Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Istituto Marangoni Milano Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Італія, Мілан
http://www.istitutomarangoni.com/en/

Istituto Marangoni Milano

Вміле поєднання комерції і креативу в усіх навчальних програмах

У 1935 році в Мілані відомий модельєр Джуліо Марангоні, чиї вироби на той час вдягала практично вся італійська аристократія, заснував Istituto Artistico dell'abbigliamento Marangoni, що вважався «професійною школою мистецтв» аж до 1951 року, коли указом Міністерства Освіти отримав офіційний статус «інституту». З моменту заснування Istituto Marangoni постійно оновлює свої програми, щоб завжди відповідати сучасним італійським і міжнародним потребам ринку. Випускників відрізняє високоякісна спеціалізація і професіоналізм в індустрії моди і дизайну.

Викладання базується на гармонійному поєднанні теорії і практики, розкриваючи творчий потенціал кожного зі студентів і розвиваючи їх естетичний смак, а також націлене на виявлення талановитих модельєрів і дизайнерів для подальшої їх презентації на міжнародному рівні. Так, наприклад, студенти 3-го курсу мають можливість взяти участь у показі мод, демонструючи свої колекції, і привернути ними увагу прес агентів.

Для тих студентів, які близькі до закінчення навчання, Istituto Marangoni Milano пропонує індивідуальні консалтингові послуги з навігації в професійному світі моди, а також розміщення в італійських дизайнерських компаніях і прет-а-порте.

У Мілані школи Istituto Marangoni розташовані в центральних районах міста: School Of Fashion розміщена на вулиці Pietro Verri, а School Of Design з січня 2014 переїхала в нову будівлю на вулиці Cerva з авторським дизайном інтер'єру, виконаним Giulio Cappellini спільно з творчою групою компанії.

Istituto Marangoni пропонує проживання в квартирах і гуртожитках Мілана. Інфраструктура Istituto Marangoni Milano представлена комп'ютерними класами, просторими аудиторіями, бібліотекою, лабораторією дизайну, широким доступом до використання наявних пошивних матеріалів та аксесуарів, відкритими робочими зонами, зонами відпочинку і затишним кафе.

Філії: У 2002 році Istituto Marangoni відкрив у столиці Великобританії першу філію, яка розташувалася у відомому арт-районі Шордіч (Shoreditch) - колисці сучасних художників і дизайнерів. У Лондоні можна освоїти різні програми Fashion courses.

Другу філію було відкрито в 2004 році у Франції, кампус Istituto Marangoni знаходиться в Парижі, всього в декількох хвилинах від площі de l'Opera. Навчання також представлено різними рівнями Fashion courses.

Наймолодша філія в 2012 році влаштувалася в найбільшому місті Китаю - Шанхаї. Метою її створення було знайти інноваційні перетини між культурою італійської моди з азіатською професійністю. Навчання відбувається у вигляді коротких, спеціалізованих курсів Fashion Design, роздрібного та візуального мерчендайзинга і Fashion Cutting.

З питань навчання в Istituto Marangoni Milano звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Istituto Marangoni Milano пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016