Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Swiss Hotel Management School Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Швейцарія, Ко (Caux), Лезін (Leysin)
http://www.shms.com/en/

Swiss Hotel Management School

Академічний рівень навчання традиціям швейцарських готельєрів в автентичному середовищі

Swiss Hotel Management School - була заснована в Ле Пако, в 1992 році як приватна школа готельного менеджменту. Її стрімкий розвиток потребував розширення можливостей і в 1995 школа переїхала ближче до Монтре в Палац міста Ко. У 2004 - придбала готелі Mont-Blanc Palace і Belvédère в Лезіні, в яких після повної реконструкції будівель розташувала свої нові кампуси. Одним з критеріїв якості Swiss Hotel Management School є приналежність до Swiss Education Group - провідної швейцарської освітньої мережі в сфері гостинності, створеної в 1982 році.

Swiss Hotel Management School пропонує великий спектр програм, заснованих на всесвітньо визнаних швейцарських традиціях і сфокусованих на глобальних тенденціях, бізнес-стратегіях та ефективному керівництві.

Акредитована в 2001 році швейцарської асоціацією Swiss Hotel School Association (ASEH), EduQua - в 2012 році; а програми бакалаврату та магістратури акредитовані університетом Дербі (Великобританія) - провідним британським вищим навчальним закладом в галузі гостинності й туризму.

Членство школа підтримує в American Hotel & Lodging Association (AH & LA); Міжнародній раді з питань готелів, ресторанів та інституційної освіти (CHRIE); ЄВРО-CHRIE - Європейському відділенні Ради з питань готельних ресторанів & інституційних викладачів; EUHOFA International - Асоціації директорів готельних шкіл і деканів коледжів і університетів гостинності; Інституті гостинності (Великобританія), Швейцарській федерації приватних шкіл (SFPS); Швейцарському реєстрі приватних шкіл; в організації Швейцарські приватні школи району Женевського озера Женеви - AVDEP.

Кампуси знаходяться в двох містах - Ко і відомому гірськолижному курорті Лезін. У Ко кампус розмістився в історичному Caux Palace - одному з перших палацових готелів, побудованих в Швейцарії. Кампус в Лезін базується в двох колишніх готелях: Mont-Blanc Palace і Belvédère, що надають унікальну можливість навчання та проживання в безпосередній близькості від швейцарських Альп.

Інфраструктура представлена лекційними аудиторіями, навчальними та комп'ютерними класами, обладнаними згідно сучасних технологій; кімнатами для групових або індивідуальних занять у позаробочий час; навчальним рестораном для реалізації практичних навичок, виробничою та навчальною кухнею, демонстраційним залом; навчально-інформаційним центром з новітніми матеріалами, бібліотекою, бездротовим безкоштовним інтернетом по всій території кампусу, інтернет-кафе, куточками і зонами відпочинку, відділом реєстрації з можливістю отримання будь-якої інформації та офісом з питань стажування. А також спортзалами та спортивними клубами. Дозвілля всіляко збагачується різними культурними заходами.

Проживання надається в просторих номерах, розташованих в будівлі школи, а також у прилеглих готелях. В оплату навчання входить розміщення в двомісному стандартному номері. За додаткову оплату можна вибрати одномісний стандартний номер або одно/двомісний номер класу deluxe. У Лезіні - плюс одно/двомісний номер класу superior deluxe.

Харчування: оплата включає повний пансіон протягом усього тижня - триразове харчування з понеділка по п'ятницю плюс пізній сніданок і вечеря по вихідним. Студентам наданий вибір з різних кафе і ресторанів на території кампусу.

Стажування гарантоване програмами навчання і проводиться на базі п'ятизіркових готелів і сімейних бутик-готелів у Швейцарії та за кордоном.

Платне стажування в Швейцарії проходить на базі: Beau Rivage та InterContinental в Женеві; Lausanne Palace & Spa; Fairmont Le Montreux Palace; The Dolder Grand в Цюріху (член Design Hotels); Hotel Baur au Lac та Marriott в Цюріху; Mövenpick Hotel Zurich- Airport; Hotel Christiania в Гштааді; Hotel Alpenrose в Венгені; Hotel du Glacier в Саас-Фе; Grand Hotel Zermatterhof в Церматті (швейцарські готелі класу Deluxe) та The Kempinski Grand Hotel des Bains в Санкт-Моріц.

Міжнародне стажування проводиться на базі: Ritz в Парижі, The Dorchester в Лондоні, The Lowell в Нью-Йорку, LesConcierges в Сан-Франциско, розкішних курортів Сандалі на Карибських островах, Cape Grace бутик-готелю в Кейптауні, Armani Hotel в Дубаї, Conrad Maldives (частині готельних брендів Hilton), розкішних готелів Anantara, курортів і спа в Таїланді, Raffles в Сінгапурі та Pangu 7 Star Hotel в Пекіні.

З питань навчання в Swiss Hotel Management School звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Swiss Hotel Management School пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016