Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві Вроцлав, Польща
http://mwsl.eu
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві - вищий навчальний заклад, що спеціалізується на підготовці бакалаврів і магістрів у сфері логістики, транспорту, будівництва та менеджменту

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві (Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu) заснований у 2001 році за ініціативи Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлава спільно з групою бізнес-шкіл ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce), Вроцлавською економічною академією, Вроцлавським політехнічним університетом, Виконавчим комітетом Нижньої Сілезії та муніципалітетом м. Вроцлав.

Створення університету було обумовлено відсутністю в Польщі вузів, що готують фахівців за спеціальностями логістика, транспорт і експедиція.

Завдяки співпраці з групою ESIDEC, програма навчання університету гарантує отримання знань і навичок європейського рівня в області логістики, транспортувань і експедиції.

МУЛіТ спільно з французьким ESIDEC був відзначений нагородою прем'єр-міністра Франції Жана-П'єра Раффарена. Нагорода особливо важлива тим, що була завойована у суперництві з 92-ма учасниками конкурсу з усього світу. Протягом багатьох років вуз є лауреатом сертифікату "Престижний ВНЗ", що присуджується Академічним інформаційним центром.

Випускники програми 1-го ступеня (бакалавріат) мають можливість продовжити навчання в ESIDEC, м. Метц.

 

Переваги Міжнародного університету логістики і транспорту

 

За результатами опитування журналу Newsweek, проведеного серед польських роботодавців, перше місце в списку найбільш затребуваних найближчим часом професій посіла спеціальність "інженер логістики".

Випускники МУЛіТ отримують два визнаних у всьому світі диплома - польський державний диплом і французький диплом ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce).

МУЛіТ відзначений нагородою прем'єр-міністра Франції як кращий освітній проект 2003 року й обраний з 92-х проектів, представлених з усього світу.

МУЛіТ - єдиний приватний ВНЗ Польщі, що має право готувати магістрів за спеціальністю логістика.

Вуз 1-ї категорії. За результатами атестації Міністерства освіти Польщі входить до числа 7 володарів вищої категорії з більш ніж 340 приватних вузів Польщі.

В МУЛіТ працюють професійні викладачі, провідні фахівці у своїх галузях діяльності, кращі представники польського та міжнародного наукових співтовариств.

Університет є членом Картагенской групи (Cartagena Network of Engineering) - об'єднання 38-ми вузів, що готують інженерів.

Вуз співпрацює з Магдебурзьким інститутом Фраухофера - найбільшою науково-дослідною організацією.

Науковий клуб вузу GLOBE веде активну дослідницьку діяльність.

Науковий журнал, що випускається видавництвом університету, відзначений найвищим балом (9) Міністерства науки і вищої освіти Польщі.

Для своїх студентів МУЛіТ організовує платні практики та стажування в найбільших компаніях логістичного сектора.

Корпорація Volvo - стратегічний партнер Міжнародного університету логістики і транспорту.

Університет оснащений найсучаснішими лабораторіями. Вузом видається велика кількість підручників. Своїм студентам МУЛіТ надає доступ до власної великої бібліотеки, а також до каталогів своїх партнерів у Франції.

Студенти університету мають можливість пройти стажування в місцевих і міжнародних компаніях. Завдяки програмі співробітництва, після закінчення другого курсу студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція, додатково отримуючи диплом престижної бізнес-школи.

 

Міжнародне співробітництво

 

Завдяки участі університету в програмі обміну Erasmus, закінчивши 1-й курс студенти отримують можливість навчатися за обміном в одному з 7-ми партнерських ВНЗ.

Партнерські угоди, підписані вузом, гарантують можливість навчання за обміном без додаткової оплати.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!