Отримати вищу освіту в США – це реально
PR

Дізнатися більше про вступ і скласти план подальших дій вам допоможуть фахівці Albion Education

Отримати вищу освіту в США – це реально

Освіта в Америці вважається однією з кращих в світі завдяки відмінній матеріально-технічній базі, практичній спрямованості навчання та диференціальному підходу до кожного учня. Відповідно, випускникам саме американських ВНЗ найпростіше в майбутньому знайти високооплачувану роботу в будь-якій країні.

Як же вибрати університет, щоб отримати освіту в США? Все залежить від особистих побажань майбутнього студента. Але слід пам’ятати, що практично в кожному університеті США є можливість вивчати будь-які дисципліни. Тут немає чіткого поділу за напрямками, як в інших країнах, наприклад на медичні чи технічні вищі навчальні заклади. До того ж, зі спеціалізацією, крім вузькопрофільних, можна визначитися до кінця першого чи навіть другого року. Тому всі американські абітурієнти обирають в першу чергу університет, а потім вже спеціальність. Якщо ж Вас цікавить, які заклади кращі в якомусь конкретному напрямку, на сайті компанії Albion Education Ви знайдете рейтинги університетів за спеціальностями.

Друге, не менш важливе, питання – це вартість навчання в США. Всупереч відомому стереотипу, вища освіта в Америці може бути дуже недорогою, а іноді навіть і безкоштовною. Інформацію про середню вартість в американських університетах Ви також можете знайти на сайті Albion Education. Крім того, США – це країна грантів і всіляких стипендій.

Тому не втрачайте час на роздуми та мрії! Дійте! Вступна кампанія 2019 вже розпочалася! Дізнатися докладніше, скласти план подальших дій, а також отримати допомогу у вступі Вам допоможуть фахівці компанії Albion Education. Телефонуйте за номером (044) 466-44-74, (067) 466-44-74 або приходьте за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34, офіс 32.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
03.10.2018