Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Conestoga College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Conestoga College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Кітченер
http://conestogac.on.ca/

Conestoga College

Кар'єрно-орієнтована державна освіта – одна з найкращих для іноземних студентів

Conestoga College був заснований у 1967 році. Відтоді з маленького провінційного коледжу навчальний заклад розвинувся в один з найкращих канадських політехнічних інститутів. Коледж надає високорівневу кар'єрно-орієнтовану освіту та професійну підготовку, забезпечуючи випускникам гідне місце роботи, а промисловості, що стрімко розвивається, – висококваліфіковану робочу силу.

Conestoga College протягом багатьох років незмінно входить у число найкращих коледжів Онтаріо за такими критеріями, як працевлаштування (близько 90 % випускників протягом шести місяців після закінчення навчання успішно визначаются з роботою) й показник задоволеності «студент–випускник–роботодавець». До того ж він найбільш швидко зростаючий коледж у провінції: набір студентів за останні п’ять років зріс більш ніж на 42 %. Вуз є пріоритетним для іноземних студентів, для яких окрім спеціально вдосконалених програм створена вся необхідна інфраструктура задля комфортного навчання та проживання.

Модель навчання в Conestoga College базується на індивідуальному підході, що дозволяє кожному студенту повністю розкрити свій потенціал і придбати ефективні теоретичні та практичні навички для праці в різних ключових галузях промисловості. А адаптаційні програми та університетські угоди забезпечують швидке й менш витратне отримання документів про освіту – учених ступенів і дипломів.

Conestoga College пропонує більше 120-ти програм з очною формою навчання, 26 програм професійної освіти, 9 програм бакалаврату, а також дві програми отримання подвійного ступеня, 23 програми отримання сертифіката і більш ніж 130 програм із заочною формою навчання.

Паралельно з навчанням іноземні студенти мають можливість працювати в кампусі (неповний робочий день) або поза ним – після шести місяців навчання за програмою вищої освіти. А після року навчання надається виробнича практика (стажування) згідно із програмою Co-op. Випускники за бажанням можуть отримати право працювати в Канаді до трьох років.

Розташування: Conestoga College розмістився в центральній частині Канади на території провінції Онтаріо. Надзвичайно мальовничі ландшафти, сотні тисяч озер і величезна протяжність річок, Ніагарський водоспад на кордоні зі США, більше 18-ти тисяч островів, у тому числі Манітулін - найбільший у світі острів у прісному озері, мають не лише унікальні кліматичні умови, а й дивовижну, неповторну красу, щедро подаровану самою природою.

Кампуси: Усі кампуси розташовані в межах провінції Онтаріо: Doon Campus (м. Кітченер) – головний і найбільший, Cambridge Campus (м. Кембрідж, Онтаріо, Канада) – новітній - відкрив свої двері у 2011 році, ще Guelph Campus (м. Гвельф) й Waterloo Campus (м. Ватерлоо) - з 2006 р. який розміщується на університетській вулиці. Також, завдяки партнерству з Wilfrid Laurier University і його Laurier Brantford campus, Conestoga зараз реалізує освітні програми в самому центрі Брентфорда. А у центрі Кембріджа базується Cambridge Downtown, забезпечуючи реалізацію академічних проектІв, кар'єрно-орієнтованих програм, LINC (вивчення мов для новачків у Канаді) й безперервної професійної освіти. Є кампуси й у Стратфорді, й в Інгерсоллі.

Інфраструктура представлена лабораторіями, оснащеними за останнім словом техніки, бібліотекою, книжковим магазином, центрами нагляду за дітьми, консультативним центром, центром підприємництва – для допомоги студентам і випускникам при створенні власного бізнесу, сервісом у стажуванні та кар'єрі, медичними послугами, у тому числі медичним страхуванням.

Проживання надається в студентських гуртожитках на території кампусів, у приватних будинках та орендованих квартирах у всьому районі Кітченер–Ватерлоо. Студентська асоціація коледжу (CSI) при виборі житла підтримує кожного студента за допомогою Інтернет-сайту Places4Students.com.

Школи: школа бізнесу та гостинності, школа кар'єрного та академічного доступу, школа інженерії та інформаційних технологій, школа охорони здоров'я та біологічних наук і громадських послуг, школа гуманітарних досліджень, школа ЗМІ та дизайну, школа ремесел і професійної освіти, мовний інститут Conestoga.

З питань навчання в Conestoga College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Conestoga College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!