Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Люблін
http://www.umcs.pl/

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS)

Престижна державна освіта академічного рівня

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) – це найбільший польський державний ВНЗ, розташований на правобережжі Вісли. З найперших днів з моменту заснування в 1944 році університет зарекомендував себе як науковий центр із провідною позицією й роллю на національному освітньому ринку, а також з високим рівнем знань, що надаються.

На сьогодні UMCS закінчили понад 200 тисяч випускників, близько 4 тисяч людей отримали ступінь кандидата наук, також ВНЗ провів близько 900 захистів докторських робіт. Зараз в університеті навчаються близько 25 тисяч студентів на більш ніж 50-ти напрямах за більш ніж 200 спеціальностями, які реалізуються на одинадцяти факультетах.

Концепція навчання заснована на наукових дослідженнях, проведених видатними фахівцями, і спрямована на отримання студентами практичних навичок, враховуючи при цьому світові тенденції в науці й різноманітні потреби ринку праці. Підтвердженням ефективності такого підходу є отримані університетом нагороди «ВНЗ доброзичливий з роботодавцями» й «Кузня лідерів».

Освітня пропозиція спрямована в основному на молодь зі шкіл Люблінського воєводства та сусідніх регіонів, які традиційно прагнуть долучитись до студентського світу Любліна, а також на абітурієнтів із закордону, у тому числі з сусідніх держав – України та Білорусі. Така діяльність реалізується шляхом участі університету у програмах «Study in Poland» i «Study in Lublin», а також завдяки постійному розвитку міжнародного співробітництва із зарубіжними науковими центрами в галузі наукових досліджень та освіти.

До послуг студентів професійний персонал і науково-дослідна, дидактична, соціальна і спортивна бази, які безперервно модернізуються.

Візитівками навчального закладу є аналітично-програмний центр передових технологій, реалізований у рамках проекту «Ecotech-Complex: людина, середовище, виробництво»; дидактичні об'єкти факультету наук про землю та благоустрою, а також Інституту інформатики, що діють в рамках операційної програми розвитку Східної Польщі; також медійно-художній інкубатор, оснащений радіо- й телевізійним обладнанням, художньої сценою, а також медійними кабінетами для проведення дидактичних занять.

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської реалізує ініціативи, спрямовані на зміцнення науково-дослідного потенціалу співробітників закладу, які отримують гранти на наукові дослідження, а також беруть участь у багатьох польських і міжнародних проектах і дослідницьких програмах.

Сучасний навчальний заклад, яким є UMCS, не може функціонувати без активності самих студентів. Це вони завдяки діяльності у самоврядуванні студентів, а також розвитку власних інтересів у більш ніж 150-ти наукових гуртках і студентських організаціях, музичних і танцювальних колективах, спортивних командах реалізують свої інтереси й одночасно зумовлюють дуже високий рівень університету на культурній та спортивній карті не лише Люблінського воєводства, а й усієї Польщі. Основу для такої активності створюють об'єкти студентського кампусу, університетського центру культури «Будиночок Жака» (Chatka Żaka) та центру фізичної культури.

Розташований університет у місті Люблін – великому адміністративному центрі Люблінського воєводства. Мальовничі місця Люблінської височини, річки Бистриці, в яку в Любліні впадають дві маленькі річечки – Чернеюфка і Чехуфка, роблять місто привабливим і бажаним місцем навчання. Серед визначних пам'яток варто відзначити Спасо-Преображенський собор, кафедральний собор святих Іоанна Хрестителя та євангеліста Іоанна, церква святого апостола Петра, люблінський королівський замок і музей люблінської села.

Проживання надається в університетському студентському гуртожитку, а також завдяки розвиненій інфраструктурі міста студенти можуть підібрати для себе й інші види орендованого житла.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016