Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Рейтинги університетів світу Рейтинг світових шкіл готельного менеджменту від TNS
Рейтинг світових шкіл готельного менеджменту від TNS

Швейцарія є світовим лідером освіти в області гостинності - 5 із 10 провідних університетів готельного менеджменту розташовані у цій країні

Рейтинг світових шкіл готельного менеджменту від TNS

Найбільшою світовою організацією в галузі досліджень та аналізу Taylor Nelson Sofres (TNS) Travel & Tourism (Великобританія), було проведено широкомасштабне дослідження галузі готельного бізнесу.

Це вже друге дослідження, що було проведено компанією Taylor Nelson Sofres (TNS) Travel & Tourism з метою визначення кращих світових навчальних закладів готельного менеджменту для міжнародної кар'єри.

Дослідження проводилося шляхом опитування топ-менеджерів провідних міжнародних компаній гостинності по всьому світу.

Критеріями вибору компаній було володіння або управління ними 5-зірковими готелями по всьому світу, оскільки основною метою дослідження було встановлення відносного ранжирування різних міжнародних шкіл готельного менеджменту, що навчають програмам університетського рівня, і випускників яких роботодавці наймають на роботу в міжнародні 5-зіркові готелі.

У ході дослідження респондентам було запропоновано вибрати десять найкращих шкіл готельного менеджменту, випускників яких вони охоче беруть на роботу. Респондентам був представлений список з 74 світових шкіл готельного менеджменту, які надають міжнародну освіту в сфері гостинності.

В цілому було отримано понад 180 анкет від представників компаній, що володіють або управляють 5-зірковими готелями по всьому світу: Hilton, Intercontinental, Marco Polo, Marriott, Radisson та ін.

Результати дослідження свідчать про те, що Швейцарія залишається світовим лідером освіти в галузі міжнародної гостинності - трійка лідерів серед кращих університетів сфери готельного менеджменту представлена навчальними закладами з цієї країни і ще два університети з Швейцарії потрапили до ТОП-10.

Топ 10 світових шкіл готельного менеджменту для міжнародної кар'єри

Місце

Навчальний заклад

Країна

1

Ecole Hôtelière de Lausanne

Швейцарія

2

Les Roches International School of Hotel Management Bluche

Швейцарія

3

Glion Institute of Higher Education, Glion & Bulle

Швейцарія

4

Cornell University

США

5

Hotelschool The Hague

Нідерланди

6

Les Roches International School of Hotel Management Marbella

Іспанія

7

Hotel School Vatel

Франція

8

Oxford Brookes University

Британія

9

César Ritz Colleges, Le Bouveret, Brig

Швейцарія

10

Ecole Hôtelière de Genève

Швейцарія


Taylor Nelson Sofres PLC (TNS) є однією з провідних груп маркетингових досліджень та інформації, а також найбільшим у світі постачальником досліджень та аналізу.

TNS проводить свою діяльність у 70 країнах світу, що дозволяє забезпечити якісний і своєчасний аналіз інформації, визнаний на міжнародному рівні.

TNS Travel & Tourism здійснює цілий ряд досліджень і консалтингових проектів, покликаних забезпечити розуміння і знання у сфері відпочинку, туризму, гостинності і подорожей.

Освіта.ua
13.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!