Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Navitas Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада - Ванкувер, Вінніпег, Австралія - Брісбен
http://www.navitas.com/

Navitas

Програми вступу у вузи за кордоном, а також багатопрофільні програми англійської мови

Navitas – міжнародна освітня мережа, створена в Австралії в 1994 році на допомогу туристам, мігрантам, студентам, викладачам і абітурієнтам зі всього світу. На сьогодні компанія є найбільшим світовим лідером в галузі розробки й надання освітніх послуг, який має свої коледжі та представництво у 28-и країнах. Серед них США, Велика Британія, Австралія, Канада, Китай, Шрі-Ланка, Сінгапур, Кенія й Замбія.

Navitas надає не лише високоякісні курси англійської мови для різних цілей і для різних рівнів, а й унікальну можливість прямого вступу до провідних університетів й коледжів, у тому числі на програми магістратури та бакалаврату.

Завдяки співпраці з більш ніж п'ятдесяти вузами-партнерами студенти Navitas, які навчаються за програмою «undergraduate pathway» (що є абсолютно ідентичною університетській програмі бакалаврату першого року) після її успішного закінчення вправі бути зарахованими на другий рік бакалаврату у вибраному університеті. Також й програма Navitas «postgraduate pathway» дозволяє підготуватися до навчання в магістратурі. А різноманітні програми «foundation» забезпечують відповідність академічного рівня й вступ на перший курс бажаного вузу. Таким чином, усі підготовчі програми повною мірою гарантують випускникам Navitas гідний перехід в університетське середовище.

Мовні програми Navitas мають важливу особливість – вони спеціально розроблені з урахуванням потреб іноземних студентів. Серед них є і програми підготовки до складання міжнародних іспитів IELTS чи TOEFL, і професійно-орієнтовані програми, розроблені на допомогу успішній побудові кар'єри.

Навчання в коледжах Navitas проходить у невеликих класах, що дозволяє приділяти увагу кожному студенту й більш продуктивно взаємодіяти з інструктором. Усі викладачі мають високу кваліфікацію та досвід, багато з них до того ж викладають і в університетах-партнерах, що гарантує відповідність якості вузівської освіти в Navitas. А завдяки розташуванню коледжів на території кампусів університетів-партнерів студенти можуть повною мірою долучитись до академічної атмосфери й використовувати всі можливості їх інфраструктури.

Navitas усіляко допомагає в питаннях проживання, тестування, забезпечує своїм студентам медичне страхування, а також спортивні та культурні заходи.

З питань навчання в Navitas звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Navitas пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016