Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Langara College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Langara College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Ванкувер
http://www.langara.bc.ca/

Langara College

Комфортний перехід до навчання в університеті, набуття професійних навичок, а також пріоритет іноземних студентів

Langara College – один з найкращих державних коледжів у канадській провінції Британська Колумбія. Його історія сягає корінням у 1965 рік – у ті часи, коли він був частиною Vancouver City College. У 1970 році цей коледж відкрив новий кампус на West 49th Avenue, який став у подальшому домівкою для майбутнього незалежного Langara College, що відкрив свої двері 1 квітня 1994 для студентів з усього світу. Навчальний заклад названо на честь іспанського адмірала Хуана де Лангара, на честь якого також названий і район, де він розміщується.

Коледж пропонує 947 різних курсів, більше 60-ти предметів, 26 дипломних програм і програм отримання сертифікату, а також надає вибір із 774-х трансферних програм, що більш ніж де-небудь у провінції. Програма «Langara's University Quality Alliance» відкриває студентам шлях у найкращі університети Канади. У даній справі Langara є лідером серед інших коледжів. Університет Британської Колумбії (UBC), Simon Fraser University (SFU) та інші університети не лише у провінції, а й у Канаді в цілому та США радо вітають в себе випускників Langara College.

Langara забезпечує дуже щадний і м'який перехід від навчання в середній школі до навчання в університеті, розкриваючи потенціал і даючи навички, необхідні для успішного кар'єрного зростання, роблячи це в більш комфортних умовах, ніж при вступі відразу на перший курс університету. Класи спеціально формуються з малою кількістю студентів, що забезпечує активне залучення у навчальний процес і до того ж гарантує увагу та підтримку інструкторів.

Особливістю Langara College є пріоритетність іноземних студентів, для яких створені всі умови. Так, наприклад, програма «Langara PLUS» пропонує для них можливості позакласного навчання, такі як: воркшопи на різну тематику, розважальні заходи та оздоровчі програми.

Розташування: Langara College знаходиться у Ванкувері – місті на західному узбережжі Канади – найбільшому населеному пункті провінції Британська Колумбія. Дослідницька група «Economist Intelligence Unit» (EIU) британського видання «The Economist» тричі – у 2005, 2007 та 2009 роках присвоювала Ванкуверу звання «кращого міста Землі». Це один з головних портів Північної Америки й одне з найбільш мальовничих міст Канади. Центральна частина Ванкувера розташована біля підніжжя двох величних піків – Маунт-Сеймур і Холліберн. А через численні річки міста прокладено двадцять мостів, три з яких розвідні.

Кампус коледжу розташований на Західній 49-й авеню в дуже зручному з точки зору транспорту місці. Одна зі станцій метро носить назву Langara-49th Avenue Station – вона обслуговує потяги SkyTrain, що прямують від аеропорту в центр Ванкувера, і служить переважно для жителів прилеглого спального району, а також безпосередньо для учнів Langara College.

Інфраструктура дуже потужна й охоплює всі сфери життя та навчання в коледжі, окрім класів, оснащених сучасним обладнанням, представлена бібліотекою, студентськими клубами, секцією легкої атлетики, «студією 58», студентською спілкою, центром послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями, консультуванням, фінансовою допомогою та центром медичних послуг, репетиторством і багатьом іншим.

Проживання надається в сім'ях, студентських гуртожитках, орендованих коледжем, також є можливість вибрати житло самостійно.

З питаннями про навчання в Langara College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Langara College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!