Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Geneva Business School Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Женева
http://www.gbsge.com/en

Geneva Business School

Інноваційне викладання та швейцарська якість бізнес-освіти

Женевська бізнес-школа (GBS) - це міжнародна приватна школа, заснована в 2001 році, яка є одним з визнаних лідерів на ринку освіти, що має швейцарську (EduQua), європейську (ECBE) й американську (IACBE) акредитацію. Школа співпрацює як з найстарішими навчальними закладами, так і з найбільш прогресивними школами Швейцарії. Деякі із них, наприклад, St. George's School в Кларанс, існують з 1927 року. А LInguaVIva – школа поглибленого вивчення мов – з 1976 року. Така співпраця значною мірою збагачує якість програм GBS.

Особливості: навчання в незабутній міжнародній атмосфері для студентів і дипломованих фахівців, невеликі розміри аудиторій, завдяки чому студенти постійно залучені в роботу під час практичних семінарів з викладачами, що підвищує ефективність навчання за допомогою постійного обміну досвідом; надання стажування та можливості науково-дослідної роботи завдяки активно працюючому центру підтримки працевлаштування; програми, які, у свою чергу, відповідають усім вимогам сучасного століття глобалізації та інтеграції; а також використання найбільш інноваційних освітніх концепцій.

Викладачі Школи є визнаними й шанованими висококваліфікованими фахівцями, що підтримують високі академічні стандарти. Причому більше половини викладачів мають докторський ступінь (Ph.D) у своїй спеціалізації, крім того, кожний з них має мінімум десять років професійного досвіду. Викладачі керують і консультують, уважно слухають студентів і вчать їх відстоювати свої ідеї, беруть участь в обговореннях та вирішенні поточних питань бізнесу та допомагають у втіленні кар'єрних планів випускників.

Програми. GBS надає програми бакалаврату (у тому числі отримання подвійного диплому бакалавра), магістратури та докторантури, спеціалізуючись у галузі фінансів і бізнес-адміністрування.

Основні завдання Школи, які вона успішно вирішує, полягають у наступному: надавати сучасні програми, які дозволяють студентам отримувати прекрасну освіту й одночасно вчать мислити критично; випускати дипломованих фахівців з високим рівнем компетентності у вибраній сфері освіти; постійно надихати своїх студентів на досягнення нових цілей і результатів; розвивати освітні програми з тим, щоби повністю відповідати потребам студентів, їх професійному росту та особистому розвитку; заохочувати творчі заняття й дослідження, а також надавати необхідну для цього підтримку; брати на себе керівну роль у галузі майбутнього розвитку навчального закладу; брати участь у розвитку підприємництва, надаючи та підтримуючи дослідницьку діяльність.

Членство: Європейська федерація шкіл, Швейцарська федерація приватних шкіл (SFPS), Женевська асоціація приватних шкіл, Торгово-промислова палата Женеви, Європейська Рада з міжнародної освіти, Середземноморська асоціація міжнародних шкіл, Асоціація шкіл Центральної та Західної Європи (CEESA); Асоціації американських шкіл Центральної Америки, Колумбії, Карибського басейну й Мексики (The Tri-assotiation).

Акредитація. Школа отримала спеціалізовану акредитацію програм бізнес-освіти в Міжнародній асамблеї вищої бізнес-освіти (International Assembly for Collegiate Business Education – IACBE), яка знаходиться в м. Олат, Канзас; акредитацію Ради з акредитації вищої освіти Сполучених Штатів (CHEA – Council for Higher Education Accreditation в США), Європейської ради з бізнес-освіти (European Council for Business Education – ЕСВЕ), The Central and East European Management Development Association (CEEMAN) та Asian Association of Schools of Business International (AASBI). Сертифікована в EduQua. Школа зареєстрована в реєстрі швейцарських приватних шкіл, метою якого є засвідчення високих стандартів освітніх послуг і демонстрація цілісності та довіри до приватних шкіл, перерахованих у реєстрі, а також підтвердження репутації Швейцарії як центра надання освіти високої якості.

Кампус та інфраструктура. Женевська бізнес-школа розташована в самому серці міжнародної спільноти, званому «Нації», тобто безпосередньо між Світовою організацією торгівлі та ООН. У будівлі є класні кімнати, деякі місткістю до ста осіб, комп'ютерна кімната, що надає студентам доступ до інтернету і бездротової мережі Wi-Fi. Усього в п'яти хвилинах ходьби від головної будівлі знаходиться величезна бібліотека, що є частиною бібліотеки Женевського інституту міжнародних відносин і розвитку. А прямо навпроти Школи розташований парк з улюбленим кафе студентів, де, маючи студентський квиток, можна придбати обід зі знижкою.

Проживання надається в орендованих квартирах, підібрати які Школа допомагає кожному студенту.

З питань навчання в Geneva Business School звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Geneva Business School пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016