Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Академія економіки в Радомі

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Академія економіки в Радомі Польща, Радом
http://www.wsh.pl/ru/
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Академія економіки в Радомі

Інноваційні програми навчання за академічними стандартами

Академія Економіки в Радомі (Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu) була заснована в 1998 році як недержавний вищий навчальний заклад. На сьогоднішній день - це найбільший вуз в радомському регіоні, що постійно вдосконалюється, і в якості свого головного завдання бачить підготовку кваліфікованих менеджерів для бізнесу, адміністрації та громадських організацій, здатних до ефективних рішень і успішного керівництва.

Академія проводить навчання польською та англійською мовами за 7 напрямками: міжнародні відносини, економіка, інформатика, педагогіка, управління, журналістика та суспільна комунікація, внутрішня безпека й адміністрація. На кожному з них є широкий діапазон різноманітних спеціальностей.

Працюючи за некомерційною програмою Європейського союзу «ERASMUS», Академія надає своїм студентам можливість провести один або два семестри навчання в одному з 100 іноземних вузів в 17 країнах Європи, забезпечуючи при цьому дофінансування в розмірі до 2000 € за семестр. Насамперед, це вузи Греції, Португалії, Фінляндії, Туреччини та Італії. Єдина умова виїзду - це знання англійської мови на комунікативному рівні. Програма «ERASMUS» також дозволяє пройти студентам тримісячну практику на європейських підприємствах і установах з дофінансуванням до 1500 €.

Ще однією можливістю, яку забезпечує Академія Економіки, є підготовка до отримання міжнародних мовних сертифікатів, таких як TOEIC, TOEFL, WiDaF, ТFI на всіх рівнях. До того ж, Академія Економіки - це єдиний в Радомі сертифікаційний центр ETS (Educational Testing Service).

З лютого 2013 року при Академії функціонує Локальна Академія CISCO, її програма навчання дає можливість отримати теоретичні і практичні знання в області проектування, розробки та обслуговування комп'ютерних мереж. Випускники курсу готуються до професійної сертифікації CISCO: IT Essentials, CCNA Discovery, CCNA Exploration, CCNA Security.

Студенти отримують щорічно близько 2 500 000 злотих матеріальної допомоги. Кожен третій студент отримує стипендію. При цьому багато студентів навчаються безкоштовно.

Акредитація та визнання: всі факультети Академії Економіки в Радомі отримали позитивну оцінку Польської Акредитаційної Комісії - єдиної установи в країні, яка надійно оцінює якість і ефективність освіти. Також Академія, будучи вищим навчальним закладом, який функціонує відповідно до закону, має повноцінну дидактичну базу і забезпечує необхідні умови навчання, отримала престижний сертифікат «Надійний ВНЗ», присвоєний їй Польським Академічним Інформаційним Центром.

Розташування - Академія Економіки має комплекс із 6 відмінно обладнаних будівель площею більше 5000 квадратних метрів, розташованих у центрі Радома. Радом це старовинне місто в центральній Польщі на річці Млечна з цікавою історією і дивовижною архітектурою всього в 100 кілометрах від Варшави. Будівлі в стилі бароко і в неоготичному стилі створюють неповторний колорит і розповідають про знаменні події минулого. Серед визначних пам'яток Рандома варто відзначити монастир і собор бернардинів (1468 - 1507), будівлю ратуші (1848 р.), Собор Діви Марії (1908). У місті діє музей знаменитого польського художника Яцека Мальчевського, уродженця Радома; музей сучасного мистецтва, музей Радомської села (XVIII - XX ст.) і музей скаутського руху. Також широко відомий в країні і за кордоном театр ім. Яна Кохановського.

Інфраструктура представлена аудиторіями та лабораторіями, оснащеними найсучаснішим аудіовізуальним і мультимедійним обладнанням таких відомих марок як: Apple, IBM, Dell, JBL, Cisco; дидактичними залами, комп'ютерними лабораторіями та офісами, сучасною двоповерховою бібліотекою з читальним залом і фондом в 17 500 томів; затишним кафе з бездротовим інтернетом Wi-Fi. У будівлі Академії, розташованій на вул. Староопатовскої, д.1A, працює сучасний медичний центр, в якому знаходиться поліклініка, що пропонує послуги найвищої якості в області первинної медико-санітарної та спеціалізованої допомоги.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Академія економіки в Радомі пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!