Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


César Ritz Colleges Switzerland Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Швейцарія, Ле Бувре, Бриг, Люцерн
http://www.ritz.edu/

César Ritz Colleges Switzerland

Швейцарська якість освіти з оплачуваним стажуванням на базі світових брендів

César Ritz Colleges Switzerland належать до Swiss Education Group - провідної швейцарської освітньої мережі в сфері гостинності, створеної в 1982 році. Програми, запропоновані в César Ritz Colleges, побудовані на принципах Сезара Рітца (1850-1918) - засновника всесвітньо відомих фешенебельних готелів Ritz. Почавши свою кар'єру з посади метрдотеля в ресторані, він, завдяки унікальному таланту і тонкому розумінню потреб вищого суспільства, досяг безпрецедентного зростання і статусу легенди готельного бізнесу. Його традиції розкоші, досконалості і сервісу, стали стандартами для готелів і ресторанів в усьому світі. Ще за життя Сезара Рітца прозвали «королем готельєрів та готельєром королів». Зусиллями таких людей як він Швейцарія набула міцну репутацію батьківщини гостинності.

César Ritz Colleges, прагнучи зберегти традиції і принципи Рітца, заклали в свою основу такі цінності, як чудова якість, бездоганний сервіс, лідерство, делікатна турбота і практичні інновації.

Акредитація та визнання: диплом про вищу освіту та ступінь бакалавра міжнародного бізнесу в сфері готельного та туристичного менеджменту César Ritz Colleges визнані акредитаційною радою швейцарського кантону Вале - Conseil de la Formation et de la Recherche Universitaires (CoFRU), - створеною під егідою Департаменту освіти, культури і спорту. Коледжі визнані також Swiss Hotel School Association (ASEH) і сертифіковані EduQua. Крім цього, César Ritz Colleges є єдиною швейцарської школою, що отримала престижний сертифікат TedQual від Всесвітньої туристичної Організації Об'єднаних Націй (UNWTO). César Ritz Colleges є членом Міжнародної ради з питань готелів, ресторанів і встановленої освіти.

Університети-партнери: Вашингтонський державний університет (США) та університет Дербі (Великобританія). Партнерство дозволяє випускникам програми бакалаврату нарівні з дипломом/ступенем César Ritz Colleges отримати також і ступінь бакалавра Вашингтонського державного університету. Магістранти відповідно будуть нагороджені кваліфікацією університету Дербі.

Стажування студентів гарантоване програмами навчання César Ritz Colleges. Воно припускає практику як у різних п'ятизіркових готельних мережах і сімейних бутик-готелях у Швейцарії, так і по всьому світу.

Міжнародне стажування проводиться на базі: Ritz в Парижі, The Dorchester в Лондоні, The Lowell в Нью-Йорку, LesConcierges в Сан-Франциско, розкішних курортів Сандалії на Карибських островах, Cape Grace бутик-готелю в Кейптауні, Armani Hotel в Дубаї, Conrad Maldives (частини готельних брендів Hilton), розкішних готелів Anantara, курортів і спа в Таїланді, Raffles в Сінгапурі, Pangu 7 Star Hotel в Пекіні.

Кампуси розташовані в Ле Бувре (на 250 студентів), в Люцерні (на 200 студентів) і в Бригу (на 350 студентів).

Ле Бувре - франкомовне невелике місто-курорт на узбережжі Женевського озера в п'яти хвилинах їзди від Франції. Ле Бувре відомий своїми мальовничими пляжами і пам'ятками під відкритим небом. Недалеко від міста розташований міжнародний аеропорт Женеви. Кампус розміщений в чудовому будинку колишнього готелю, що відноситься до початку 1900-х, всього в двох хвилинах від центру міста.

Люцерн - гарне німецькомовне місто в центральній Швейцарії з відмінною індустрією туризму, всього в 45 хвилинах їзди від Цюріха. Кампус знаходиться в центрі, в будівлі чудового колишнього готелю Union, яка була побудована ще в 1900-х і повністю відреставрована в 2012 році.

Бриг - найбільше німецькомовне місто в кантоні Вале. З його центрального залізничного вокзалу студенти можуть всього за годину дістатися до Берну, і трохи менш ніж за дві години - до Мілану. Кампус розташований в двох будівлях в центрі Бригу.

Інфраструктура представлена просторими лекційними залами і аудиторіями, обладнаними новітніми ПК, електронними дошками і проекторами; а також виробничими кухнями і їдальнями, в яких можна практикуватися в стилях обслуговування; сучасною бібліотекою зі спеціалізованою літературою та науково-дослідними матеріалами, і доступом до інноваційних онлайн ресурсів; бездротовим безкоштовним інтернетом Wi-Fi.

Проживання надається на території кампусу в двомісних та одномісних номерах (стандартних і класу делюкс), які здебільшого входять у вартість навчання. У Бригу - це ще й Themis & Xenius - найбільший першокласний студентський гуртожиток в п'яти хвилинах від кампуса з 216 одномісними розкішними кімнатами.

З питань навчання в César Ritz Colleges Switzerland звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

César Ritz Colleges Switzerland пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016