Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Рейтинги університетів світу Медіа-група US News опублікувала Рейтинг кращих університетів світу – 2011
Медіа-група US News опублікувала Рейтинг кращих університетів світу – 2011

Медіа-група US News - одна з провідних служб новин і аналітики США, 18 жовтня опублікувала четвертий щорічний рейтинг кращих університетів світу Ranking of World's Best Universities 2011

Медіа-група US News опублікувала Рейтинг кращих університетів світу – 2011

Рейтинг найкращих університетів світу від US News оновлюється щорічно і заснований на рейтингу QS World University Rankings 2011, підготовленому QS (Quacquarelli Symonds) - провідним світовим ресурсом з питань кар'єри та освіти. Для складання рейтингу US News використовувались такі показники як частка іноземних викладачів і частка іноземних студентів.

"Сучасний ринок праці відрізняється вкрай високою конкуренцією. У пошуку робочих місць випускники вузів конкурують не тільки зі студентами свого університету або країни, але вони також конкурують і зі студентами з усього світу", - каже редактор US News Media Group Брайан Келлі.

"Оскільки все більше студентів прагнуть отримати освіту за кордоном, ми хочемо надати нашим читачам такий рейтинг як наш, щоб вони могли порівняти і вибрати найкращі вузи світу для своїх потреб, а також оцінити рівень американських університетів, в порівнянні з іншими вузами світу", - розповідає Брайан Келлі.

Рейтинг найкращих університетів світу від US News є одним з найбільш ґрунтовних у своєму роді і включає наступне ранжування: Топ-400 університетів світу, Топ-100 азіатських університетів і Топ-100 латиноамериканських університетів.

Нововведенням цього року є світовий рейтинг з 24 дисциплін, таких як електротехніка, бухгалтерський облік та фінанси, біологічні науки. Рейтинг вперше опубліковано на оновленому сайті US News Education www.usnews.com/worldsbest.

Для складання рейтингу-2011 була використана всеохоплююча методологія. Для ранжирування Топ-400 університетів, використано шість різних показників: академічна репутація, репутація роботодавців, співвідношення викладачів і студентів, частка іноземних викладачів, частка іноземних студентів та цитування на одиницю викладацького складу.

Кожен з двох представлених регіональних рейтингів розраховувався за своєю методикою, відмінною від світового рейтингу топ-400, щоб краще відобразити унікальність цих регіонів, використовуючи такі показники, як репутація вчених та роботодавців конкретного регіону, цитування наукових робіт та частка співробітників зі ступенем Ph.D.

Топ-400 світових університетів, перша десятка:

  • University of Cambridge (United Kingdom)
  • Harvard University (United States)
  • Massachusetts Institute of Technology (United States)
  • Yale University (United States)
  • University of Oxford (United Kingdom)
  • Imperial College London (United Kingdom)
  • UCL (University College London) (United Kingdom)
  • University of Chicago (United States)
  • University of Pennsylvania (United States)
  • Columbia University (United States).

Освіта.ua
20.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!