Як вступити до університетів США та Канади

Відвідайте семінари агентства освіти за кордоном EduSteps про вищу освіту в США і Канаді

Як вступити до університетів США та Канади

З вересня розпочинається освітній марафон для тих студентів, які вирішили здобути вищу освіту в США та Канаді. Випускники шкіл та університетів, їх батьки починають відвідувати виставки, шукати інформацію в Інтернеті.

Дуже часто після відвідання численних освітніх виставок, замість того щоб остаточно розібратися у вступному процесі та визначитися з навчальним закладом, абітурієнти ще більше плутаються і до кінця не можуть визначитися, який навчальний заклад обрати та як правильно подати документи до приймальної комісії.

Вища освіта в Сполучених Штатах Америки та в Канаді затребувана серед українців. За останні декілька років число студентів, які ідуть навчатися в ці країни, зростає. Це пояснюється перш за все високими стандартами вищої освіти в цих країнах, визнанням дипломів роботодавцями з всього світу, можливістю працювати під час навчання та можливістю отримати дозвіл на роботу та практичний досвід після закінчення університету

Агентство освіти за кордоном EduSteps, яке співпрацює з університетами і коледжами США та Канади, запрошує випускників шкіл та університетів України взяти участь у практичному семінарі «Зарахування в університети США та Канади», який відбудеться за графіком:

  • Львів, 29 жовтня 2018 року, 18:30 – готель «Асторія»;
  • Одеса, 30 жовтня 2018 року, 19:00 – Divergent HUB;
  • Київ, 31 жовтня 2018 року, 19:00 – Travel HUB.

Семінар від EduSteps - це своєрідна підготовка до шаленого марафону зарахування. Всього за 2 години спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в сфері освіти за кордоном навчать майбутніх студентів правильно готувати документи до зарахування, допоможуть обрати навчальний заклад та програму навчання і розкажуть про всі нюанси вступу до університетів та коледжів Канади і США.

Що студенти отримають після семінару?

  • Практичні поради щодо вибору університету та навчальної програми;
  • індивідуальний план зарахування в університети та коледжі США і Канади;
  • перелік університетів США, які дадуть знижку студентам з України.

Участь у семінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

РЕЄСТРАЦІЯ

Освітнє агентство EduSteps – офіційний представник вищих навчальних закладів Канади та США в Україні. Дізнайтеся більше, як розпочати зарахування до університетів США та Канади і отримайте допомогу при вступі до вищих навчальних закладів за кордоном.

Телефон: (044) 333-60-04, e-mail: [email protected]

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
24.10.2018