Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Conestoga College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Кітченер
http://conestogac.on.ca/

Conestoga College

Кар'єрно-орієнтована державна освіта – одна з найкращих для іноземних студентів

Conestoga College був заснований у 1967 році. Відтоді з маленького провінційного коледжу навчальний заклад розвинувся в один з найкращих канадських політехнічних інститутів. Коледж надає високорівневу кар'єрно-орієнтовану освіту та професійну підготовку, забезпечуючи випускникам гідне місце роботи, а промисловості, що стрімко розвивається, – висококваліфіковану робочу силу.

Conestoga College протягом багатьох років незмінно входить у число найкращих коледжів Онтаріо за такими критеріями, як працевлаштування (близько 90 % випускників протягом шести місяців після закінчення навчання успішно визначаются з роботою) й показник задоволеності «студент–випускник–роботодавець». До того ж він найбільш швидко зростаючий коледж у провінції: набір студентів за останні п’ять років зріс більш ніж на 42 %. Вуз є пріоритетним для іноземних студентів, для яких окрім спеціально вдосконалених програм створена вся необхідна інфраструктура задля комфортного навчання та проживання.

Модель навчання в Conestoga College базується на індивідуальному підході, що дозволяє кожному студенту повністю розкрити свій потенціал і придбати ефективні теоретичні та практичні навички для праці в різних ключових галузях промисловості. А адаптаційні програми та університетські угоди забезпечують швидке й менш витратне отримання документів про освіту – учених ступенів і дипломів.

Conestoga College пропонує більше 120-ти програм з очною формою навчання, 26 програм професійної освіти, 9 програм бакалаврату, а також дві програми отримання подвійного ступеня, 23 програми отримання сертифіката і більш ніж 130 програм із заочною формою навчання.

Паралельно з навчанням іноземні студенти мають можливість працювати в кампусі (неповний робочий день) або поза ним – після шести місяців навчання за програмою вищої освіти. А після року навчання надається виробнича практика (стажування) згідно із програмою Co-op. Випускники за бажанням можуть отримати право працювати в Канаді до трьох років.

Розташування: Conestoga College розмістився в центральній частині Канади на території провінції Онтаріо. Надзвичайно мальовничі ландшафти, сотні тисяч озер і величезна протяжність річок, Ніагарський водоспад на кордоні зі США, більше 18-ти тисяч островів, у тому числі Манітулін - найбільший у світі острів у прісному озері, мають не лише унікальні кліматичні умови, а й дивовижну, неповторну красу, щедро подаровану самою природою.

Кампуси: Усі кампуси розташовані в межах провінції Онтаріо: Doon Campus (м. Кітченер) – головний і найбільший, Cambridge Campus (м. Кембрідж, Онтаріо, Канада) – новітній - відкрив свої двері у 2011 році, ще Guelph Campus (м. Гвельф) й Waterloo Campus (м. Ватерлоо) - з 2006 р. який розміщується на університетській вулиці. Також, завдяки партнерству з Wilfrid Laurier University і його Laurier Brantford campus, Conestoga зараз реалізує освітні програми в самому центрі Брентфорда. А у центрі Кембріджа базується Cambridge Downtown, забезпечуючи реалізацію академічних проектІв, кар'єрно-орієнтованих програм, LINC (вивчення мов для новачків у Канаді) й безперервної професійної освіти. Є кампуси й у Стратфорді, й в Інгерсоллі.

Інфраструктура представлена лабораторіями, оснащеними за останнім словом техніки, бібліотекою, книжковим магазином, центрами нагляду за дітьми, консультативним центром, центром підприємництва – для допомоги студентам і випускникам при створенні власного бізнесу, сервісом у стажуванні та кар'єрі, медичними послугами, у тому числі медичним страхуванням.

Проживання надається в студентських гуртожитках на території кампусів, у приватних будинках та орендованих квартирах у всьому районі Кітченер–Ватерлоо. Студентська асоціація коледжу (CSI) при виборі житла підтримує кожного студента за допомогою Інтернет-сайту Places4Students.com.

Школи: школа бізнесу та гостинності, школа кар'єрного та академічного доступу, школа інженерії та інформаційних технологій, школа охорони здоров'я та біологічних наук і громадських послуг, школа гуманітарних досліджень, школа ЗМІ та дизайну, школа ремесел і професійної освіти, мовний інститут Conestoga.

З питань навчання в Conestoga College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Conestoga College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016