Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Business & Hotel Management School (BHMS)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  



Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Business & Hotel Management School (BHMS) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Швейцарія, Люцерн
http://www.bhms.ch/index.php

Business & Hotel Management School (BHMS)

Унікальні програми в сфері готельного менеджменту, кулінарії і туризму з гарантованим стажуванням та працевлаштуванням

Business & Hotel Management School (BHMS) була заснована в 1998 році в якості філії мережі швейцарських шкіл Bénédict Switzerland Group, яка в свою чергу має багату історію, що бере початок з 1928 року. Свою місію Група бачить у наданні вищої освіти студентам, націленим виключно на успіх. На сьогодні Bénédict School є однією з найбільших приватних навчальних організацій в Швейцарії, щорічно навчаючи більше 15 000 студентів.

Школа BHMS розробила унікальну систему освіти, розділивши семестр, що складається з 20 тижнів, на 4 міні-періоди по 5 тижнів кожен. Така система дозволяє студентам сфокусуватися лише одночасно на 3-4 досліджуваних навчальних дисциплінах замість стандартних 8-10 предметів в інших швейцарських школах готельного бізнесу. У результаті, студенти BHMS можуть засвоїти 12-14 дисциплін протягом періоду в 6 місяців, не будучи перевантаженими.

Також, спільно з університетом The Robert Gordon University школа BHMS розробила один з найшвидших курсів високої якості для отримання ступеню бакалавра гуманітарних наук в Швейцарії. Так, в BHMS студенти можуть отримати даний ступінь за спеціальністю «Менеджмент готельного бізнесу» всього за 18 місяців навчання плюс 18 місяців практики. Подібне навчання в іншій швейцарській школі менеджменту потребує 24 місяці навчання плюс 12 місяців практики. Це дає випускникам BHMS перевагу, вони мають на 6 місяців менше теоретичної частини і в той же час отримують 6 додаткових місяців оплачуваної практики у Швейцарії.

Акредитація: BHMS акредитована організацією EduQua of Switzerland, яка в свою чергу є своєрідним знаком якості освітніх установ. У 2009 BHMS пройшла повну акредитацію Американським фондом кулінарної федерації (American Culinary Federation Foundation (ACFF)). А BHMS програма "Диплом про Вищу Освіту" акредитована University of Brighton (Велика Британія).

Партнерство: за програмою Бакалавр гуманітарних наук «Менеджмент готельного бізнесу» BHMS співпрацює з Британським Університетом The Robert Gordon University - «найсучаснішим в Англії» за версією The Times Good University Guide 2010. Також і з City University of Seattle в США, пропонуючи програми бакалаврату та MBA/PGD, в т.ч. програму MBA «Глобальний менеджмент». Школа BHMS входить до складу EURHODIP - Кращі школи готельного бізнесу в Європі, International Council on Hotel, Restaurant and Institutional Education (I-CHRIE) і до складу American Hotel & Lodging Association.

Гарантовані стажування і працевлаштування, тому що навчання на підприємстві є невід'ємною частиною освіти в BHMS. Протягом кожного академічного року студенти зобов'язані пройти 4-6 місячну практику в готелі чи ресторані, схваленому BHMS. Крім того, BHMS працює з безліччю міжнародних кадрових агентств, які спеціалізуються на працевлаштуванні студентів-випускників в Європі, Азії та Північній Америці.

Розташування: BHMS Business & Hotel Management School знаходиться на березі озера і одночасно в самому серці міста Люцерн. Будучи в межах видимої частини гір Пілатус (Pilatus) і Риги (Rigi) в Швейцарських Альпах, Люцерн традиційно вважається в першу чергу мальовничим туристичним місцем. Це унікальне місто просто ідеальне для багатьох студентів з усього світу, які прагнуть до навчання у Швейцарії і при цьому хочуть бути грунтовно підготовленими до багатообіцяючої кар'єри в будь-якій точці земної кулі.

Кампус: будівлі кампусу BHMS та студентські гуртожитки розташовані в самому серці Люцерна, що дозволяє студентам насолоджуватися міськими пам'ятками, а також чарівністю і винятковістю цього чудового міста. У BHMS є три корпуси: гуртожиток з аудиторіями і рестораном і два корпуси з навчальними аудиторіями.

У кампусі Bénédict Zürich більше 8000 студентів щорічно вивчають іноземні мови, програми з медицини, IT, бізнес-менеджмент і комерцію, отримуючи технічні та ділові дипломи, як відразу після закінчення школи, так і в якості другої вищої освіти.

У кампусі BHMS Люцерн близько 600 студентів щорічно мають можливість практичної та теоретичної підготовки до майбутньої кар'єри в готельному бізнесі.

Інфраструктура: навчальні корпуси оснащені всім необхідним обладнанням, комп'ютерними класами і класами з вивчення іноземної мови, а всі кабінети і кімнати підключені до бездротового інтернету. Є бібліотека, кімнати відпочинку і ресторан. Для студентів без ноутбуків, BHMS надає стаціонарні комп'ютери в комп'ютерних класах для підготовки до навчання і спілкуванню з друзями та родиною.

Проживання та харчування: BHMS пропонує студентам двомісні кімнати в студентському гуртожитку, обладнані ванною, кухнею і кабельним телебаченням. Одномісні кімнати можливі при додатковій оплаті. Студенти, які проживають у гуртожитку, мають можливість харчуватися у шкільному ресторані три рази на день і два рази на вихідних (пізній сніданок і вечеря). Для вегетаріанців і для тих, хто не їсть або яловичину, або свинину, можливі спеціальні страви без додаткової оплати.

З питань навчання у Business & Hotel Management School звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Business & Hotel Management School (BHMS) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!