Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном University of Tartu

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Tartu +372 737 6114
Ülikooli 18b Tartu 50090 Estonia  (карта)
http://www.ut.ee/en

має статус «Преміум»

University of Tartu

Тартуський університет (ТУ) - єдиний заклад вищої освіти в країнах Балтії, який входить до ТОП-1.2% кращих університетів світу (QS World University Rankings).

Університет був заснований в 1632 році і є одним з найстаріших університетів в Північній і Східній Європі. Тартуський університет має дев'ять факультетів і чотири коледжі. Сьогодні в ТУ навчаються 13000 студентів, 1 800 з яких - іноземні студенти з 105 країн.

Тартуський університет має партнерські угоди з 74 університетами з 29 країн світу. Студенти ТУ можуть здобувати освіту за кордоном в будь-якій точці світу від Австралії до США.

Місце в рейтингах

Згідно з останніми даними ISI Web of Science, Тартуський університет входить до ТОП-1% найбільш цитованих університетів і науково-дослідних інститутів в галузі клінічної медицини, хімії, навколишнього середовища/екології, науки про рослини і тварин, геофізичних досліджень, громадських наук (у цілому), біології та біохімії і технології. 20 вчених ТУ входять до 1% найбільш цитованих у всьому світі.

Стипендії на навчання

Практично всі міжнародні програми ТУ пропонують стипендії, що покривають вартість навчання. Кращі абітурієнти, за підсумками вступної кампанії, отримують право вчитися в університеті безкоштовно. Також студенти можуть подати окремі заявки на отримання додаткових стипендій, які покривають видатки на проживання.

Розташування

Головний кампус Тартуського університету розташований в місті Тарту - другому за величиною місті Естонії, де кожен п'ятий житель - студент. Тарту відомий своїми студентськими традиціями і динамічним студентським життям. У цьому місті все влаштовано з думкою про студентів, а навчальні корпуси, лабораторії, бібліотека і гуртожитки Тартуського університету знаходяться прямо в центрі міста. Тарту розташовується в південній частині Естонії: до Таллінна можна дістатися на автобусі за 2,5 години, а до столиці Фінляндії Гельсінкі - за 45 хвилин на літаку.

Проживання

Студентам ТУ надаються місця в комфортних гуртожитках, розташованих прямо в центрі міста Тарту, у 10-15 хвилинах ходи від навчальних корпусів. Орендна плата за гуртожиток становить близько 120 євро на місяць. Багато студентів знімають кімнати або квартири. У цьому випадку плата за оренду буде трохи вище - від 150 до 400 євро. В університеті Тарту немає централізованого студентського харчування, проте в місті є багато ресторанів, кафе і буфетів, які пропонують обіди для студентів за доступними цінами.

Студентське життя

ТУ має численні клуби і асоціації студентів, починаючи від професійних організацій до неформальних груп на основі спільних захоплень.
Кожен день в Тарту проходить безліч розважальних заходів для студентів: концерти, фестивалі, виставки, ночі кіно і дні культури різних країн. Під час канікул студенти можуть подорожувати Естонією та іншими країнами Європи. Для спортивних занять студенти можуть використовувати новий спорткомплекс ТУ з добре обладнаними тренажерними залами і фітнес-клубами.

Навчальні програми

ТУ пропонує широкий вибір програм і унікальних дисциплін на всіх трьох рівнях: бакалаврат, магістратуру та докторантуру.

Бакалаврат

Магістратура

PhD

Тривалість навчання в докторантурі становить чотири роки. Навчання на все програмах PhD безкоштовне. Студентам виплачується стипендія в розмірі 660 євро.

Список програм PhD: https://www.ut.ee/en/studies/doctoral-studies/programs

Терміни подачі документів

  • 15 березня - на програми магістратури;
  • 15 квітня - на програми бакалаврату.

Додаткова інформація

Зв'яжіться з нами і задайте свої питання: Катерина Тихонова - фахівець з міжнародного маркетингу Тартуського університету – Ekaterina.Tikhonova@ut.ee

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету.

 

University of Tartu пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 05.11.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!