Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Montreux School of Business (MSB)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Montreux School of Business (MSB) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Монтре
http://www.msbuniversity.ch/

Montreux School of Business (MSB)

Інноваційні програми бізнес-освіти та оплачуване стажування

Montreux School of Business (MSB) – це приватний швейцарський університет, який надає інноваційні програми бізнес-освіти із 2011 року, коли він був заснований групою приватних інвесторів.

ВНЗ створений з метою задовольнити потреби ділового світу у ХХІ столітті, випускаючи бізнес-лідерів нового покоління, які поєднують у своїй роботі «жорсткі» та «м'які» навички управління й ведення справ.

Акредитований Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP Accrediation) і сертифікований ISO 9001: 2008 та ISO 29990 («Послуги освіти та професійної підготовки»).

Членство ВНЗ підтримує в таких організаціях, як Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD), CEEMAN – Асоціація розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи, Торгово-промислова палата (CVCI – Chambre vaudoise du commerce et de l'industrie), Promove.ch – економічне просування на території швейцарської Рів'єри.

Партнерами MSB є HHL, Вища школа менеджменту (Лейпциг) – обмін студентами (магістрантами), IEDC школа менеджменту в м. Блед (Словенія) – програми менеджменту, в тому числі програма «юні менеджери», Солбріджська міжнародна школа бізнесу (Woosong University, Південна Корея).

Особливості навчання. У процес навчання в MSB вбудована інноваційна навчальна парадигма, яка сприяє розвитку критичного мислення, лідерства, командного духу, професійної гри, уміння ефективно вирішувати проблеми та приймати рішення, а також володіти міцними комунікативними навичками. Так в бізнес-програми були включені гуманітарні науки, іноземні мови, математика, реальні проекти, а також спортивні заходи, щоб надати студентам цілісний досвід навчання.

Таким чином, міжнародний факультет MSB готує студентів для управління у XXI столітті за допомогою повноцінного всебічного особистісного розвитку й високої якості університетської освіти, яка охоплює вісім галузей: теоретичні знання, практичний досвід (реальне життя, відкриті проекти), комунікативні навички і навички інформаційної грамотності, лідерство, «м'які навички» (тобто емоційний інтелект), наставництво під керівництвом успішних професіоналів і спорт.

Унікальні переваги: поєднання гуманітарних наук і бізнесу, використання сучасних засобів і технологій, маленькі класи, міжнародне й багатокультурне середовище, заняття ввечері та у суботу (для студентів заочної форми навчання), центр мовного навчання, динамічна взаємодія зі студентами та зміцнення їх здоров'я, як неодмінної складової успішного лідера.

Розташування. MSB має чудове розташування в місті Монтре – перлині швейцарської Рів'єри на березі Женевського озера. Протягом багатьох століть Монтре зі своїм унікальним мікрокліматом величними засніженими горами, виноградниками, пальмами та водними видами спорту привертав письменників і знаменитостей, таких як Жан-Жак Руссо, Ф. М. Достоєвський, Ернест Хемінгуей, Чарлі Чаплін і Фредді Меркьюрі. Сьогодні туристи, як і раніше, прагнуть у Монтре, щоби взяти участь у міжнародному джазовому фестивалі, який щорічно проходить у липні, а також відвідати відомий середньовічний Шильонский замок, де лорд Байрон вирізав своє ім'я на стовпі темниці, в яку був поміщений герой його поеми «Шильонський в'язень». MSB знаходиться в дуже красивому будинку, який уперше відкрив свої двері в якості розкішного готелю в 1904 році. Його інтер'єри та внутрішнє оздоблення, як і раніше, зберігають колишню красу.

Інфраструктура представлена затишними класами, які добре освітлені, просторі й обладнані найсучаснішими технологіями, а також бібліотекою з доступом до онлайн-навчального матеріалу; окремими конференц-залами для групових занять, комп'ютерним залом, студентською вітальнею для повноцінного відпочинку зі зручними кріслами, розсіяним світлом, приємною фоновою музикою, телевізором та кабельним телебаченням, більярдом і кафе. Діє студентський центр, який забезпечує консультування з будь-яких питань, академічне наставництво, рішення кар'єрних і житлових питань. В університеті працює фізкультурно-оздоровчий комплекс. Студенти можуть займатися плаванням (для цього є критий басейн з підігрівом), футболом і катанням на лижах, паритись у турецькій лазні та сауні, грати в теніс; є тренажерний зал і фітнес-центр.

Проживання. Житлова служба університету надає всебічну допомогу в пошуку житла в Монтре та його околицях. Найчастіше це мебльовані квартири-студії, щомісячна орендна вартість яких складає в середньому від 800 до 1200 швейцарських франків.

Із запитаннями про навчання в Montreux School of Business звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Montreux School of Business (MSB) пропонує навчання за такими напрямами:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.06.2014

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!