Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Algonquin College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Algonquin College Телефон в Україні (044) 200-28-44
Канада, Оттава, Перт, Пемброк
http://www.algonquincollege.com/

Algonquin College

Державна освіта із пріоритетом практичного навчання

Алгонкін-коледж прикладних мистецтв і технологій (Algonquin College) є державним навчальним закладом, заснованим у 1967 році. Свою назву він отримав на честь племені індіанців алгонкінів, які споконвічно проживали на території, на якій у подальшому розмістився коледж. Землю свого часу викупила родина Райан і піднесла її в подарунок навчальному закладу.

Алгонкін-коледж сформувався за рахунок злиття технологічного інституту східного Онтаріо (заснованого в 1957 році) та професійного центру Онтаріо (заснованого в 1965 році). Більше 45-ти років ВНЗ є лідером у середньо-спеціальній та вищій освіті. Його програми постійно вдосконалюються з урахуванням динамічного розвитку технологій і потреб сучасного суспільства. Коледж пропонує величезний вибір програм навчання: 159 програм різної спеціалізації (30 Ontario College Сертифікатів , 67 Ontario College Diplomas, 26 Ontario College Advanced Diplomas, 36 Ontario College Graduate Certificates), 61 онлайн-програму, 21 учнівських програм, 29 Co- op-програм (комбіноване навчання з оплачуваною роботою), чотири спільні бакалаврські програми та чотири власні бакалаврські програми.

Характерною особливістю коледжу є пріоритетність практики над теорією, що дозволяє студентам набувати висококонкурентні професійні навички та бути широко затребуваними на ринку праці. Кількість працевлаштованих випускників при цьому досягає майже 100 %. Реалізації цієї спрямованості сприяє активна співпраця коледжу з різними промисловими підприємствами та фірмами. Однак у ВНЗ активно ведеться й наукова робота. Один з дослідницьких центрів Алгонкін-коледжу – Advanced Technology Centre – визнаний кращим серед аналогічних установ Канади.

У Алгонкін-коледжі створені всі умови для комфортного навчання. Є можливість отримання стипендій і кредитного навчання.

Фінансовими партнерами коледжу є Академічна рада охорони здоров'я, Канадський інститут фотонних інновацій, мережа коледжів Онтаріо у сфері промислових інновацій (CONII), CORAL CEA, FedDev, промислові партнери.

Коледж підтримує членство в Асоціації канадських коледжів, Асоціації глав коледжів прикладних досліджень в Онтаріо, мережі коледжів Онтаріо у сфері промислових інновацій, мережі виробників східної провінції Онтаріо.

Школи та інститути Algonquin College: школа передових технологій, алгонкінський центр будівельної майстерності, школа бізнесу, центр кар'єри та академічного доступу, школа основ мистецтва й науки, школа здоров'я та соціологічних досліджень, школа гостинності й туризму, коледж у Jazan (Саудівська Аравія), мовної інститут, школа ЗМІ та дизайну, центр навчання в неповний робочий день/продовження освіти й дистанційного онлайн-навчання, інститут поліції та державної безпеки, алгонкінський коледж у долині Оттави (Пемброк), інститут спадщини (Перт).

Кампуси базуються в Оттаві, Перті та Пемброку – усі три міста розташовані на території провінції Онтаріо в центральній частині Канади – найбільш населеній і другій за площею після Квебека.

В Оттаві кампус знаходиться в самому центрі міста, у кількох хвилинах їзди від міських і культурних пам'яток, у сотні кілометрів від велосипедних і рекреаційних шляхів, парків і природних ландшафтів; поблизу з кампусом розташований великий транзитний вузол, що забезпечує мобільність і легкий доступ на територію кампусу.

У Пемброку кампус розташувався в долині річки Оттави, в оточенні величної природної краси. Він є лідером у такому напрямі навчання, як outdoor adventure . Головною визначною пам'яткою Пемброка є унікальні історичні розписи в центрі міста. 30 чудових фресок, що зображують історію міста, прикрашають його центр . Крім того , в місті є чудові поля для гольфу. Пемброк є також місцем міжнародного значення для занять рафтингом, каное, каякінгом, катанням на човнах, кемпінгу та пішого туризму.

У Перті кампус розташований у затишному районі міста і пропонує курси з деревообробки, різьби по каменю, збереження культурної спадщини, а також бізнесу, громадської й медичної освіти. Перт сповнений культурних та історичних пам'яток, його вже охрестили найсимпатичнішим містом провінції Онтаріо. Також у ньому розташовані чудові парки, мальовничі маршрути й річка Тея.

Інфраструктура представлена повністю обладнаними аудиторіями, комп'ютерними класами з новітнім програмним забезпеченням, бібліотекою та Wi-Fi на всій території кампусу. Для комфорту навчання створені такі служби підтримки студентів: центр для студентів з обмеженими фізичними можливостями, центр спільних навчальних записів, центр консультативних послуг, центр зайнятості, центр медичних послуг, навчально-інформаційний центр, Mamidosewin центр, є в наявності омбудсмен, репетитори серед однолітків, служба для проживаючих у гуртожитку, служба у справах студентів та їх профорієнтації, послуги для студентської успішності, тестовий центр і Welcome-центр.

Проживання надається у студентських гуртожитках на території кампусів, у знімних квартирах і приватних будинках, а також у сім'ях.

З питань навчання в Algonquin College звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Algonquin College пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!