Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Polish-Japanese Institute of Information Technology

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Polish-Japanese Institute of Information Technology Польща
http://www.pjwstk.edu.pl
Тел.: (044) 200-28-40.

Polish-Japanese Institute of Information Technology

Польсько-японський інститут інформаційних технологій є одним з кращих IТ університетів в Польщі

Вуз отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Інститут був заснований у 1994 році після укладення угоди між урядами Польщі та Японії. Його унікальною особливістю є навчальна програма¸ що відповідає потребам ринку праці в Польщі і в ЄС, вищим стандартам академічного викладання та технічного прогресу. Особлива увага під час навчання приділяється практичним навичкам. Завдяки цьому студенти і випускники не мають проблем із пошуком роботи, що відповідає їх амбіціям та інтересам.

Polish-Japanese Institute of Information Technology (PJIIT) має право присуджувати ступінь інженера і магістра комп'ютерних наук, а також звання доктора технічних наук. У вузі також є аспірантура і пропонується ряд професійних курсів.

Крім інформатики, що є основним напрямком навчання в інституті, абітурієнту пропонуються програми на Факультеті комп'ютерних мистецтв, Факультеті дизайну інтер'єру, Факультеті інформаційного управління і Факультеті культури Японії. Університет пропонує унікальне поєднання знань, від основ предмета до новітніх технологій і широкого застосування інформаційних технологій.

В PJIIT працюють багато видатних викладачів з Польщі та інших країн. Університет також організовує численні гостьові лекції та зустрічі з вченими, художниками, потенційними роботодавцями і т. ін. Завдяки міжнародним угодам студенти PJIIT можуть брати участь в програмах обміну студентами і вчитися в університетах-партнерах (у Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії).

Студенти PJIIT користуються тими ж привілеями, що і студенти у державних університетах Польщі. Польський студентський парламент оголосив Польсько-японський інститут як доброзичливий студенту університет. PJIIT займає призові місця у рейтингах навчальних закладів, що пропонують вищу освіту, що є кращим підтвердженням якості викладання. PJIIT підтримує своїх студентів, надаючи їм додаткові можливості реалізовувати свої захоплення в клубах за інтересами та наукових гуртках. Відділ кар'єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками та потенційними роботодавцями.

В університеті на високому рівні розвинена система стипендій і стажувань у провідних компаніях, що дозволяє вмотивованим студентам працювати під час навчання і досягти найкращих результатів.

Основний кампус інституту розташований в самому центрі Варшави і до нього легко дістатися на будь-якому виді транспорту.

Навчання в PJIIT є гарантією знайти хорошу і цікаву роботу. Це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.

Напрямки навчання

  • Інформаційні технології (англійською або польською мовою)
  • Graphic Arts (польською мовою)
  • Управління інформацією (польською мовою)
  • Дизайн інтер'єру (польською мовою)
  • Японська культура (польською мовою)

Представництво в Україні

Тел.: (044) 200-28-40.

Polish-Japanese Institute of Information Technology пропонує навчання за такими напрямами:

  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!