Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ваpшавська вища школа гуманітарних наук ім. Болеслава Пруca (WWSH) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, Варшава
http://wwsh.edu.pl/

Ваpшавська вища школа гуманітарних наук ім. Болеслава Пруca (WWSH)

Інноваційні програми у сфері журналістики та культурології, видатні викладачі та унікальні бази для практичних занять

Ваpшавська вища школа гуманітарних наук ім. Болеслава Пруca (WWSH) – це недержавний вищий навчальний заклад, що спеціалізується в першу чергу на навчанні журналістиці та культурології. Будучи заснованою у 2002 році, WWSH вперше в Польщі реалізувала новаторську систему інтегрованої гуманітарної освіти. Відмінні наукові кадри, багатий вибір курсів, доброзичлива атмосфера й система стипендій і грошової допомоги – ось що є найважливішими рисами WWSH.

Переваги ВНЗ: професійні викладачі та видатні практики, які активно беруть участь у навчальному процесі; зручне розташування – недалеко від центра міста; інноваційна навчальна програма, адаптована до поточних потреб ринку; акцент на практичній діяльності, включаючи участь в ATM Studio, Польському радіо SA, у Варшавській школі фотографії і графічного дизайну, участь у створенні ТВ програми «Час культури», яку можна подивитись на каналі ATM Entertainment. Також важливими перевагами WWSH є високі стипендії для студентів, щомісячна оплата за навчання та система знижок, а ще робота кар'єрного офісу, який активно допомагає у підборі практики й подальшому працевлаштуванні.

Акредитація. Навчальні програми, що надаються Варшавської школою гуманітарних наук імені Болеслава Пруса, пройшли акредитацію Національного акредитаційного комітету (SAC) та отримали позитивну оцінку, що наочно підтверджує їх якість і відповідність університетському рівню.

Викладацький склад. У ВНЗ працюють імениті журналісти з різних ЗМІ, у тому числі з Польського телебачення й Польського радіо, а також висококласні цінителі культури, які доводять свою прихильність на практиці. Завдяки любові до викладання теоретична і практична частини занять проводяться в комфортній дружній атмосфері. До того ж лектори WWSH є авторами численних публікацій, вивчаючи які, студенти можуть почерпнути для себе додаткову цінну інформацію, вивчити стилістику й подискутувати з ними під час занять.

Співпраця. Багато ініціатив WWSH втілила спільно з ATM Studio – найбільшим польським виробником телебачення й кіно, а також з Інститутом літературних досліджень, Інститутом освіти, ЗМІ та журналістики університету кардинала Стефана Вишинського, Інститутом філософії і соціології, Національною радою радіо й телебачення, Польською асоціацією політичних наук, Угорським інститутом культури у Варшаві, StacjaKultura.pl, Варшавською школою фотографії і графічного дизайну. ВНЗ неухильно прагне до розширення партнерських угод заради своїх студентів і престижу випускників.

Інфраструктура. Адміністрація WWSH розташована в новому будинку в центрі Варшави, який є одним з основних приміщень навчального закладу загальною площею 785,60 м2 (у тому числі просторі, добре освітлені класи, конференц-зал, бібліотека, комп'ютерні класи, лабораторії мовлення адміністративних і соціальних об'єктів). Лабораторії оснащені сучасними комп'ютерами Dell, професійним видавничим і графічним програмним забезпеченням Adobe, спеціально розробленим для навчальних закладів. Лабораторія радіомовлення оснащена режисерськими Canon DV-відеокамерами, системою складання комп'ютерів СПАРК, світильниками, засобами контролю електронних модулів. Для кращої якості роботи дисплею для мультимедійних презентацій у класах були встановлені два високоякісних екрани з дистанційним управлінням. Крім того, університет забезпечує доступ до професійних сучасних трансляцій радіостудії Польського радіо SA, а деякі семінари навіть проводяться на базі ATM Studio, що робить навчання дійсно унікальним.

Проживання надається у студентських гуртожитках Військово-технічної академії й у студентських будинках академмістечка «Дружба», а також у гуртожитках «Мій гуртожиток». Доступні 1, 2, 3, 4 і 5-місні кімнати, обладнані всім необхідним.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Ваpшавська вища школа гуманітарних наук ім. Болеслава Пруca (WWSH) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016