Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Університет економіки в Бидгощі (WSG)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет економіки в Бидгощі (WSG) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Бидгощ
http://www.wsg.byd.pl/

Університет економіки в Бидгощі (WSG)

Престижний вуз й висока конкурентоспроможність випускників

Університет економіки в Бидгощі (WSG) є найбільшим некомерційним приватним вищим навчальним закладом, розташованим у північній частині Польщі. Свою назву вуз отримав у січні 2005 року. Раніше він був широко відомий як Вища Поморська школа туризму та готельного менеджменту в місті Бидгощ (Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Bydgoszczy), що почала свою освітню діяльність у 1999 році.

У даний час у закладі навчаються більше 7000 польських студентів та значна кількість іноземних студентів. Їх приваблює висока якість освіти, яка досягається завдяки праці 500 видатних викладачів академічного рівня з Польщі та інших закордонних країн.

Програми представлені 21 освітнім напрямом і більше 80 спеціальностями. Можна отримати ступені магістра, інженера й бакалавра в самому університеті та його філіях у Торуні, Мальборку, Іновроцлаві, Елке і Слупську.

Переваги вузу: європейський диплом після закінчення WSG, міжнародне студентське середовище, гарантія стабільності ціни навчання, можливість стажування в польських і міжнародних компаніях, Study-Buddy programe – польські студенти-опікуни для іноземних студентів, можливість виїзду на один семестр за кордон в один з партнерських вузів (за програмою Erasmus), інтерактивні методи навчання та професійний викладацький колектив.

Розташування. Університет базується в місті Бидгощ – адміністративному центрі Куявсько-Поморського воєводства в північній частині Польщі. Крім мальовничих місць завдяки берегам річок Брда й Вісла місто приваблює своїми культурними заходами. У ньому проходять різні оперні, музичні та кінематографічні фестивалі. Тут також знаходяться відомий концертний зал (Filharmonia Pomorska) та оперний театр. Безліч музеїв, красиві архітектурні споруди й розвинена інфраструктура неодмінно дозволять студентам урізноманітнити своє дозвілля.

Кампус WSG: університетський кампус загальною площею в 8 га копітко з нуля був розроблений і побудований на меліорованій території довоєнного шкіряного заводу, він є одним з найбільших у регіоні. Це десятки сучасно обладнаних будівель, розташованих у центрі міста на березі річки Брда.

Інфраструктура представлена 15 будівлями, 15 комп'ютерними лабораторіями, спеціалізованими аудиторіями та лабораторіями (архітектурною, ІКТ, класами гастрономії), а також більш ніж 60-а класами (у цілому 1600 місць), лінгафонним кабінетом; набережним причалом, сучасним спортзалом зі стіною для скелелазіння, їдальнею і студентськими барами, комплексом гуртожитків для студентів, 1,5 га рекреаційних зон і дендрарієм з геологічним дисплеєм, а з березня 2012 на території кампусу відкрився ще й величенний реабілітаційний центр Wellness Rewital. Працюють читальний зал і бібліотека з широким вибором спеціалізованої літератури та передплатою на професійні журнали. Студенти мають вільний доступ до комп'ютерів з високошвидкісним доступом до інтернету й сучасним програмним забезпеченням.

Проживання надається в студентських гуртожитках, що належать WSG, також за бажанням можна орендувати будь-який інший вид житла.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет економіки в Бидгощі (WSG) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!