План вступу до університетів США на вересень 2019 року

Інформація, яка допоможе організувати вступ до університету в США на програму бакалавра

План вступу до університетів США на вересень 2019 року

Незважаючи на те, що частина високорейтингових американських вишів завершила прийом документів на вересень 2019 року, ряд університетів продовжує набір студентів на програми бакалавра. Спеціалісти освітньої агенції EDUSTEPS підготували корисну інформацію, яка допоможе організувати вступ до університету в США на програму бакалавра.

Вступ до університету в США на програми бакалавра - це нелегкий процес. Потрібно брати до уваги вимоги навчального закладу до документів, вступні вимоги для кожної конкретної програми, особливості отримання студентської візи та дотримуватись відповідної процедури.

Якщо ви тільки вирішили навчатися в США, вам перш за все необхідно пройти консультацію зі спеціалістом, який зможе зорієнтувати вас та допомогти вибрати навчальний заклад та програму навчання.

Компанія EDUSTEPS надає безкоштовні консультації щодо зарахування до наступних університетів Сполучених Штатів Америки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК УНІВЕРСИТЕТІВ

Завдяки багаторічному досвіду спеціалісти освітньої агенції можуть визначити ваші шанси на вступ до того чи іншого навчального закладу.

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Січень – лютий 2019 року

 • Визначити свої вимоги до навчального закладу: рейтинг, спеціальність, розташування університету, вартість навчання, можливість отримати знижку, умови вступу.
 • Вибрати з академічним консультантом EDUSTEPS навчальний заклад, спеціальність на програму навчання в американському виші.
 • Запланувати складання тесту з англійської мови – IELTS.

Лютий – березень 2019 року

 • Зібрати необхідний пакет документів для приймальної комісії. Цей пакет може включати наступні документи: копія закордонного паспорту, виписки оцінок зі школи за останні три роки навчання, резюме, листи рекомендації, мотиваційний лист та ін.
 • Подати документи до приймальної комісії університету.
 • Пройти необхідні співбесіди з приймальною комісією університету на отримання стипендії-знижки.

Березень – квітень 2019 року

 • Отримати лист про зарахування від університету та підтвердити місце на програмі. Зазвичай, американський університет просить оплатити депозит в розмірі від 500 до 3000 доларів США, який гарантує збереження за вами місця до моменту отримання студентської візи.
 • Подати документи (зазвичай це довідка з банку, яка підтверджує, що у вас є достатньо коштів для фінансування освіти в США) на отримання візового листа I-20. Цей лист необхідний для отримання студентської візи.

Травень – червень 2019 року

 • Забронювати проживання в резиденції університету.
 • Отримати візовий лист I-20 в оригіналі від університету та сплатити студентський збір SEVIS Fee.
 • Підготувати документи для посольства, оплатити консульський збір, заповнити необхідні анкети та форми, підготуватися до співбесіди.
 • Пройти співбесіду та отримати студентську візу.

Червень – липень 2019 року

 • Підготувати необхідні документи для університету та для перетину кордону: нотаріально завірений переклад атестату англійською мовою, медична довідка, паспорт та ін.
 • Забронювати переліт та пройти орієнтаційну сесію перед виїздом від університету та освітньої агенції.

Навчання в університетах США розпочинається в середині серпня з двотижневої орієнтації для нових студентів. Вам потрібно запланувати приїзд до університету за декілька днів до офіційної дати початку програми.

Для безпроблемного вступу варто проходити весь процес зі спеціалістами з освітньої агенції EDUSTEPS. Вони допоможуть вам правильно розподілити час та справитися з усіма етапами вступного процесу. У той час, як вашим зарахуванням займаються академічні консультанти, ви можете зосередити увагу на складанні випускних іспитів.

Освітня агенція EDUSTEPS – офіційний представник закладів вищої освіти США в Україні. Академічні консультанти компанії займаються підготовкою документів та зарахуванням в університети-партнери і допомагають студентам пройти всі етапи вступного процесу, від зарахування до отримання студентської візи.

Додаткова інформація за телефоном (044) 333-60-04, (067) 333-60-04 або електронною адресою info.edusteps@gmail.com.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
23.01.2019