Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія управління та адміністрації в Ополе Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Ополе
http://www.wszia.opole.pl/

Академія управління та адміністрації в Ополе

Академічна освіта з багатою інфраструктурою

Академія управління та адміністрації в Ополе (WSZiA) була заснована в 1996 році як перший недержавний вищий навчальний заклад в Опольському воєводстві Польщі. Створення академії було ініційовано й підтримано Асоціацією польських викладачів (Stowarzyszenie Oświatowców Polskich), відомою своїми традиціями і прагненням до якості.

Академія надає як широкі теоретичні знання, так і практичні навички, вважаючи, що тільки поєднання цих двох важливих компонентів дозволить випускникам досягти високої конкурентоспроможності в умовах мінливого сучасного світу. Із цією метою вуз активно співпрацює з професіоналами зі сфери бізнесу й державного управління, завдяки чому студенти можуть скористатись їх досвідом. Програми включають також такі соціальні очікування, як освіта для демократичного режиму, виховання в дусі миру, екологічної освіти та морального виховання. Академія всіляко заохочує студентів генерувати власні ідеї та проекти.

WSZiA займається процесами європейської інтеграції, проводить тренінги для місцевих органів влади та підприємців з питань структурних фондів Європейського Союзу, доступних для Польщі після інтеграції. Академія відіграє також активну роль у реструктуризації процесів економіки. Професорський склад активно включається в регіональні реформи, забезпечуючи експертизу економічних питань і займаючись актуальними дослідженнями. WSZiA розглядається всіма як чудовий науково-дослідницький та навчальний заклад, що займає високе положення в академічному середовищі Опольського воєводства.

Переваги академії полягають у тому, що вона радо приймає студентів з-за кордону, забезпечує їм усебічну освіту (бакалаврат, магістратура, аспірантура) й викладання на академічному рівні. Академія є організатором або співорганізатором численних національних і міжнародних наукових конференцій, співпрацює із закордонними університетами за системою обміну Socrates-Erasmus; акредитована Національною акредитаційною комісією. До того ж вона пропонує привабливу систему отримання стипендій, дозволяє кращим студентам пройти практику та стажування у престижних організаціях, а також дає відмінний шанс отримати привабливу роботу (на основі опитувань серед випускників) за рахунок власного кар'єрного офісу. Крім цього надає різні форми професійної підготовки, включаючи спеціальні курси. Важливим є й те, що академія прагне зробити студентське життя цікавим і захоплюючим завдяки різним культурним і спортивним заходам. Вона навіть має свій власний розважальний центр із тренажерним залом, фітнес-клубом і боулінгом, в якому кожний студент отримує спеціальний пакет знижок.

Партнери: університет в Ополе, Технічний університет в Ополе, SWSPiZ Академія управління в Лодзі, Hochschule Mittweida в Німеччині, університет у Нью-Брансвіку (Канада), Fachhochschule Kaiserslautern у Німеччині, Паризький університет 13 (Франція), Паризький університет 8 (Сен-Дені-Венсен) (Франція), коледж бізнесу та права в Коломиї (Україна), Instytucje i Agendy Stowarzyszenia Oświatowców Polskich, Польська академія наук, департамент у Катовіце, Universitait Twente в Енсхеді (Нідерланди), Російська академія економіки, Silesian University в Опавю (Чехія), Ewangelische Akademie в Герліці (Німеччина), Ecumenical Academy у Празі (Чехія), Регіональний центр європейської інформації Європейського дому в Польщі.

Розташована академія в місті Ополе – адміністративному центрі воєводства в південній частині Польщі, що розкинулось на берегах річки Одра між двома великими містами Вроцлавом і Катовіце. Місто є дуже важливим промисловим центром у регіоні Сілезія, з рядом виробничих і сервісних компаній. Ополе – це центр промисловості, торгівлі, банківської справи та освіти. Це також центр науки й культури. Багато культурних подій загальнодержавного значення відбувається саме в Ополе. Це й фестиваль польської пісні, і Дні ораторій, і міжнародна виставка собак, «Opolstone» – показ та обмін дорогоцінних каменів, і багато чого іншого.

Інфраструктура: на сьогодні WSZiA володіє трьома будівлями в самому центрі Ополе. У головній будівлі знаходяться лекційні аудиторії, адміністрація університету, бібліотека з читальним залом і студентський клуб з об'єктами студентського самоврядування. У другому корпусі – три просторі аудиторії та інші лекційні кабінети, кабінети викладачів, декана факультету політичних наук і соціології й факультету педагогіки. Крім того, другий, третій і четвертий поверхи будівлі використовуються як студентський гуртожиток.

Слід підкреслити, що в усіх вищезазначених аудиторіях встановлено сучасне аудіовізуальне обладнання та застосовані інноваційні рішення з галузі інформаційних систем. До того ж, є доступ до глобальної мережі Internet з будь-якої точки. Усі аудиторії забезпечені бездротовими системами покращення звуку й цифровими аналізаторами для управління акустикою. Університет має власну локальну комп'ютерну мережу на основі кабелів категорії 5, що дозволяє передавати інформацію на швидкості 100 Мбіт.

Проживання надається у студентських гуртожитках. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Академія управління та адміністрації в Ополе пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016