Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


International Language Academy of Canada (ILAC) Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Торонто, Ванкувер
http://www.ilac.com/en-ca/

International Language Academy of Canada (ILAC)

Найвища якість програм і незабутній досвід перебування в Канаді

Академія ILAC була заснована в 1997 році трьома друзями – Джонатаном Колбером, Бернардо Ріверосом та Іланом Коеном. Одного разу вони зібрались разом і вирішили створити абсолютно унікальну мовну школу, яка нарівні з високоякісним навчанням забезпечувала б іноземним студентам повноцінний, захоплюючий і незабутній досвід перебування в Канаді. Вони зробили акцент на індивідуальному підході й максимально продуманих соціально-культурних заходах. Завдяки цьому ILAC досить швидко виділилася з-поміж інших мовних шкіл і придбала авторитет, а також любов своїх студентів і випускників.

ILAC на сьогодні є провідною школою англійської мови в Канаді й однією з найуспішніших англійських шкіл у світі. Вона також найбільш нагороджувана у своїй країні. Її школи визнані найкращими в Канаді, й багато престижних конкурсів ILAC виграє протягом кількох років поспіль. Наприклад, вона є переможцем у конкурсах СТМ Star Awards, Top Choice Award, Consumer Choice Award, Best Teacher Toronto та багатьох-багатьох інших.

ILAC акредитована і є активним членом таких галузевих асоціацій: Languages Canada, Industry Canada, TESL Canada, ETS Authorized TOEFL iBT Center, Cambridge ESOL Examinations Centre. Також ILAC співпрацює із 55-а канадськими університетами та коледжами.

Найвища якість її програм, наявність курсів для всіх рівнів знання мови і різноманітних цілей, TESOL-сертифіковані та досвідчені викладачі ESL, посли, які розмовляють більш ніж чотирнадцятьма мовами, мінімальний розмір класів, початок нових занять кожні два тижні – усе це незмінно привертає студентів і фахівців із понад 70 країн світу.

Кампуси розташовані в Торонто та Ванкувері. За даними ЮНЕСКО, Торонто й Ванкувер є двома найкращими у світі містами для життя.

Школа в Торонто має зручне розташування в центі міста неподалік від набережної і двох головних визначних пам'яток. Будівля знаходиться поруч із центральною станцією метрополітену (Yonge/Bloor), на перетині основних маршрутів громадського транспорту, а також поруч з найбільшою бібліотекою Канади та лінгвістичним центром вивчення англійської мови. Студенти ILAC мають безкоштовний доступ до їх ресурсів.

Школа у Ванкувері також має зручне розташування в центі міста поруч з визначними пам'ятками та розвиненою соціальною інфраструктурою. Кампус буквально межує із пляжами, парками відпочинку, а з його вікон відкриваються дивовижні пейзажі з видом на Скелясті гори й Тихий океан.

Інфраструктура представлена мовними лабораторіями та спеціально обладнаними класами підготовки до TOEFL, офіційним центром тестування TOEFL iBT, 100 комп'ютерами з доступом до безкоштовного високошвидкісного інтернету, студентським кафе й кімнатою відпочинку.

Проживання: ILAC надає своїм студентам проживання в канадських сім'ях, які ретельно відбираються керівником відділу з розміщення та забезпечують комфортне мовне середовище, також пропонуються різні варіанти проживання в готелях, мебльованих квартирах або студентському гуртожитку.

Із запитаннями про навчання в International Language Academy of Canada звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

International Language Academy of Canada (ILAC) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016