Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном University of Tartu

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Tartu +372 737 6114
Ülikooli 18b Tartu 50090 Estonia  (карта)
http://www.ut.ee/en

University of Tartu

Тартуський університет (UT) - єдиний вищий навчальний заклад в країнах Балтії, який входить до ТОП-2% кращих університетів світу (QS World University Rankings 2016-2017).

Університет був заснований в 1632 році, а це означає, що він є одним з найстаріших університетів у Північній і Східній Європі. Тартуський університет має дев'ять факультетів і чотири коледжі. У даний час в UT навчаються 14 000 студентів, в тому числі 1300 іноземних студентів.

Для підтримки і розвитку професійної компетентності студентів та професорсько-викладацького складу університет уклав партнерство з 74 університетами в 29 країнах світу. Більшість з цих університетів-партнерів пропонують обмін, а це значить, UT студенти можуть здобувати освіту за кордоном в будь-якій точці світу від Австралії до США.

Місцезнаходження

ТУ розташований у Тарту – другому за величиною місті Естонії. Населення Тарту становить 100000 жителів, і п’ята їх частина – студенти вищих навчальних закладів. У Тарту також розташовано кількох інших вищих навчальних закладів. Якщо враховувати старшокласників і дітей, то принаймні 30 % населення міста становить молодь.

Тарту розташується у південній частині Естонії: до Таллінна можна дістатися за 2,5 години на автобусі, а долетіти до столиці Фінляндії Хельсінкі можна за 45 хвилин. Аеропорт розташований у 8 км від центра міста.

Дослідження світового класу, що проводяться в ТУ, є фундаментом його якісної освіти. Навчання студентів тісно пов’язане з дослідними проектами, які виконуються вченими університету. Згідно з новітніми даними ISI Web of Science, Тартуський університет належить до ТОП-1 % найбільш цитованих університетів і науково-дослідних інститутів у галузі клінічної медицини, хімії, навколишнього середовища/екології, науки про рослини і тварин, геофізичних досліджень, суспільних наук (в цілому ), біології та біохімії і технології. У цілому двадцять учених UT відносяться до 1 % найбільш цитованих у всьому світі. 

Навчальні програми

ТУ пропонує широкий вибір навчальних програм для іноземних студентів та унікальних дисциплін на всіх трьох рівнях: бакалаврату, магістратури та докторантури. Іноземні студенти в ТУ мають можливість вибрати з одинадцяти міжнародних навчальних програм англійською мовою від медицини до семіотики.

Діапазон плати за навчання від 3000 до 11000 євро на рік, при цьому університет пропонує велику кількість видів стипендії для успішних студентів. ТУ також бере участь у реалізації кількох програм Erasmus Mundus та інших спільних магістерських програм, що здійснюється у співпраці із провідними університетами світу. 

Стипендія

Залежно від навчальних програм ТУ пропонує безліч видів стипендії, яка покриває вартість за навчання. 

Вступ

Прийом здійснюється один раз на рік, навесні, а період подачі документів триває із середини грудня до середини квітня кожного року. ТУ запрошує студентів різного віку з будь-яких країн світу. Навчальний рік розпочинається 1 вересня кожного року.

В університеті діє Болонська система організації навчання та система навчальних модулів бакалавр-магістр (3+2). Тривалість навчання в докторантурі становить чотири роки. Розмір груп залежить від конкретного курсу й загального набору студентів і може варіюватись від кількох студентів до 100. Однак, як правило, у групи входять до 20-ти студентів. 

Проживання

Студенти живуть у гуртожитках або у квартирах. Іноземні студенти, як правило, розміщуються у студентському гуртожитку на вулиці Raatuse, розташованій у центрі міста. Орендна плата за гуртожиток становить близько 120 євро на місяць. Крім того, можна зняти квартиру, однак це дорожче – від 150 до 400 євро.

В університеті Тарту немає централізованого студентського харчування, проте в місті є багато ресторанів, кафе й буфетів, які пропонують харчування за доступними цінами. Студентське життя Студентське життя в Тарту кипить. Кожний навчальний рік починається із днів першокурсника. У місті часто проводяться різні заходи й міжнародні фестивалі (ночі кіно, катання на санках, банні дні, гостьові лекції тощо). Кожного семестру проводяться Студентські дні весни й осені – два тижні, наповнені десятками розважальних і виховних заходів спеціально для студентів.

ТУ має численні клуби та асоціації студентів, починаючи від професійних організацій і до неформальних груп на основі спільних захоплень. Для спортивних заходів служить нещодавно побудований спортивний комплекс університету з кількома добре обладнаними тренажерними залами та фітнес-клубами.

University of Tartu пропонує навчання за такими напрямами:

  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 31.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!