Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Sheridan College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Sheridan College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Бремптон, Міссіссога, Оквіль
http://www.sheridancollege.ca/

Sheridan College

Унікальні програми, прикладне навчання й успішне працевлаштування

Sheridan College – провідний державний політехнічний інститут Канади з лідируючими показниками працевлаштування випускників, заснований у 1967 році. Його розвиток настільки прогресивний, що дозволяє від первозданного рівня коледжу в найближчому майбутньому перейти до статусу університету. Про це заявив у 2012 році чинний президент Sheridan College доктор Джефф Забудськи, зазначивши, що намічена мета буде досягнута протягом семи років.

Коледж пропонує широкий спектр прикладних програм (у тому числі підготовчі курси) навчання в багатьох напрямках: від мистецтв, анімації й кіно до бізнесу та високих технологій. Усі вони акцентовані на практичній підготовці до майбутньої професійної кар'єри. Програми розраховані на 1, 2, 3 й 4 (бакалаврські) роки навчання. Також студентам пропонуються спільні програми Sheridan College з такими університетами, як University of Toronto, York University та Brock University.

Sheridan College пишається репутацією лідера у сфері цифрових ЗМІ. Також він є першопрохідцем в введенні мобільних технологій в навчальний процес. Такого рівня освіти мало хто досяг серед канадських вузів.

До того ж коледж зробив неоціненний внесок у розвиток мультиплікації. У 1960 і на початку 1970-х років в Канаді практично не існувало виробництва мультфільмів за винятком піонерів канадської мультиплікації – National Film Board. Враховуючи це, у 1968 році коледж відкрив перший у своєму роді курс класичної мультиплікації незважаючи на те, що на той момент він не вважався затребуваним. А вже в 1984 році створений студентом Джоном Міннісом короткий 5- хвилинний мультфільм отримав «Оскар» на 57 церемонії вручення за «Кращий короткометражний фільм». З часом коледж випустив сотні аніматорів для канадських і міжнародних студій. Безліч випускників зайняли ключові позиції у студіях мультиплікації Уолта Діснея, Don Bluth Productions, Pixar Animation Studios і DreamWorks Animation, а також традиційній мультиплікації CGI.

Мистецтво ілюстрації у свою чергу теж придбало багато творчих ідей завдяки коледжу. Так, Томас Севалрад – професор Sheridan College – увійшов зі своїми роботами в число двохсот кращих ілюстраторів світу на думку міжнародного видавництва «Luerzer's Archive», що опублікувало його роботи у своєму збірнику.

Нагороди: Серед випускників коледжу п’ять номінантів і два лауреати премії «Оскар», три переможця премії «Еммі», одинадцять переможців премії прем'єр-міністра Онтаріо, сім переможців Genie Awards і чотирнадцять лауреатів Gemini Award, 60 випускників Sheridan College працювали над одинадцятьма фільмами, номінованими на премію «Оскар» у 2012 році в категоріях «Кращий фільм року», «Кращий анімаційний повнометражний фільм», «Кращий анімаційний короткометражний фільм» і «Кращі візуальні ефекти».Чотирнадцять випускників Sheridan College отримали у 2014 році нагороди на Canadian Screen Awards (щорічна церемонія нагородження видатних кращих фахівців канадського кіновиробництва). Переможцями стали представники різних програм коледжу: від мистецтв та анімації до журналістики. А у 2013 році перемогу здобули сім випускників Sheridan College.

Факультети: анімації, мистецтв і дизайну, прикладної медицини та суспільних наук, прикладних наук і технологій, бізнесу, безперервної та професійної освіти, гуманітарних і соціальних наук.

Для абітурієнтів коледжу діє система онлайн-завантаження документів. Тобто можна завантажити всі документи відразу при подачі заяви, отримавши дев'ятизначний Sheridan ID-номер.

Кампуси: Коледж має в розпорядженні три високотехнологічні кампуси.

Davis Campus розташований поруч з діловим центром у місті Бремптон. На його базі пропонується широкий вибір програм від бізнесу до інжинірингу для більш ніж п’яти тисяч студентів.

Hazel McCallion Campus – новий кампус, розташований у самому центрі міста Місіссогі, його відкриття відбулось у 2011 році. Побудований за останнім словом техніки кампус є базою для бізнес-програм і мовних курсів.

Trafalgar Campus – найбільш «гостинний» кампус, він здатний вміщувати більш ніж 9000 студентів щорічно й розташований в історичному центрі Оквіля на сході від Торонто. На базі кампусу представлений широкий вибір програм: від мистецтв і дизайну до високих технологій.

Також є унікальний Skills Training Centre (STC) – дім для пред-ремісничих (pre-trades) та учнівських програм. Один із кращих навчальних центрів в Онтаріо, STC забезпечує 450 студентам-очникам практичні навички в таких ремеслах, як електромонтажні та зварювальні роботи, слюсарна справа, сантехніка, інструменти та штампування.

Проживання надається у студентських гуртожитках Sheridan College, також є можливість орендувати приватне житло. Коледж пропонує відвідати певні (перевірені) сайти для самостійного пошуку житла.

Із запитаннями про навчання в Sheridan College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Sheridan College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!