючи відмінно обладнане навчально-дослідне судно m/v «Nawigator XXI», лабораторії та спеціалізовані класи, тренажери, двигуни, пульти управління, електронні карти і сучасні комп'ютерні класи. В академії є єдиний у Польщі й у всій відповідній частини континенту Європейський центр підготовки LNG, оснащений найсучаснішою в Європі багатоцільовий інтегрованою системою тренажерів.

А абітурієнтам, чий рівень підготовки є недостатнім для вивчення точних наук, Академія організує безкоштовні заняття з математики та фізики, що «підтягують» їх до відповідного рівня.

Кар'єра й заробітки. Випускники судноводійного і механічного факультетів мають чітко визначений й впевнений шлях фінансового просування. Перша робота після ВНЗ забезпечує заробітну плату більше 1000 євро на місяць. Вже після шести років роботи, маючи не повні 30 років, можна отримати диплом капітана далекого плавання або старшого механіка й зарплату близько 5000 євро.

Для тих, хто пов'язує свою трудову діяльність з берегом, можна знайти роботу на судно- й машинобудівних заводах, в якості висококваліфікованих фахівців технічних служб, технічної діагностики і ремонту, в дослідницьких лабораторіях, організаціях, пов'язаних з охороною навколишнього середовища, у державних підприємствах на різних рівнях службових сходів, у судновласників, на верфях і в портах, проектних бюро і організацій технічного нагляду.

Інженерно-економічний факультет транспорту дозволяє отримати кваліфікацію, що має вагу в міжнародній транспортній системі, і працювати в галузях, де є реальні можливості для фінансового та професійного розвитку. Випускники цього факультету – це кваліфіковані техно-менеджери з економічними знаннями і статусом інженера, тобто мають більш високе положення, ніж звичайний економіст. Вони знаходять роботу в торгових організаціях, на виробництві, обслуговуванні, експедиції, логістиці, а їх зарплата завдяки спеціальним знанням вище середнього рівня.

Іноземних студентів Морська академія приймає на очну та заочну форми навчання першого рівня – інженерний ступінь, яке проводиться польською мовою, а також другого рівня – магістерський ступінь, яке проводиться польською або англійською мовою.

Гуртки. Студенти протягом усього часу навчання можуть брати участь у різних формах додаткових занять. Наукові гуртки дозволяють розвивати професійні та дослідницькі інтереси. Існує можливість займатися спортом у 13-ти секціях вузівського клубу AZS. Академія має власний басейн і спортивний зал.

Стипендії. Заяви про отримання стипендій – соціальних, житлових, на прожиток та інших (з першого семестру), а також ректорської стипендії (із третього семестру) можуть подавати студенти, які виконали умови, визначені у «Правилах присудження, визначення розміру та оплати свідоцтв матеріальної допомоги студентам Морської академії у Щецині». Кращі студенти можуть частину програми пройти за кордоном у рамках європейської програми студентського обміну.

Перебування у країні: іноземців приймають на навчання та курси в тому випадку, якщо вони мають візи або карту перебування (Karta Pobytu), або інший документ, що дозволяє перебувати на території Польщі.

Вимоги, пов'язані зі здоров'ям. Іноземні студенти приймаються на навчання або курси за наявності документально підтвердженої медичної довідки, в якій повинна бути зазначена відсутність протипоказань до навчання на вибраній спеціальності й до форми навчання. Абітурієнти, які планують навчання на так званих «плаваючих» спеціальностях, зобов'язані пройти додаткове безкоштовне обстеження в медичному центрі Морської академії у Щецині.

Страховка. Іноземні студенти повинні мати страховий поліс на випадок хвороби або наслідків нещасних випадків на період навчання у Польщі, або мати Європейську карту страховки, або вступити в Народний фонд здоров'я відразу ж після початку навчання. Особи польського походження (які мають рішення консула, який визнає, що дана особа є особою польського походження) застраховані самим ВНЗ.

Знання мови. Іноземних студентів, які бажають навчатись польською мовою, зарахують, якщо вони: 1) закінчили річний підготовчий курс польської мови в центрах, визначених відповідним міністром вищої освіти, або 2) мають сертифікат знання польської мови, виданий Державною комісією знання польської мови як іноземної, або 3) отримають підтвердження приймаючого ВНЗ про те, що їх знання дозволяють навчатися польською мовою.

Розташування. Щецин – місто на північному заході Польщі, столиця Західно-Поморського воєводства й найбільший порт країни на Балтійському морі.

Проживання надається у двох гуртожитках, що належать академії, у них понад 900 місць, плюс є їдальня та буфети.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Морська академія у Щецині пропонує навчання за такими напрямами:

  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016