Секрети вступу до топ-20 університетів США
PR

Трансферні програми для тих, хто мріє про Лігу Плюща чи інші престижні університети США

Секрети вступу до топ-20 університетів США

Дуже багато випускників українських шкіл мріють про вищу освіту в США в престижному університеті. Але, у той же час, мало хто з них хоча б намагається втілити свою мрію в реальність. Вимоги дійсно високі, але завжди є спосіб досягти своєї мети. Один з варіантів – це так звані трансферні програми.

Трансферні програми дозволяють провчитися рік або два в таких навчальних закладах як Marymount California University, Concordia College або державному University of Wisconsin, а на третій курс перевестися в університет свій мрії. Під цю програму підпадають навіть такі елітні ВНЗ як Гарвард або Єль.

Отже, як це працює? Існує ряд університетів, які пропонують такі програми. Вимоги до абітурієнтів, як і вартість навчання, цілком прийнятні, а якість навчання та професорсько-викладацький склад досить солідні. До того ж, українським студентам надається стипендія в розмірі близько 8 тис. доларів. Вступивши до такого університету, студент отримує закріпленого наставника, який і буде протягом 1 – 2 років допомагати йому досягти поставленої мети. При цьому, зверніть увагу, що студент нічого не втрачає. Адже після одного року навчання за трансферною програмою він може перевестися відразу на другий курс, після двох років – на третій.

Протягом навчання за такою програмою діти звикають до нової системи та життя в дружній обстановці, підтягують англійську мову, визначаються з предметами, необхідними для отримання спеціальності, збільшують середній бал (GPA). До того ж, відбір студентів при переході з одного американського університету до іншого не такий строгий, як серед майбутніх першокурсників. По-перше, кількість аплікантів на другий чи третій курс менша, ніж на перший, а по-друге, деякі топові університети навіть не вимагають результатів TOEFL або SAT від студентів, які пройшли трансферну програму.

Детальніше про програми

Освіта.ua
15.11.2018