Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Kendall College

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Kendall College http://www.kendall.edu/
Domar Travel Education
http://www.dteducation.com/
+ 38 (044) 425-40-45, 451-57-52

Kendall College

Американський коледж готельного та ресторанного менеджменту Kendall College

Коледж був заснований в Чикаго у 1934 році і забезпечує якісну академічну освіту: студенти вивчають не тільки профільні, але й загальноосвітні дисципліни.

Практика є невід'ємною частиною навчання в коледжі, при цьому на програмах готельного та ресторанного менеджменту коледжу використовуються всі переваги третього за величиною міста США, в якому працює безліч готелів і ресторанів.

Студенти коледжу мають можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного та ресторанного менеджменту, взявши участь в практиці по лінії групи профільних університетів Laureate Hospitality Education. Випускники Kendall College можуть скористатися прекрасними шансами знайти перспективну роботу, скориставшись допомогою персоналу коледжу і спільноти випускників.

Факультети Kendall College

Школа бізнесу - Kendall School of Business – здійснює підготовку професіоналів у сфері бізнесу. Основна увага приділяється розвитку лідерських якостей, баченню бізнесу, навичкам ведення презентацій та роботи з партнерами, вмінню продавати товар і просувати його на ринку, розвитку критичного мислення.

Школа готельного менеджменту - Kendall School of Hospitality Management - школа надає гарну теоретичну підготовку та практичні навички та має на меті підготовку студентів до роботи в сфері готельного і туристичного менеджменту. Навчальний заклад пропонує тільки програми бакалавріату. Після закінчення навчання в коледжі студенти можуть продовжити здобуття освіти на кампусах в Іспанії, Швейцарії або Китаї.

Школа кулінарного мистецтва - School of Culinary arts - проводить підготовку студентів до успішної кар'єри в сфері ресторанного менеджменту та кулінарії. Отримання освіти тісно пов'язане з розвитком практичних навичок, що мають особливу цінність у цій сфері. Школа володіє двома ресторанами, які розташовані на території кампусів, де студенти проходять практику. 

Рейтинги

Chicago Michelin Guide Restaurants визнав Kendall College програмою № 1 в Чикаго для підготовки студентів до кар'єри кулінарного мистецтва та готельного менеджменту. Це дослідження галузі було розроблено та здійснено однією із найавторитетніших компаній ринкових досліджень в галузі - ORC International. Інтерв'ювання було проведено в квітні і травні 2011 року, серед ресторанів, включених в Michelin Guide Chicago 2011 і рейтингових готелів Чикаго зі списків Conde Nast, Frommer's, US News & World Report і Michelin Guide Chicago 2011. 

Представництво в Україні

Офіційним представником Kendall College в Україні є компанія Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail: info@dteducation.com.

Kendall College пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!