Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Applied Sciences HTW Chur Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, м. Кур
http://www.htwchur.ch/en.html

University of Applied Sciences HTW Chur

Швейцарська якість освітніх програм у сфері туризму

Університет прикладних наук HTW Кур є складовою частиною Університету прикладних наук Східної Швейцарії (The University of Applied Sciences of Eastern Switzerland (німецькою мовою – Fachhochschule Ostschweiz (FHO)) поряд з такими навчальними закладами, як FHS в Сент-Галлені, HSR у Раперсвіллі й Міждержавним технічним коледжем у Буксі.

FHO, будучи керівним органом чотирьох університетів, акредитований Швейцарським федеральним управлінням професійної освіти й технологій OPET, що у свою чергу свідчить про високу якість пропозицій ВНЗ.

Абревіатура «HTW Chur» походить від німецького перекладу назви ВНЗ «Hochschule für Technik und Wirtschaft Chur» – Університет прикладних наук у місті Кур. Це пов'язано з тим, що більша частина навчальних програм розроблена та представлена саме німецькою мовою. Англійською доступні лише програми туристичного напрямку.

Університет прикладних наук HTW Chur був заснований у 1963 році. Він є державним федеральним закладом, що забезпечує відмінну якість навчання та відповідний високий рівень освіти, яка реалізується в затишній атмосфері, із сучасним обладнанням та маленькими, студентоорієнтованими класами, що з урахуванням чудового коефіцієнта «студент–викладач» дозволяє забезпечувати особисту увагу до кожного. До того ж важливими відмінними рисами HTW Chur від інших університетів, що знаходять своє відображення у назві, є практико-орієнтоване навчання та спеціалізація на прикладних науках.

ВНЗ пропонує навчання за програмами бакалаврату, магістратури та подальшої післядипломної освіти на шести факультетах: «Цивільне будівництво та архітектура», «Інформатика», «Менеджмент», «Засоби масової інформації та комунікації», «ІКТ-технології» й «Туризм».

Іноземних студентів усього світу цікавлять насамперед англомовні навчальні програми туристичного напрямку, оскільки Швейцарія має в цій сфері визнані й шановані традиції та високу міжнародної репутацію. Реалізації навчання сприяє розташування ВНЗ у кантоні Граубюнден, що є найбільшим туристичним регіоном у Швейцарії. Таким чином, інтеграція регіону з величезним туристичним факультетом дозволяє проводити цікаві й важливі тематичні дослідження практично у порога університету.

Розташування. HTW Chur знаходиться в унікальному місті Кур – найстародавнішому у Швейцарії, історія якого сягає корінням 3000 року до н. е. Кур має прекрасне географічне місце розташування: він знаходиться на березі річки Плессур у долині Рейну, у північній частині кантону Граубюнден німецькомовної Швейцарії, столицею якого він є. Завдяки своєму розташуванню з Кура вдалося прокласти велику кількість туристичних маршрутів. Також до безлічі всесвітньо відомих курортів, таких як Arosa, Давос, Flims/Лакс і Сент-Моріц з Кура дістатися надзвичайно легко. Погодинне залізничне сполучення перевозить пасажирів з Кура в Цюріх, Сент-Галлен і в напрямках по всьому кантону Граубюнден. При цьому Кур є єдиним містом у Швейцарії зі своїм власним зимово-літнім курортом Брабрюеш. У місті проходять театральні та танцювальні фестивалі, карнавал і багато інших культурних заходів.

Інфраструктура HTW Chur представлена світлими просторими аудиторіями, оснащеними за останнім словом техніки, бібліотекою, що складається із двох частин: бібліотеки технологій і бібліотеки економіки; міжнародним бюро, яке всебічно підтримує іноземних студентів у різноманітних питаннях; також є HTW хор і відмінні умови для спортивних заходів, які активно проводяться в університеті завдяки безпосередньому сусідству з Альпами.

Проживання надається у студентському гуртожитку «Konvikt», який знаходиться приблизно в десяти хвилинах ходьби від старовинної частини міста і біля двадцяти хвилин їзди від HTW Chur. Є можливість спільного проживання з іншими студентами у знімних квартирах, а також у приймаючих сім'ях. Для бажаючих HTW Chur надає всю наявну інформацію про квартири, які можна орендувати самостійно.

Віза. Студенти із країн, що не входять до ЄС та EFTA (Європейської асоціації вільної торгівлі), повинні мати в'їзну візу у Швейцарію. Також усі іноземні студенти повинні отримати вид на проживання на час перебування у Швейцарії.

З питань навчання у HTW Chur, University of Applied Sciences звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

University of Applied Sciences HTW Chur пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016