Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Navitas

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Navitas Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада - Ванкувер, Вінніпег, Австралія - Брісбен
http://www.navitas.com/

Navitas

Програми вступу у вузи за кордоном, а також багатопрофільні програми англійської мови

Navitas – міжнародна освітня мережа, створена в Австралії в 1994 році на допомогу туристам, мігрантам, студентам, викладачам і абітурієнтам зі всього світу. На сьогодні компанія є найбільшим світовим лідером в галузі розробки й надання освітніх послуг, який має свої коледжі та представництво у 28-и країнах. Серед них США, Велика Британія, Австралія, Канада, Китай, Шрі-Ланка, Сінгапур, Кенія й Замбія.

Navitas надає не лише високоякісні курси англійської мови для різних цілей і для різних рівнів, а й унікальну можливість прямого вступу до провідних університетів й коледжів, у тому числі на програми магістратури та бакалаврату.

Завдяки співпраці з більш ніж п'ятдесяти вузами-партнерами студенти Navitas, які навчаються за програмою «undergraduate pathway» (що є абсолютно ідентичною університетській програмі бакалаврату першого року) після її успішного закінчення вправі бути зарахованими на другий рік бакалаврату у вибраному університеті. Також й програма Navitas «postgraduate pathway» дозволяє підготуватися до навчання в магістратурі. А різноманітні програми «foundation» забезпечують відповідність академічного рівня й вступ на перший курс бажаного вузу. Таким чином, усі підготовчі програми повною мірою гарантують випускникам Navitas гідний перехід в університетське середовище.

Мовні програми Navitas мають важливу особливість – вони спеціально розроблені з урахуванням потреб іноземних студентів. Серед них є і програми підготовки до складання міжнародних іспитів IELTS чи TOEFL, і професійно-орієнтовані програми, розроблені на допомогу успішній побудові кар'єри.

Навчання в коледжах Navitas проходить у невеликих класах, що дозволяє приділяти увагу кожному студенту й більш продуктивно взаємодіяти з інструктором. Усі викладачі мають високу кваліфікацію та досвід, багато з них до того ж викладають і в університетах-партнерах, що гарантує відповідність якості вузівської освіти в Navitas. А завдяки розташуванню коледжів на території кампусів університетів-партнерів студенти можуть повною мірою долучитись до академічної атмосфери й використовувати всі можливості їх інфраструктури.

Navitas усіляко допомагає в питаннях проживання, тестування, забезпечує своїм студентам медичне страхування, а також спортивні та культурні заходи.

З питань навчання в Navitas звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Navitas пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!