Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Рейтинги університетів світу Рейтинг вузів QS World University Rankings: Кембридж знову найкращий
Рейтинг вузів QS World University Rankings: Кембридж знову найкращий

Кембридж визнано найкращим університетом, а його конкурент Гарвард посів друге місце в рейтингу QS World University Rankings. Українські університети до рейтингу не потрапили

Рейтинг вузів QS World University Rankings: Кембридж знову найкращий

Рейтинг 500 найкращих вищих навчальних закладів світу QS World University Rankings публікується щорічно, починаючи з 2004 року. Організатор рейтингу - компанія Quacquarelli Symonds, що спеціалізується на питаннях освіти за кордоном.

Щорічно її представники опитують викладачів та роботодавців. Для укладання рейтингу QS використовують шість показників: репутація в академічному середовищі, ставлення роботодавців до випускників університету, цитування публікацій, співвідношення кількості викладачів і студентів, а також відносна кількість іноземних викладачів і студентів у вузі.

Рейтинг вдруге поспіль очолив Кембридж. Він посунув з цього місця американський Гарвард, який з часу заснування рейтингу традиційно займав першу позицію рейтингу. Далі йдуть Массачусетський технологічний, Єльський і Оксфордський університети.

У порівнянні з результатами торішнього рейтингу QS, Оксфорд піднявся на одну позицію. На шостому місці опинився Імперський коледж Лондона, а на сьомому – Університетський коледж Лондона.

Восьме місце віддали Чиказькому університету, дев'яте - університету Пенсільванії, а десяте - Колумбійському університету.

Узагалі, до рейтингу 500 кращих університетів світу потрапили 17 британських університетів: Единбурзький університет, Кінгс-коледж у Лондоні, Манчестерський університет, Брістольський університет, Університет Глазго, Лондонська школа економіки, Бірмінгемський університет, університет Шеффілда, Ноттінгемський університет, Саутгемптонський університет, Університет Ліса та Університет Дарема.

Українські вузи до рейтингу не потрапили. У рейтингу QS представлені два російських університети - Московський державний університет і Санкт-Петербурзький державний університет.

Відомо, що вартість навчання в Кембріджі для іноземного студента становить 20-22 тисячі доларів, у Гарварді - 36-40 тисяч доларів, а в Массачусетському технологічному університеті - 40-42 тисячі доларів.

Слід зазначити що, відповідно до Шанхайського рейтингу університетів, який оприлюднений Китайським університетом Цзяотун більшість кращих вузів планети є представниками Північної Америки.

У порівнянні з минулим роком, ситуація в першій десятці значно не змінилася. Американський Гарвард зміг зберегти за собою перше місце рейтингу. Друге місце зайняв Стенфорд, який піднявся на одну позицію в порівнянні з рейтингом 2010 року. А замикає трійку лідерів Массачусетський технологічний університет, який також піднявся на одну позицію.

Як повідомлялося раніше, Університет Кембриджу подовжує Українську стипендіальну програму та почав прийом заявок на 2012/13 навчальний рік. Прийом вступних заявок триватиме до 2 грудня 2011 року.

Стипендія буде покривати оплату навчання та проживання в Університеті, а також інші витрати, в залежності він фінансових потреб студента.

Освіта.ua
08.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!