Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Algonquin College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Оттава, Перт, Пемброк
http://www.algonquincollege.com/

Algonquin College

Державна освіта із пріоритетом практичного навчання

Алгонкін-коледж прикладних мистецтв і технологій (Algonquin College) є державним навчальним закладом, заснованим у 1967 році. Свою назву він отримав на честь племені індіанців алгонкінів, які споконвічно проживали на території, на якій у подальшому розмістився коледж. Землю свого часу викупила родина Райан і піднесла її в подарунок навчальному закладу.

Алгонкін-коледж сформувався за рахунок злиття технологічного інституту східного Онтаріо (заснованого в 1957 році) та професійного центру Онтаріо (заснованого в 1965 році). Більше 45-ти років ВНЗ є лідером у середньо-спеціальній та вищій освіті. Його програми постійно вдосконалюються з урахуванням динамічного розвитку технологій і потреб сучасного суспільства. Коледж пропонує величезний вибір програм навчання: 159 програм різної спеціалізації (30 Ontario College Сертифікатів , 67 Ontario College Diplomas, 26 Ontario College Advanced Diplomas, 36 Ontario College Graduate Certificates), 61 онлайн-програму, 21 учнівських програм, 29 Co- op-програм (комбіноване навчання з оплачуваною роботою), чотири спільні бакалаврські програми та чотири власні бакалаврські програми.

Характерною особливістю коледжу є пріоритетність практики над теорією, що дозволяє студентам набувати висококонкурентні професійні навички та бути широко затребуваними на ринку праці. Кількість працевлаштованих випускників при цьому досягає майже 100 %. Реалізації цієї спрямованості сприяє активна співпраця коледжу з різними промисловими підприємствами та фірмами. Однак у ВНЗ активно ведеться й наукова робота. Один з дослідницьких центрів Алгонкін-коледжу – Advanced Technology Centre – визнаний кращим серед аналогічних установ Канади.

У Алгонкін-коледжі створені всі умови для комфортного навчання. Є можливість отримання стипендій і кредитного навчання.

Фінансовими партнерами коледжу є Академічна рада охорони здоров'я, Канадський інститут фотонних інновацій, мережа коледжів Онтаріо у сфері промислових інновацій (CONII), CORAL CEA, FedDev, промислові партнери.

Коледж підтримує членство в Асоціації канадських коледжів, Асоціації глав коледжів прикладних досліджень в Онтаріо, мережі коледжів Онтаріо у сфері промислових інновацій, мережі виробників східної провінції Онтаріо.

Школи та інститути Algonquin College: школа передових технологій, алгонкінський центр будівельної майстерності, школа бізнесу, центр кар'єри та академічного доступу, школа основ мистецтва й науки, школа здоров'я та соціологічних досліджень, школа гостинності й туризму, коледж у Jazan (Саудівська Аравія), мовної інститут, школа ЗМІ та дизайну, центр навчання в неповний робочий день/продовження освіти й дистанційного онлайн-навчання, інститут поліції та державної безпеки, алгонкінський коледж у долині Оттави (Пемброк), інститут спадщини (Перт).

Кампуси базуються в Оттаві, Перті та Пемброку – усі три міста розташовані на території провінції Онтаріо в центральній частині Канади – найбільш населеній і другій за площею після Квебека.

В Оттаві кампус знаходиться в самому центрі міста, у кількох хвилинах їзди від міських і культурних пам'яток, у сотні кілометрів від велосипедних і рекреаційних шляхів, парків і природних ландшафтів; поблизу з кампусом розташований великий транзитний вузол, що забезпечує мобільність і легкий доступ на територію кампусу.

У Пемброку кампус розташувався в долині річки Оттави, в оточенні величної природної краси. Він є лідером у такому напрямі навчання, як outdoor adventure . Головною визначною пам'яткою Пемброка є унікальні історичні розписи в центрі міста. 30 чудових фресок, що зображують історію міста, прикрашають його центр . Крім того , в місті є чудові поля для гольфу. Пемброк є також місцем міжнародного значення для занять рафтингом, каное, каякінгом, катанням на човнах, кемпінгу та пішого туризму.

У Перті кампус розташований у затишному районі міста і пропонує курси з деревообробки, різьби по каменю, збереження культурної спадщини, а також бізнесу, громадської й медичної освіти. Перт сповнений культурних та історичних пам'яток, його вже охрестили найсимпатичнішим містом провінції Онтаріо. Також у ньому розташовані чудові парки, мальовничі маршрути й річка Тея.

Інфраструктура представлена повністю обладнаними аудиторіями, комп'ютерними класами з новітнім програмним забезпеченням, бібліотекою та Wi-Fi на всій території кампусу. Для комфорту навчання створені такі служби підтримки студентів: центр для студентів з обмеженими фізичними можливостями, центр спільних навчальних записів, центр консультативних послуг, центр зайнятості, центр медичних послуг, навчально-інформаційний центр, Mamidosewin центр, є в наявності омбудсмен, репетитори серед однолітків, служба для проживаючих у гуртожитку, служба у справах студентів та їх профорієнтації, послуги для студентської успішності, тестовий центр і Welcome-центр.

Проживання надається у студентських гуртожитках на території кампусів, у знімних квартирах і приватних будинках, а також у сім'ях.

З питань навчання в Algonquin College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Algonquin College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016