Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Університет банківської справи у Гданську (WSB)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет банківської справи у Гданську (WSB) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Гданськ
http://www.wsb.pl/gdansk/

Університет банківської справи у Гданську (WSB)

Якісна вища освіта з інноваційною системою турботи про іноземних студентів

Університет банківської справи у Гданську (WSB) – це приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1998 році в Приморському регіоні Польщі, який незмінно займає лідируючі позиції в рейтингах польських вузів. Його власником є величезний освітній холдинг, що об'єднує чотирнадцять університетів по всій країні.

Місією WSB є освітні інвестиції у майбутній бізнес своїх випускників. У свою чергу, завдання полягає в передачі знань сучасним способом, розвиваючи у студентів практичні та професійні навички, необхідні в діловому світі. Із цією метою WSB регулярно проводить консультації з діючими фірмами та професіоналами бізнесу з питань програм і методів навчання, щоб максимально адаптувати їх до мінливих умов ринку праці та вимог роботодавців, гарантуючи випускникам високу конкурентоспроможність.

Сильною стороною WSB є особлива увага та інноваційна система турботи про іноземних студентів, які можуть розраховувати на допомогу в наданні повної інформації про пропозиції університету, всебічну допомогу при легалізації перебування, допомогу у введенні у процес навчання, організації допомоги старших студентів, проживанні, організації курсів польської мови та організації вільного часу (різноманітні екскурсії, зустрічі й т. п.).

WSB, вірячи в те, що світ, його різноманітність і багатство – це не лише шанс, а й умова розвитку, піклується про розширення пропозицій навчання та інвестує в розвиток на міжнародній арені. Активна міжнародна діяльність університету обумовила підписання 44-х договорів з інститутами-партнерами з усієї Європи, а також зі США. Завдяки програмі мобільності ERASMUS і Фонду стипендій кожний студент має можливість провести частину свого навчання за кордоном. Причому абсолютно безкоштовно ще й з отриманням стипендії з фондів ЄС.

Більше того, приймаючи протягом трьох років участь у програмі «Подвійний диплом», студенти мають можливість отримати одночасно диплом WSB і диплом одного з наступних вузів: Groupe ESC Troyes's INBA, Франція, California International Business University, США, Universita degli Studi del Sannio – Benevenuto, Італія.

Переваги WSB

Різноманітність освітніх пропозицій. Пов’язуючи кар'єру з Університетом банківської справи, студенти можуть вибирати для себе навчання з 8 спеціальностей I рівня (бакалаврату), потім по закінченню продовжити його за однією із трьох спеціальностей II рівня (магістратури) й у подальшому розвинути професійні навички, отримавши якісну післядипломну освіту.

Практична програма навчання. Будучи університетом бізнесу, WSB акцентує увагу на практиці. Програми навчання консультативно вивчаються представниками певних галузей з метою максимального відображення економічної дійсності. Студенти отримують практичний досвід під час практики та стажування, а студентське Бюро Кар'єр організовує додаткові курси.

Міжнародні проекти. Студенти мають можливість приймати участь у різних міжнародних проектах на території всієї Європи. Вони реалізуються у вигляді коротких закордонних поїздок, International Week, конференцій, майстер-класів, літніх шкіл і студентського обміну в рамках програми Erasmus, а також у рамках фонду стипендій і курсів.

Хороша організація. У WSB цінується час кожного студента, тому крім якісно структурованих програм всіляко організовуються додаткові можливості навчання: заняття у вигляді case studies для швидкого засвоєння знань і платформа Moodle для доступу до конспектів і необхідних дидактичних матеріалів on-line.

Сучасність. Новаторські рішення в WSB – це не лише Extranet і Moodle, а й Wi-Fi у всіх будівлях університету та інтернет-кіоски, завдяки яким у будь-який момент можна під'єднатись до інтернету.

Університет як капіталовкладення. До навчання в WSB можна поставитись як до інвестиції у професійний розвиток. Причому завдяки гнучкій системі оплат студенти самі вирішують, коли і як вони хочуть оплатити своє навчання. А програма стипендій, в свою чергу, дає можливість зменшувати витрати на навчання. У неї входять стипендії за успіхи в навчанні, а також стипендії за успіхи у спорті – для студентів, які виступають за WSB на студентських спортивних змаганнях.

Вуз надає допомогу іноземним студентам при візових процедурах

Розташований Університет банківської справи у Гданську – великому портовому місті на Балтійському морі, шостому за чисельністю населення в Польщі. Місто відоме як центр промисловості країни завдяки машинобудуванню, суднобудуванню й іншим промисловим галузям. У Гданську розташовано багато музеїв, у тому числі галерея живопису. Цікавий також археологічний музей в історичному центрі міста і Гданський центральний морський музей. Старе місто багате унікальними архітектурними спорудами ХIII–XVIII століть. Студенти неодмінно знайдуть для себе щось цікаве в цьому затишному й привітному місті.

Проживання надається в студентських гуртожитках, також є можливість орендувати житло згідно з потребами і уподобаннями кожного студента.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Університет банківської справи у Гданську (WSB) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!